Gdzie strzelać w Warszawie?

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
Awatar użytkownika
rapaj
Posty: 36
Rejestracja: pn 15.sty.2007 - 16:40
Moja broń:

Gdzie strzelać w Warszawie?

Post autor: rapaj »

Doradżcie, gdzie można bezpiecznie, tanio i przyjemnie postrzelać w Warszawie lub jej bliskich okolicach? Jak do tej pory znam strzelnicę ZKS na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Jest tam przyjemnie, obsługa miła, no, ale chciałbym pozdobywać wrażeń też w innych miejscach. Czy znacie takie miejsca? A tak w ogóle, my - posiadacze broni czarnoprochowej z W-wy powinniśmy co pewien czas spotykać się gdzieś (najlepiej na jakiejś strzelnicy), aby móc "pobawić się" swoimi zabawkami. Co wy na to? :?:
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Re: Gdzie strzelać w Warszawie?

Post autor: cpt.Nemo »

rapaj pisze:A tak w ogóle, my - posiadacze broni czarnoprochowej z W-wy powinniśmy co pewien czas spotykać się gdzieś (najlepiej na jakiejś strzelnicy), aby móc "pobawić się" swoimi zabawkami. Co wy na to? :?:
A my na to jak na lato i spotykamy sie prawie co niedziele w Warce :)
Awatar użytkownika
rapaj
Posty: 36
Rejestracja: pn 15.sty.2007 - 16:40
Moja broń:

Post autor: rapaj »

cpt. Nemo, zechcij podać mi adres tej strzelnicy w Warce, to chętnie tam zawitam.
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Stary bywalec
Posty: 516
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 19:47
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: cpt.Nemo »

rapaj pisze:cpt. Nemo, zechcij podać mi adres tej strzelnicy w Warce, to chętnie tam zawitam.
hmm ? Wiesz, ja tam dojezdam :) Spotykamy sie w niedziele okolo godz 12 strzelnica jest jedna i miesci sie na zapleczach bazaru blisko centrum, ale tam wszedzie blisko.
Jesli by Warka miala w niedziele nie dzialac to Waldek daje tu lub na bezowym komunikat.
Waldek
Posty: 37
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 13:24
Lokalizacja: Warka
Moja broń:

Post autor: Waldek »

Czy może być bardziej przyjazna strzelnica?
Obrazek
Awatar użytkownika
Punio
Posty: 30
Rejestracja: sob 14.paź.2006 - 13:08
Moja broń:

Post autor: Punio »

Eeee...e tam, to jest przyjazne? Pod słońce strzelać? Słoneczko ma tylko tarcze oświetlać, reszta w cieniu. Wtedy będzie "przyjazne".
Awatar użytkownika
rapaj
Posty: 36
Rejestracja: pn 15.sty.2007 - 16:40
Moja broń:

Post autor: rapaj »

Ważne, że cena na tej strzelnicy nie jest powalająca - 10 zł (z tego, co napisali mi inni). A ponadto to zawsze jakieś urozmaicenie postrzelać nie tylko na ciągle odwiedzanych strzelnicach w W-wie (tak jak w moim przypadku). A ponadto to trzeba się cieszyć, że w ogóle ta strzelnica jest. Nara
ODPOWIEDZ