Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: slaw29 »

http://www.jc.vot.pl/suchodol/?q=node/4

Zajebiste klimaty :-D :piwo:

Tarcze zombi , symbol kotwicy na niby gromowcu , i ruski kałach w ręku . Ja pie...... płakać czy się smiać . Sobowtór Adolfa by się jeszcze przydał do tego bajzlu w tle . Nie rozumiem jak można mieć kotwicę na ramieniu i jednocześnie w reku broń rodem z Rosji - i jeszcze strzelać do zombi ?

Ktoś mi to może wytłumaczyć ?
Ptaku_1
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: śr 21.mar.2018 - 19:14
Moja broń:

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: Ptaku_1 »

Przecież strzelanie to rozrywka, nie podchodź to tego tak konserwatywnie. Ja bym np chciał żeby na strzelnicach nie były tylko tarcze ale też cele hmm "rekreacyjne" strzał z 44 w puszkę taniego browara z biedry jest dużo fajniejszy (oczywiście strzelec później ma posprzątać)
Cześć ludzi strzela dla wyników a część dla rozrywki i relaksu wiec slow down przyjacielu, Strzelaj taj jak lubisz i daj strzelać innym :)
tomtap

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: tomtap »

ja w ogóle nie ogarniam czy on się tylko wydurnia, czy na serio zadaje takie pytania.

tak tylko rzuciłem okiem na te foty i widzę tam nie zombie, tylko tarcze sylwetkowe anatomiczne do ćwiczeń taktycznych.
że goście mają znaczki różne to akurat symbolika kojarzona z Powstaniem Warszawskim 44 czy AK jest dosyć powszechna we wszelkich organizacjach czy grupach paramilitarnych.
i nie wiem co też ma do rzeczy, że chłopaki strzelają z radomskich AKMS, większość posiadaczy kolekcjonerskiej ma przynajmniej jeden egzemplarz kałachopodobny bo to zajebista broń, a amunicja hurtem nadal jeszcze dostępna w śmiesznych cenach.
gunsmith
Posty: 59
Rejestracja: śr 15.lis.2017 - 21:05
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: Colt SAA i Remik NMA

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: gunsmith »

Ptaku byłem tam jesteś wolnym człowiekiem. Można wszystko co jest zgodne z prawem , bezpieczne i akceptowane przez sąsiadów na osiach. Na ZKS wchodzisz jako debil co ma paść na kolana przed panem instruktorem. W Suchodole wierzą, że jesteś mądrym człowiekiem i masz wolną rękę jak z czego i do czego strzelasz. Puszki, deski. żaden problem.
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: nerokpl »

gunsmith pisze: sob 28.kwie.2018 - 00:58 Ptaku byłem tam jesteś wolnym człowiekiem. Można wszystko co jest zgodne z prawem , bezpieczne i akceptowane przez sąsiadów na osiach. Na ZKS wchodzisz jako debil co ma paść na kolana przed panem instruktorem. W Suchodole wierzą, że jesteś mądrym człowiekiem i masz wolną rękę jak z czego i do czego strzelasz. Puszki, deski. żaden problem.
Problem w tym, że można również spotkać inny strzelców, np.: w "płaszczu". Kilkanaście "sytuacji" już tam widziałem. Nie tylko przez strzelców CP generowanych. Brakuje tak "prowadzącego" w klasycznym wydaniu.
karion
Posty: 41
Rejestracja: pt 05.lut.2016 - 18:58
Moja broń:

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: karion »

A nie możesz sobie wziąć instruktora jeśli ci brakuje albo zmienić strzelnice ?
Skoro większość ludzi jest zadowolona z tego co czytam to chyba żadne zmiany nie są potrzebne . A bardziej restrykcyjne podejście masz na zks. Może tam powinieneś celować? bo wprowadzać zmiany dla tych kilkunastu sytuacji innych strzelców chyba nie ma sensu. Wszystkim się nie dogodzi ale większości z tego co czytam tak.
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: nerokpl »

A gdzie widzisz w mojej wypowiedzi, że cokolwiek chcę tam zmieniać? Napisałem jak jest. Od kilku miesięcy jeżdżę na strzelnicę w Warce, ale na Suchodół pewnie też się jeszcze wybiorę.
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: nerokpl »

karion pisze: śr 25.lip.2018 - 13:08 ... bo wprowadzać zmiany dla tych kilkunastu sytuacji innych strzelców chyba nie ma sensu. ...
Przeczytałem jeszcze raz i zadam jedno pytanie: ile potrzeba "sytuacji" aby dostać postrzał? I nie ważne z jaki skutkiem będzie ten postrzał.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: RedGuy »

Cóż, najbezpieczniej będzie w ogóle nie jeździć na strzelnice. Wyciągnąć raz na jakiś czas w domu, pooglądać, naoliwić i z powrotem do szafy. Ryzyko postrzału zredukowane do zera :ok: .
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: nerokpl »

Pomyśl o tym jak "wolnościowy" strzelec za Twoimi plecami będzie dociskał kapiszony kurkiem w załadowanym rewolwerze, albo "specjalista" z AR15 po zacięciu obróci się do Ciebie z lufą skierowaną w udo jednocześnie rozładowując komorę. Faktycznie, lepiej siedzieć w domu albo zadbać o swoje bezpieczeństwo inaczej.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: RedGuy »

Każde zajęcie wiąże się z ryzykiem. Czy chodzisz na strzelnicę czy jeździsz samochodem, ba nawet idąc ulicą może spotkać cię nieszczęście. Jeśli nie czujesz się bezpiecznie na strzelnicy to ją zmień. Sam jeżdżę na strzelnicę na której panują dość luźne zasady mimo iż o wiele bliżej jest inna. Ta mi pasuje bo nie lubię jak ktoś sapie mi za plecami - mój wybór, poza tym jest tam luźniej. Jeśli chodzi o strzelców za plecami to staram się sam pilnować i nie dopuszczać by ktoś stał za mną. Nawet jak byłem na strzałce z kumplem to ustawiałem się tak by kontem oka widzieć co robi mimo iż ma większe doświadczenie niż ja. Jeśli spotkałeś się z kierowaniem lufy w twoim kierunku to najzwyczajniej w świecie op...dol delikwenta i powiadom zarządcę strzelnicy. Myślę że jeśli koleś ma choć trochę oleju w głowie to zrozumie błąd.
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: nerokpl »

bo nie lubię jak ktoś sapie mi za plecami
Co masz na myśli?
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: RedGuy »

Chodzi o wystawanie za mną i patrzenie na ręce.
JohnGry

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: JohnGry »

Suchodół ma rzeczywiście swoją taką luźniejszą formułę.
najczęściej kiedy jest większa ilość osób, znajduje się wśród nich ktoś kto przejmuje rolę kierującego strzelaniem.
zdarzają się tam sytuacje niezbyt prawidłowe. ale w takich momentach trzeba po prostu reagować i opierdalać autora problemiku. kilka razy widziałem jak ktoś był upominany przez innych użytkowników, mnie również zdarzało się zwracać uwagę mniej odpowiedzialnym ludzikom. jest tam też monitoring, można zgłosić obsłudze i oni tematem się zajmą.
Gofer
Posty: 1
Rejestracja: pn 24.lut.2020 - 23:53
Moja broń: Remington TEXAS .44

Re: Strzelnica w Warszawie i okolicach jaką polecacie?

Post autor: Gofer »

A co myślicie o centrum strzeleckim kaliber? Na stronie widziałem cenę 50zł za godzinę, jest coś tańszego albo lepszego w tej cenie? Dodam, że pierwszy raz wybieram się na strzelnice.
ODPOWIEDZ