Nowy projekt UoBiA

Tematy prawne oraz bezpieczeństwa CP
Zablokowany
amigo
Stary bywalec
Posty: 552
Rejestracja: pn 03.kwie.2017 - 19:07
Moja broń: za dużo się tego uzbierało : )

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: amigo »

Pamiętam jak to niedawno ukazał się na światło dzienne ten nibyprojekt od Turczyna i były takie opinie że to niemożliwe, że to taki " fake " mu podrzucili. Nawet odezwała się pani poseł PiS Anna Maria Siarkowska i zapewniała że blablablabla unijne prawo i musimy blablabla , trzeba ochłonąć itd i cytuję panią : " Ważne jest to, aby zapisy nowelizowanej ustawy były maksymalnie korzystne dla użytkowników " - MAKSYMALNIE KORZYSTNE !
To ja się pytam jak wyglądają zapisy niekorzystne jak te z tego milicyjnego gniota są korzystne ????!
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: RedGuy »

Ludzie pozwolą na wszystko bo pincet+ dali. Naród dla paru srebrników jest gotów ze wszystkiego zrezygnować zwłaszcza jak im się medialnymi pierdołami papkę w głowie robi.
Awatar użytkownika
lipton73
Posty: 43
Rejestracja: śr 10.sty.2018 - 21:00
Moja broń: brak

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: lipton73 »

Pozwolą, bo ludzie potrafią tylko w domach wydzierać mordy, a jak przychodzi co do czego, to morda w kubeł każdy. Historia pokazuje, że nie zawsze dawaliśmy się dymać, ale czasy są jakie są, każdy tylko ryja wciska w ekran monitora , Tv itp. i pozwala na wpychanie sobie bez mydła w... Jedno jest pewne, naród powinien zmienić nastawienie i pokazać władzy, że nie sami debile w tym kraju żyją. Choć czasami odnoszę wrażenie, że to właśnie debile nami rządzą, egoistyczne świnie, które karmione są z naszych pieniędzy i nie pije tu do konkretnych ugrupowań, od dawna już tak jest.
Zaczynam zygać już tym krajem, tą niby swobodą i demokracją, w której jednostka jest traktowana jak zwykły śmieć.
Ptaku_1
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: śr 21.mar.2018 - 19:14
Moja broń:

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: Ptaku_1 »

Naszła mnie taka straszna myśl, jeśli to przejdzie i co będzie na rejestrację i badania to czy nie podciagną ja też do trzymania w S1?
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: nerokpl »

Wcale by mnie to nie zdziwiło, jeżeli zmienili by przy okazji rozporządzenie. Dużo nie trzeba zmieniać, wystarczy ogólny zapis o broni palnej zamiast o broni palnej wymagającej pozwolenia.
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: nerokpl »

Cała rzesza anonimowych strzelców może wyrazić Swój niemy, ale ważny, głos na ten temat w nadchodzących wyborach samorządowych, a następnie parlamentarnych i prezydenckich. Jednak, jeżeli przejmą sądy to i to psu na budę będzie.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: slaw29 »

Cała rzesza anonimowych strzelców może wyrazić Swój niemy, ale ważny, głos na ten temat w nadchodzących wyborach samorządowych, a następnie parlamentarnych i prezydenckich.
oświeć mnie niby w jaki sposób ? Głosujmy na Kononowicza czy Kukiza ?

Panowie od 1975 roku średnia IQ w społeczeństwie się wyraznie obniża . Nie wiem czy chciałbym aby moi młodzi ubodzy nic nie posiadający ( oprócz telefonu szybkiego internetu i kredytu \) sąsiedzi mieli nieograniczony dostęp do broni palnej .
Wszak jak będzie kryzys to tego domostwa które będzie im zabrane , będą chcieli czymś bronić . U mnie na wiosce facet chciał komornika dynamitem wywalić jak przyszedł mu dom licytować . Chłopina robił na kopalni . Burdel się zrobi i tyle .Może lepiej bez broni :ok:

A;e co tam wiekowe zabawki . Tutaj mecenas Giertych wymyślił .
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/koniec- ... iadomomsci

Burdello bum m bum :brawo:
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: RedGuy »

slaw29 pisze: pn 13.sie.2018 - 20:18
Cała rzesza anonimowych strzelców może wyrazić Swój niemy, ale ważny, głos na ten temat w nadchodzących wyborach samorządowych, a następnie parlamentarnych i prezydenckich.
oświeć mnie niby w jaki sposób ? Głosujmy na Kononowicza czy Kukiza ?

Panowie od 1975 roku średnia IQ w społeczeństwie się wyraznie obniża . Nie wiem czy chciałbym aby moi młodzi ubodzy nic nie posiadający ( oprócz telefonu szybkiego internetu i kredytu \) sąsiedzi mieli nieograniczony dostęp do broni palnej .
Wszak jak będzie kryzys to tego domostwa które będzie im zabrane , będą chcieli czymś bronić . U mnie na wiosce facet chciał komornika dynamitem wywalić jak przyszedł mu dom licytować . Chłopina robił na kopalni . Burdel się zrobi i tyle .Może lepiej bez broni :ok:
Co ty pier...?
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: slaw29 »

Nie pier... ino dochodzę do wniosku że w obliczu coraz bardziej zadłużonego i głupszego społeczeństwa ( badania naukowe ) lepiej będzie jak broń będzie reglamentowana dla bogatych lub mądrych :brawo:

Tutaj masz na temat zadłużenia
https://www.forbes.pl/wiadomosci/zadluz ... la/6vpkqjb

A tutaj na temat coraz bardziej malejącego IQ społeczeństwa .
https://tech.wp.pl/poziom-iq-mlodych-os ... 009779841a
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: RedGuy »

I myślisz że jak łykasz tę medialną papkę to jesteś z tych mądrych? Może lepiej w ogóle dać tylko policji i wojsku a reszcie rozkazać zezłomować bo jesteśmy głupim narodem. Już kiedyś tak mieliśmy i średnio się to sprawdziło. To co, kiedy złomujemy? Jak ci mówią żeś głupi to sprzedaj broń bo jeszcze komuś krzywdę zrobisz.
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: nerokpl »

oświeć mnie niby w jaki sposób ? Głosujmy na Kononowicza czy Kukiza ?
A muszę Tobie mówić na kogo głosować? Głosujesz jak uważasz, możesz nawet na aktualnych, Twoja sprawa. Osobiście oba Twoje przykładowe kierunki do mnie nie przemawiają i muszę przyznać, że miałbym problem na kogo oddać głos w wyborach parlamentarnych. W samorządowych mam pełną jasność.
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: nerokpl »

slaw29 pisze: pn 13.sie.2018 - 20:50 Nie pier... ino dochodzę do wniosku że w obliczu coraz bardziej zadłużonego i głupszego społeczeństwa ( badania naukowe ) lepiej będzie jak broń będzie reglamentowana dla bogatych lub mądrych :brawo:

Tutaj masz na temat zadłużenia
https://www.forbes.pl/wiadomosci/zadluz ... la/6vpkqjb

A tutaj na temat coraz bardziej malejącego IQ społeczeństwa .
https://tech.wp.pl/poziom-iq-mlodych-os ... 009779841a
Artykuł w Forbes mówi o długu w bardzo szerokim kontekście jakim jest dług publiczny. Artykuł jest z roku 2013, a dane nie wiadomo dokładnie. Mamy rok 2018, od 2013 roku liczba broni CP wzrosła znacząco. Nie słyszałem o młodych "low IQ" broniących się przed dłużnikami bronią CP.
Artykuł w tech.wp.pl na temat IQ młodych ludzi po prostu pominę. W szkołach uczono mnie o różnicy pomiędzy korelacją, a związkiem przyczynowo-skutkowym.

Apropos: urodzeni przed nami, być może również przed Tobą, mieli wyższe IQ.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: RedGuy »

Jeśli chodzi o głupotę naszego narodu to moim zdaniem największą jest oddawanie władzy nad tak wielkim krajem kilkuset osobnikom bez żadnych badań. Człowiek z bronią popełniając przestępstwo musi kalkulować co mu grozi i czy mu się to opłaca. Osobnik decydujący o życiu około 38 milionów nie kalkuluje ryzyka, co więcej jest bezkarny z racji immunitetu, a do tego za buble mu zapłacą. Czy to jest normalne? Przeszło dziesięć lat można było mieć broń palną "na dowód" i głupi naród się nie wystrzelał.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: slaw29 »

A muszę Tobie mówić na kogo głosować?
No właśnie jestem ciekaw Twojego przebłysku geniuszu . Pisze poważnie - na kogo głosować ? Może ten co zamiast strajkować pojechał na Majorke koleżankę dymać a inna go w tym czasie wychujała ze żlobu ?
?
No oświeć mnie przyjacielu - może banda Rudego ?

Pipcysz bez sensu że pokazać przy głosowaniu a nawet nie wiesz jak to osiągnąć . Utarte slogany i pier......nie . Co żrobi społeczeństwo na bierząco napierdalające paluchem po szkle telefonu .

Wiesz że wyprodukowanie kajdan dla niewolnika było kilkukrotnie droższe jak wyprodukowanie telefonu . Dziś telefon to takie kajdany :ok:

Jedynie co może zrobić ta masa baranków to poddać się i płynąć z prądem rzeki . Jedynie głupi popłynie pod prąd .

Jak były uwagi do projektu to po przeczytaniu ich doszłem do wniosku że firmy broniły swoich " Grubych " interesów . Nikogo nie interesowała tłuszcza CP . Firmy robiące w branży prawdziwą kasę trzepią gdzie indziej . Tak naprawdę zostaniemy poświęceni na ołtarzu ofiarnym . Od początku tej dyskusji obstawiam że się popipcy i cośmy postrzelali to nasze . Ciągu dalszego niestety nie będzie .
baxter321
Posty: 1
Rejestracja: śr 25.lip.2018 - 08:27
Moja broń: remingtony colty i karabiny

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: baxter321 »

Zamiast pieprzyc glupoty, podpiszcie petycje

http://trybun.org.pl/2018/03/03/podpisz ... kt-ustawy/
Zablokowany