strona internetowa

ODPOWIEDZ
.Tomek.44
Bywalec
Posty: 193
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 12:01
Moja broń:

strona internetowa

Post autor: .Tomek.44 »

co jakis czas pojawiaja sie pomysly zebrania wiedzy ktora jest obecna na forum czy to w postaci ksiazki czy strony internetowej.w zwiazku z tym postanowilem postawic strone internetowa.mam juz strone glowna i plan jak ma wygladac reszta.
w dziale Artykuly beda publikacje prasowe zwiazane z CP.
MarkeP, Maab, Mkowalczuk i Kapitan Nemo zgodzili sie na umieszczenie ich artykulow na naszej stronie.
prosze rowniez o pomoc w opracowaniu wiedzy z forum bo jest jej tyle ze nie jestem sam w stanie tego zrobic.ponizej podaje spis zagadnien:

odlewanie kul i pociskow
rodzaje smarow do pociskow i flejtuchow
kalibrowanie pociskow
rodzaje pociskow do broni CP
flejtuchy

pistolet patriot
pistolet kentucky
karabin hawken woodsman
karabin kentucky(ardesa)
colt navy
osoby chetne do pomocy prosze o wybor tematu i info na priva

pod koniec tygodnia zrobimy inauguracje strony.
za jakis czas jak strona bedzie juz porzadnie wygladala skontaktuje sie z P. S. Bidzinskim-moze rowniez sie zgodzi zeby jego artykuly byly na naszej stronie.

bardzo chetnie wyslucham wszystkich uwag i pomyslow
chudej
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: śr 18.paź.2006 - 10:04
Moja broń:

Post autor: chudej »

GRATULACJE-kłaniam się nisko,po polsku.Życzę powodzenia
jacek sygula
Bywalec
Posty: 227
Rejestracja: sob 14.paź.2006 - 15:12
Lokalizacja: krakow
Moja broń:

Post autor: jacek sygula »

tomasz jak się to pozbiera-to wyjdą wspaniałe tomy o historii i nie tylko broni cp--jak wojtek rusznik będzie chciał dodać swoją wiedzę na ten temat-[tylko bez tego -polaczki beeeee]-to ja załatwie drukarnie i pogadamy 9 12 w żorach-jacek s
Awatar użytkownika
green_thunder
Posty: 39
Rejestracja: sob 14.paź.2006 - 16:47
Lokalizacja: z Mokotowa
Moja broń:

Post autor: green_thunder »

No, to będzie strona, co ma wszystkie strony pod sobą!!!
8-) 8-) :-D :-D
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Gdzie ta stronka? Dawać ją, czyli adres, niech poczyta brać CP, nawet na początek wejście tytułowe!
.Tomek.44
Bywalec
Posty: 193
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 12:01
Moja broń:

Post autor: .Tomek.44 »

z uwagą czytam wszystkie wypowiedzi dotyczące mojej strony.
niestety z braku czasu musialem ustalic jakies priorytety i na razie skupie sie na zamieszczeniu jak najwiekszej ilosci wiedzy.
poprawki od strony estetycznej czy nawigacji beda robione w miare mozliwosci.
Na dniach pojawi sie dzial porady(ladowanie ,odlewani,kalibrowanie,nawazki,flejtuchy,konserwacja itd)
mam do kolegow dwie prosby
1. potrzebuje zdjecia flejtuchow - prawidlowych i nie prawidlowych(za cienkich , zle smarowanych,przepalonych itd)
2.Potrzebuje jednej osoby do pomocy w korekcie tekstów.Samą korekte wykona MaciekP ale w związku z tym ze komputery nie sa jego mocna strona to kazdy tekst ze strony trzeba skopiowac do Word'a i przeslac do niego mailem.
MaciekP po naniesieniu uzgodnionych z autorem tekstu poprawek przesle poprawiony tekst do mnie a ja zamieszcze go na stronie.

mam nadzieje ze pomozecie
MaciekP
Stary bywalec
Posty: 920
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 16:52
Lokalizacja: Lublin
Moja broń:

Post autor: MaciekP »

Odpowiedziałem już na beżowym. W jaki sposób mam skorygować tekst, jeśli nie skopiuję go do Worda?
ODPOWIEDZ