Podlaskie

Awatar użytkownika
Andersh
Posty: 44
Rejestracja: wt 03.kwie.2018 - 12:41
Lokalizacja: Podlasie
Moja broń:

Podlaskie

Post autor: Andersh »

Poszukuję miejsca do strzelania z CP zgodnie z przepisami w kwadracie Zambrów, Wysokie Mazowieckie, Łapy, Ciechanowiec.
Znajdujący się wykaz strzelnic na stronie http://gdziestrzelac.eu/strzelnice-czarnoprochowe/ wskazuje w tym regionie na strzelnice należące do kół łowieckich, czyli dla CP strefa zamknięta. Zresztą zadziwiający jest ich czas otwarcia:
http://lomza.pzlow.pl/strzelnice/

Wiem o istnieniu strzelnicy CP w okolicy Łomży, tj. w Piątnicy, Stare Forty, ale 60km w jedną stronę to zbyt daleko, lub inaczej, nie pod ręką.

Mile widziany kontakt osób z wymienionych regionów i ciut dalszych.
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Podlaskie

Post autor: Szaddam »

Nie ma "strzelnic dla CP".
Korzystamy z wszelki miejsc gdzie nas wpuszczą. Właściwie dotyczy to tylko strzelnic na świeżym powietrzu. W krytych następuje zaciemnieni już po kilku salwach 8-)
Na niektórych strzelnicach obsługa ma dodatkowe wymagania, np. w Siemianowicach musisz mieć jakikolwiek dokument związany ze strzelectwem (patent, pozwolenie na broń, uprawnienie Prowadzącego Strzelanie) jak ich nie masz - nie pobawisz się, w W-wie na ZKS wymagają zaliczonego u nich kursu CP.
Awatar użytkownika
Andersh
Posty: 44
Rejestracja: wt 03.kwie.2018 - 12:41
Lokalizacja: Podlasie
Moja broń:

Re: Podlaskie

Post autor: Andersh »

Na stronie gdziestrzelac.eu jest zakladka StrzelniceCP, poszedlem tym tropem.
Im i mi chodzi oczywiscie o te ktore CP wpuszczaja.
Norbi169
Posty: 80
Rejestracja: czw 14.wrz.2017 - 10:37
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Moja broń:

Re: Podlaskie

Post autor: Norbi169 »

Widzę ze koledzy z Podlasia a tak dokładniej bo bym może się podłączył pod spotkania? W grupie zawsze raźniej :)
Awatar użytkownika
Andersh
Posty: 44
Rejestracja: wt 03.kwie.2018 - 12:41
Lokalizacja: Podlasie
Moja broń:

Re: Podlaskie

Post autor: Andersh »

Andersh pisze: śr 04.kwie.2018 - 21:51 Zambrów, Wysokie Mazowieckie, Łapy, Ciechanowiec.
W grupie CP na FB jest kolega z okolic Kolna.
podl
Posty: 1
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:23
Moja broń:

Re: Podlaskie

Post autor: podl »

Zastanawiam się, czy warto wchodzić w temat CP, bo w moich okolicach w ogóle nie ma żadnej strzelnicy. (Białowieża)
Czy może coś się zmieniło w temacie z CP w podlaskim?
kiniakinia1000
Posty: 8
Rejestracja: pn 10.paź.2016 - 15:03
Moja broń:

Re: Podlaskie

Post autor: kiniakinia1000 »

Legion Wschodni koło B-stoku. :remik: 8)
Norbi169
Posty: 80
Rejestracja: czw 14.wrz.2017 - 10:37
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Moja broń:

Re: Podlaskie

Post autor: Norbi169 »

Witam, szukam ludzi do wspólnego dymienia z Cp. Zawsze razem raźniej i można gdzieś razem podjechać dalej strzelac, jestem z Białegostoku i mogę podjechać :)

Ps. Jestem mobilny bo mieszkam w Białymstoku ale pochodzę z Mazur wiec jak ktoś na Mazurach dymi to tez proszę o kontakt :)
ODPOWIEDZ