gdzie wpoznaniu

firma22
Posty: 1
Rejestracja: śr 04.sty.2017 - 20:05
Lokalizacja: poznan
Moja broń:

gdzie wpoznaniu

Post autor: firma22 »

Witam mam pytanie gdzie mozna postrzelac w poznaniu i okolicach :army:
Romson
Posty: 6
Rejestracja: wt 23.sty.2018 - 07:47
Moja broń: Remington

Re: gdzie wpoznaniu

Post autor: Romson »

Witaj.Z tego co wiem ,można postrzelać na lizawce.Ale są też inne miejsca w okolicy Poznania , które wkrótce przetestuję .Jak je ogarnę to dam Ci znać.
gajzol
Posty: 29
Rejestracja: ndz 27.maja.2018 - 23:51
Lokalizacja: Poznań
Moja broń: R&S 44, Rigby 451, Łucznik wz 70

Re: gdzie wpoznaniu

Post autor: gajzol »

Przyłączam sie do pytania :)
Lizawka jest OK ale są dwa problemy - po pierwsze tylko w dni robocze, po drugie - tylko w godzinach pracy większości ludzi.. czyli aby postrzelać trzeba wziąć wolne a to nie jest już takie proste ..
a w wielu innych miejscach gdzie sondowałem odpowiedź jest odmowna (bo dym, bo ciężkie kule niszczą elementy strzelnicy itp.)
Duży tata
Posty: 10
Rejestracja: ndz 17.lut.2019 - 21:21
Lokalizacja: Wlkp
Moja broń: Remik .44

Re: gdzie wpoznaniu

Post autor: Duży tata »

Godawy pod Żninem. 80 km ale lecisz eską. Fajne miejsce w środku lasu, dużo ptactwa, jest infrastruktura piknikowa, w tygodniu mało ludzi.
Jest kontakt na gdziestrzelac, strzelnica przyjazna czp.

Jest jeszcze strzelnica myśliwska pod Obornikami, pod Miedzychodem, Mutowo pod Szamotułami, Lok Rogoźno i Nieczajna.
gajzol
Posty: 29
Rejestracja: ndz 27.maja.2018 - 23:51
Lokalizacja: Poznań
Moja broń: R&S 44, Rigby 451, Łucznik wz 70

Re: gdzie wpoznaniu

Post autor: gajzol »

Trochę nowości... znaczy zmieniła się polityka na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Tarnowie Podgórnym i teraz można już z CP :-) co prawda potrzebny jest patent strzelecki...
no i czynne tylko w wtorki i czwartki od 16 do 19 ale za to stanowiska i tarcze podświetlone - co w klimacie jesiennym czy zimowym na wagę złota!!
ODPOWIEDZ