Opinie o sprzedających

Pytania i prośby o opiniowanie sprzedawanych broni czarnoprochowych na aukcjach i ogłoszeniach internetowych.
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: zbiho »

To pewnie ty Brayan się wycofałeś z licytacji bo w pewnym momencie zostałem wygrywającym p[onownie bez podbijania,to lepiej żebym nie wygrał jak to taki szajs.
Brayan
Posty: 86
Rejestracja: czw 18.sty.2018 - 19:44
Lokalizacja: Szczytno
Moja broń: Siła spokoju

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: Brayan »

No tak, ja poprosiłem o wycofanie.
Z tm sprzedającym też coś nie tak...kupa sprzętu wystawiona więc liczyłem na trochę profesjonalizmu... opis jakiś z dupy. Mimo mojego nikłego doświadczenia to po puncach, opisach można zidentyfikować że jest to produkt Investarms (no chyba że się mylę) w opisie tego brak , brak rodzaju broni czy chociażby skoku gwintu.
Ja tą broń zidentyfikowałem jako Hawken 120A .45 (oczywiście różnica jest w przyrządach celowniczych) tak więc cena ok 1000 wydaje się być atrakcyjna przy tym stanie ale jeśli w środku brak gwintu...no cóż będzie wielkie rozczarowanie.
zbiho Oczywiście to jest kupowanie przez internet i masz 14 dnia na zwrot bez podania przyczyny jak nikt nie będzie podbijał to może trafi ci się przyzwoity sprzęt.
ReddyS
Posty: 12
Rejestracja: ndz 22.paź.2017 - 14:45
Moja broń:

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: ReddyS »

Pytanie czy sprzedaje jako osoba prywatna czy prowadząca działalność? Z tego co wiem 14 dni nie przysługuje w pierwszym przypadku.

Wysłane z mojego SGP321 przy użyciu Tapatalka

Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: Wycior »

To jest wprawdzie firma, ale najwyraźniej wyspecjalizowana w sprzedaży szmelcu. Zdarzało się że sprzedany przez nich towar po jakimś czasie był wystawiany ponownie - zapewne odesłany przez poprzedniego nabywcę. Czytając opisy ich aukcji ma się wrażenie że albo nie mają wiele pojęcia albo celowo sprawiają takie wrażenie, manipulując podawaną informację. Poza tym: jeżeli "profesjonalny" sprzedawca "nie potrafi" zrobić zdjęcia przewodu lufy to oznacza to tylko że nie chce tego zrobić. Myślę że na Alergo jest dość jeleni którzy kupią w ciemno.
Brayan
Posty: 86
Rejestracja: czw 18.sty.2018 - 19:44
Lokalizacja: Szczytno
Moja broń: Siła spokoju

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: Brayan »

Wycior pisze: pn 26.lut.2018 - 08:38 jeżeli "profesjonalny" sprzedawca "nie potrafi" zrobić zdjęcia przewodu lufy to oznacza to tylko że nie chce tego zrobić.
No właśnie do tego samego wniosku doszedłem, ewidentne klejenie głupa bo może się uda.
Awatar użytkownika
Rotmiszcz
Posty: 69
Rejestracja: sob 30.gru.2017 - 18:07
Moja broń:

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: Rotmiszcz »

Gdybys nawet wygrał aukcje, to czasem nie płać. Sprawa wy sie troszke ciagla zapewne
beskid
Posty: 40
Rejestracja: ndz 25.lut.2018 - 09:27
Moja broń: ....

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: beskid »

Jak najbardziej polecam użytkowników salvatorfabris oraz amigo. W obu przypadkach transakcje przebiegły fachowo i konkretnie.
Awatar użytkownika
Rotmiszcz
Posty: 69
Rejestracja: sob 30.gru.2017 - 18:07
Moja broń:

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: Rotmiszcz »

Amigo - Kultura, konkret, szczerość oraz uczciwosc. Mogę polecić z zamknietymi oczami

Henk - Również wszystko wporządku
kamilgrzy
Bywalec
Posty: 243
Rejestracja: ndz 13.mar.2016 - 16:54
Lokalizacja: Lubelskie
Moja broń:

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: kamilgrzy »

Również polecam kolegę Amigo - wzorowa transakcja.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: mar_kow »

Czy ktoś coś powie na temat sklepu https://czarnyproch.com/ ??. Mają coś wspólnego saguaro-arms.com bo niby tam należy przesłać skan dowodu osobistego po zakupie...
ODPOWIEDZ