smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Haubica
Posty: 17
Rejestracja: pt 03.sie.2018 - 20:38
Moja broń: remington

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: Haubica »

to wiesz mniemanie czechów np o biblii też zapisano tony papieru a można sobie tym tyłek podetrzeć (w mniemaniu czechów) a nagar nie rozumiem silnik przy pracy nie zostawia nagaru? Sądze tylko że to co zapisano może być, nadaje sie nie przecze bo nie jest to tak istotne zeby sie cokolwiek stalo jak to uzywasz a z pewnością są lepsze współczesne zamienniki, nie chodzi zeby to było lepsze znaczy zebym ci udowodnił ze to jest lepsze. Chodzi tylko o to ze mam taki smar, mówie o tym komuś a ten zamisat sie zainteresować że też tak sie da, całkowicie ma mnie za debila mimo ze to może jest rzeczywiście lepsze chodź nie sądze że tak jest nie wymuszam na nikim żebyto kupił odemnie itd.
Haubica
Posty: 17
Rejestracja: pt 03.sie.2018 - 20:38
Moja broń: remington

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: Haubica »

A ja nie che wam narzucić stosujcie to bo to jest dobre lepsze czy coś, dokładnie jak napisał hniv nie ustępuje, ale jak ktoś sie śmieje z pomysłu to on jest ignorantem probującym narzucać swoje zdanie kazdemu w około
Haubica
Posty: 17
Rejestracja: pt 03.sie.2018 - 20:38
Moja broń: remington

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: Haubica »

i czytają to czy tamto, wypowiedzi polaków, naród z zasadami, myslicie ze jakiś pajac z rządu tego nie przeczyta ? Nie ważne czy to to forum czy nie polak z zasadami a skoro polak m zasady to trzeba mu dojebać, wprowadzić więcej będzie sie tego trzymał, sprowokowałem ten temat bo wystrzelałem z tego smaru 4000 ok kul w pare dni i nic sie nie stało. Z około 10 szt rewolwerów test
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: Wycior »

4000 kul w parę dni? Udało ci się zdobyć kartaczownicę Gatlinga albo mitraliezę?
Haubica
Posty: 17
Rejestracja: pt 03.sie.2018 - 20:38
Moja broń: remington

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: Haubica »

zapomniałem że jestem sam na tym świecie
Haubica
Posty: 17
Rejestracja: pt 03.sie.2018 - 20:38
Moja broń: remington

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: Haubica »

moi ludzie kolego i ja, zaraz mnie pewnie dojebie cbś
Haubica
Posty: 17
Rejestracja: pt 03.sie.2018 - 20:38
Moja broń: remington

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: Haubica »

sory nie na świecie tylko w polsce bo tu mi by ktoś powiedział ze jak mu dam smar z oleju to powie nie bo zjebie broń i nikt by nie strzelił nikt!!
hniv
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: pn 28.gru.2015 - 20:54
Moja broń:

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: hniv »

Myślę że temat jest w pełni wyjaśniony i do zamknięcia. Ponadto stosuj się do zasad panujących na forach i nie pisz postów po sobie. Zawsze możesz edytować. Zastanawia mnie czemu niektóre osoby potrzebują aprobaty innych by coś robić i liczą że wszyscy będą im przyklaskiwac. Pasuje ci coś to rób to dalej byle nie zagrażało to tobie lub innym. Co niektórzy tu na forum pierw próbują później ewentualnie dzielą się rezultatami. Duża część pisze nie mając kompletnie pojęcia o temacie bo strzelają z klawiatury częściej niż na strzelnicy. No i gratuluję znajomych. Mam też paru i 4000 tys kul w parę dni jeszcze nigdy nie udało nam się wystrzelić. Ale miękkie z nas bolki widzę.A najlepsze że teraz doczytałem że tobie chodzi o smar do rewolweru. Myślałem że do pocisków w karabinie lub do flejtuchow gdzie smar ma wpływ na powtarzalność i nagar a w rewolwerze za przeproszeniem możesz nasrać i zasmarowac komory i efekt sądzę będzie taki sam jak na jakimkolwiek innym smarowidle.
Ostatnio zmieniony sob 04.sie.2018 - 15:16 przez hniv, łącznie zmieniany 1 raz.
Haubica
Posty: 17
Rejestracja: pt 03.sie.2018 - 20:38
Moja broń: remington

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: Haubica »

jak nie masz kasy to ostrzędzaj temat, jak ktoś pisał na zagranicznych forach to wie... tam jest nie przyklaskiwacja tylko akceptacja do zamkniecia
hniv
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: pn 28.gru.2015 - 20:54
Moja broń:

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: hniv »

I proszę cię idź do szkoły.
Haubica
Posty: 17
Rejestracja: pt 03.sie.2018 - 20:38
Moja broń: remington

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: Haubica »

wiedziałem ze na polskim forum ktoś to doda dlatego sprawdziłem po paru h. wstydź sie
Haubica
Posty: 17
Rejestracja: pt 03.sie.2018 - 20:38
Moja broń: remington

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: Haubica »

ewidentnie te naród chuja do dupy chce znajść i znajdzie jak wszystkiego zakarzą tego życzę, ja mówie u siebie na takich jak ty mądrok i na kazdym forum to samo czy samochody czy ryby gość ma akwarium 50l a mówi że 27 szer 50 wys 200 szer. jest złe dla neonków co sam chuj trzyma w 50l ale ze wąskie to złe,a z samochodami? Pozostawie bez komentarza bo jestem mechanikiem... powinni wprowadzić podatek od głupoty jeszcze w tym kraju bo zyje w nim i generalnie nic nie moge musze sie czechami ratować, kazdy polak co sie czymś interesuje chodźby nie miał nic co temat dotyczy staje sie nagle zapaleńcem nie do przegadania, w ogole nie można podejmować dyskusji, policja zamyka za chuj wie co, potem cie uniewinnia dostajesz 10 tys rekompensaty za to jak podasz ich, oczywiście wiekszośc tego nie robi bo czują sie jak wyrzutki nawet jak są niewinni... Każdy na forum powie ci że nie wolno nosić czarnoprochowca przy sobie(naladowanego), a to gówno prawda tyle że w tym pojebanym kraju trzeba mieć jeszcze swojego prawnika wynajętego cały czas bo ci nikt nie uwierzy że to jest legalne, a ty jak mwisz nasraj se do rewolwera i tyle, już to widze jak dozujesz ze swojego tyłka z prolapsami 0,3 ml gówna na każda komore
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: RedGuy »

Tak się zastanawiam czego oczekujesz po tym forum? Wrzuciłeś temat ze swoim smarowidłem - i dobrze. Zainteresował mnie temat bo lubię różne kombinacje. Twierdzisz że sprawdza się świetnie ok, ale nie każdy będzie kupował olej silnikowy by narobić sobie z niego smaru do kul. Dla jednych może to być niezłe rozwiązanie a innym to ni ch... nie będzie podchodzić - taka demokracja. Teraz widzę że nie chodzi ci o ten smar tylko chcesz narobić smrodu, w jakim celu? Może jesteś masochistą i lubisz jak cię bluzgają? Z twoich wpisów widać że lubisz "błyszczeć" na różnych forach, a to ryby, tu CP, pewnie na jakimś mechanicznym też cię ktoś objechał. Teraz wylałeś swe żale odnośnie Polaków, ich zachowań... Po kiego diabła siedzisz na polskim forum i świrujesz trolla skoro Czechy takie wspaniałe? Niema tam żadnego forum o broni?
Biker
Bywalec
Posty: 215
Rejestracja: pn 16.maja.2016 - 11:34
Moja broń:

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: Biker »

RedGuy pisze: sob 04.sie.2018 - 21:31 Po kiego diabła siedzisz na polskim forum i świrujesz trolla skoro Czechy takie wspaniałe? Niema tam żadnego forum o broni?
Bana dostał :!:
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: smar wosk + oleje silnikowe/hydrauliczne

Post autor: RedGuy »

No to se pocwaniaczył 8-)
ODPOWIEDZ