Opinie o sprzedających

Pytania i prośby o opiniowanie sprzedawanych broni czarnoprochowych na aukcjach i ogłoszeniach internetowych.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Opinie o sprzedających

Post autor: Heron »

Czasami jest potrzeba wyrazić swoje pozytywne jak i negatywne opinie o sprzedawcach.

Bardzo proszę, najlepiej wklejać link do aukcji, dołączyć zdjęcia tego co oferował sprzedający ... oraz zdjęcia tego co się naprawdę otrzymało.
Każde takie zgłoszenie będzie weryfikowane ... aby nie oczerniać kogoś 'bo tak' ... natomiast, będziemy się starali, aby przestrzegać przez nieuczciwymi sprzedającymi.

Pamiętajcie, że czasami może być opis aukcji, dający do zrozumienia że sprzęt jest uszkodzony, wtedy ... trzeba nauczyć się czytać ze zrozumieniem.
Czasami też, uczciwa firma sprzeda jakiś bubel - naprawdę, da się wtedy spokojnie towar reklamować a nie od razu oczerniać taką firmę.
W razie czego, pytajcie ... postaramy się pomóc.
compass200
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: czw 08.gru.2016 - 17:19
Moja broń:

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: compass200 »

jeśli kupujesz rewolwer za 500.
to nie możesz liczyć że będzie ,to funkiel nówka ze sklepu.
potem jest płacz ,bo rysa dookoła bębna ,bo plama na rękojeści.szczelina nie taka.
najlepiej kupować, gdzieś nie daleko,gdzie można obejrzeć, pomacać i postrzelać.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: Heron »

https://allegro.pl/uzytkownik/1988640/oceny

zanim coś kupicie, zapytajcie wcześniej czy ma to na stanie...
Mitko
Posty: 7
Rejestracja: pn 04.gru.2017 - 21:17
Moja broń: Colt Cattleman kal. 44 Uberti

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: Mitko »

Duże miasto Wrocław, a w nim nie można w żadnym sklepie kupić Colta Cattlemana stalowego, dosłownie żenada ! Tylko w Multi-Gun było po sztuce (5,5" i 7,5") ale mosiądz. Ciekawie jest w necie na Militaria.pl Colty niedostępne wysyłkowo, przy niektórych modelach zielone oczko-dostępny, więc sprawdzamy w którym stacjonarnym sklepie. Okazuje się, że w żadnym - dosłownie cyrk !
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: zbiho »

Mitko pisze: pt 02.lut.2018 - 19:28 Duże miasto Wrocław, a w nim nie można w żadnym sklepie kupić Colta Cattlemana stalowego, dosłownie żenada !
Żenada to kupić coś takiego. :kastro:
Awatar użytkownika
lipton73
Posty: 43
Rejestracja: śr 10.sty.2018 - 21:00
Moja broń: brak

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: lipton73 »

Sam go nie mam, ale też sporo czytałem, zanim wybrałem swoją pierwszą broń. Nie wiem jak jest naprawdę, ale wszyscy niemal zgodnie piszą o pewnej najprawdopodobniej wadzie konstrukcyjnej, która o ile pamiętam dotyczy Peacemaker-a któregoś z producentów, poczytaj zanim go kupisz, jeśli takiego chcesz :pomysl:
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: slaw29 »

Panowie - napawanie :-D Stal lepiej napawać.
search.php?author_id=6224&sr=posts
Awatar użytkownika
cichy
Posty: 49
Rejestracja: czw 02.lis.2017 - 17:25
Lokalizacja: warmińsko-Mazurskie
Moja broń: brak

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: cichy »

Czy ktoś kupował już colty w sklepie sharg.pl?
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: Szaddam »

Sharg to przedstawiciel Pietty na PL. To i gdzie Pietty byś nie kupował, i tak z Shargu bierzesz.
Awatar użytkownika
Leszek.sz.
Posty: 93
Rejestracja: wt 07.cze.2016 - 19:07
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: Leszek.sz. »

cichy pisze: sob 10.lut.2018 - 12:12 Czy ktoś kupował już colty w sklepie sharg.pl?
Kupione dwa rewo, colt i remington. Dobra obsługa, wysyłka paczkomaty jest ok.
Len
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr 12.lip.2017 - 21:35
Moja broń:

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: Len »

W Shargu kupowałem Colta, ale z odbiorem osobistym. Polecam :)
Brayan
Posty: 86
Rejestracja: czw 18.sty.2018 - 19:44
Lokalizacja: Szczytno
Moja broń: Siła spokoju

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: Brayan »

Pewnie nie tylko ja licytuję..
http://allegro.pl/show_item.php?item=7195755469
A tak wygląda korespondencja dotycząca stanu karabinu:

Ja: Dzień dobry,
Jak wygląda lufa w środku, gwint, jakieś ubytki wżery ?
Ma Pan jakieś zdjęcia?


antik-west1: Przykro,ale nie mam kamery,
pozdrawiam

Ja: Ok, a jest Pani w stanie ocenić stan lufy ? Czy mam traktować to jako niewiadomą ?
Pozdrawiam


antik-west1: Proszę przyjąć, ze jest w złym stanie i nie brać udziału w licytatacji, aby uniknąć niepotrzebnych problemów
pozdrawiam serdecznie
kamilgrzy
Bywalec
Posty: 243
Rejestracja: ndz 13.mar.2016 - 16:54
Lokalizacja: Lubelskie
Moja broń:

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: kamilgrzy »

Tak to jest z handlarzami złomu którzy nie interesują się tym co sprzedają a jedynie złotówkami które mogą wpłynąć na konto za sprzedany towar. W sumie kobieta napisała jasno: licytujesz na własną odpowiedzialność - lepsze to niż zachwalanie ch.. towaru.
Brayan
Posty: 86
Rejestracja: czw 18.sty.2018 - 19:44
Lokalizacja: Szczytno
Moja broń: Siła spokoju

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: Brayan »

kamilgrzy pisze: ndz 25.lut.2018 - 20:11 W sumie kobieta napisała jasno: licytujesz na własną odpowiedzialność - lepsze to niż zachwalanie ch.. towaru.
To prawda, wrzuciłem to tylko pod kątem ostrzeżenia przed stanem ew. innych nabytków. Wato podrążyć temat żeby się nie rozczarować.
amigo
Stary bywalec
Posty: 552
Rejestracja: pn 03.kwie.2017 - 19:07
Moja broń: za dużo się tego uzbierało : )

Re: Opinie o sprzedających

Post autor: amigo »

Ja gdzieś tak ok 2 lata temu kupiłem od nich skałkówkę gładkolufową - z zewnątrz na zdjęciach super stan tylko leciutkie wytarcia oksydy na lufie i minimalne obicia eksploatacyjne na drewnie. Jak przyszedł ten pistolet to zajrzenie do lufy i SZOK - zarośnięty gruuubo rdzą, prawdopodobnie ktoś po ostatnim strzelaniu odłożył sprzęt na lata do przysłowiowej szuflady. Dobrze że to był gładkolufowiec bo gdyby gwintowany to tylko śmietnik.
Swoją drogą to mogliby poświecić latarką w lufy i zrobić jakiś opis stanu bo ile to roboty w końcu jest ale pewnie część towaru nie przedstawiałaby się tak atrakcyjnie na zasadzie " niemiec płakał jak sprzedawał "
ODPOWIEDZ