Bydgoszcz

Slavo
Posty: 12
Rejestracja: śr 07.cze.2017 - 22:19
Moja broń:

Bydgoszcz

Post autor: Slavo »

Witam towarzyszy! szukam strzelnicy która dopuszcza strzelanie z CP w Bydgoszczy lub najbliższych okolicach? widzę że ruchu w temacie nie ma, szkoda :-(
Ernike
Posty: 12
Rejestracja: pn 15.maja.2017 - 09:10
Lokalizacja: Koszalin
Moja broń:

Re: Bydgoszcz

Post autor: Ernike »

Witam,
Widzę,że nie ma odzewu więc pomogę chociaż myślę, że to co powiem to podstawy... na wszystko wujek Google Ci odpowie jak nie ma nikogo z okolic od czarnego prochu to musisz podzwonić sam po strzelnicach i się popytać. Mojej okolicy mam 3 strzelnice z tego jedna kryta. Doradzę, że 95% na krytej strzelnicy nie pozwolą Ci strzelać z CP ale zawsze można zadzwonić. Szukaj w okolicy strzelnic odkrytych tam nie powinno być problemów. Jak nie wiesz gdzie są strzelnice a masz dwie lewe ręce do szukania w necie tak jak ja :P to idziesz do sklepu z bronią tam Cię pokierują.
Na północy polski jest słabo z CP mało ludzi posiada tą broń jeszcze mniej z niej strzela.
Slavo
Posty: 12
Rejestracja: śr 07.cze.2017 - 22:19
Moja broń:

Re: Bydgoszcz

Post autor: Slavo »

witam ponownie! zauważyłem że w okolicach Bydgoszczy słabo z CP a szkoda bo jak dla mnie strzelanie z CP daje większą przyjemność niż z nitro no i sama "ceremonia załadowania broni" to bajka, ja akurat w tygodniu przebywam w "stolycy" naszej więc korzystam z tego co daje wawka
Jupnik
Posty: 45
Rejestracja: ndz 07.kwie.2019 - 14:38
Moja broń: brak

Re: Bydgoszcz

Post autor: Jupnik »

Strzelam na Zawiszy, dramat jak h... - oś tylko jedna na 25m, na 50m nie pozwalają strzelać, bo tam są elektroniczne przyrządy. 20zł/h/1os, do tego są tak niezorganizowani, że nigdy nie wiesz, czy Cie na ośkę wpuszcza.
Jupnik
Posty: 45
Rejestracja: ndz 07.kwie.2019 - 14:38
Moja broń: brak

Re: Bydgoszcz

Post autor: Jupnik »

Na Belme kiedyś dzwoniłem i z tego co zrozumiałem, to trzeba się umawiać i tylko weekendy.
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Bydgoszcz

Post autor: Larkana »

Dzisiaj byłem po raz pierwszy na strzelnicy ze swoim remingtonem. Wybrałem się na strzelnicę w Kowalewku ~40 km na zachód od Bydgoszczy(ode mnie z Miedzynia). Specjalnie dla mnie (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) przyjechał Pan Arek "zajmujący" się na strzelnicy czarnym prochem.
Na strzelnicy spędziłem ponad godzinkę - dawno nie miałem takiego banana na twarzy. Polecam :)
Awatar użytkownika
andrzej11111
Posty: 84
Rejestracja: sob 13.lis.2021 - 19:55
Lokalizacja: inowrocław
Moja broń: remington

Re: Bydgoszcz

Post autor: andrzej11111 »

Jest jeszcze strzelnica Piechcin z czarnym prochem strzelanie w każdą niedziele od godz 14 na zewnątrz pod wiatą. Mogę dać kontakt jakby co. Największy wypas to Rybieniec koło Chełmna . Byłem w tamtym roku strzelanie za darmo miejsc dużo do strzelania. Tylko daleko.
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Bydgoszcz

Post autor: smith »

Kowalewko. 20 złotych za wejście bez limitu czasowego, przyjaźni dla wszystkich strzelających, czarny proch mile widziany. https://www.facebook.com/Strzelnieca.Kowalewko
Paul
Posty: 81
Rejestracja: sob 09.kwie.2022 - 09:03
Moja broń: Remington new model army 1858. 44 pietta

Re: Bydgoszcz

Post autor: Paul »

Witam.
Chętnie bym się w tygodniu wybrał do Kowalewka. Działa zgodnie z godzinami otwarcia, czy na telefon i trzeba się umawiać?
Ja idę w sobotę postrzelać do Belmy. Tu tylko sobota i niedziela i po umówieniu, ale są tylko 4 osie więc umawianie jest konieczne.
Larkana
Bywalec
Posty: 175
Rejestracja: czw 10.lut.2022 - 11:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Moja broń: .44, 9x19

Re: Bydgoszcz

Post autor: Larkana »

Ja zawczasu zawsze dzwoniłem.
Paul
Posty: 81
Rejestracja: sob 09.kwie.2022 - 09:03
Moja broń: Remington new model army 1858. 44 pietta

Re: Bydgoszcz

Post autor: Paul »

Półtorej godziny strzelałem z synem w Belmie. 12 bębenków wystrzelonych po raz pierwszy. Remington Pietty .44 nie zawiódł ani razu. Nikomu nie przeszkadzało dymienie. Na koniec spotkaliśmy totalnego zapaleńca czarnoprochowego i sporo się jeszcze dowiedziałem. Generalnie zabawa mega. Miejsce super.
smith
Bywalec
Posty: 211
Rejestracja: ndz 02.gru.2018 - 13:22
Moja broń: brak

Re: Bydgoszcz

Post autor: smith »

Paul pisze: śr 13.kwie.2022 - 20:16 Witam.
Chętnie bym się w tygodniu wybrał do Kowalewka. Działa zgodnie z godzinami otwarcia, czy na telefon i trzeba się umawiać?
Ja idę w sobotę postrzelać do Belmy. Tu tylko sobota i niedziela i po umówieniu, ale są tylko 4 osie więc umawianie jest konieczne.
Kowalewko bez umawiania. Jak piszą tak czynne, miejsca troche jest, kwestia dogadania się z innymi strzelającymi. Na 99% w sobote 23 pojadę.
Paul
Posty: 81
Rejestracja: sob 09.kwie.2022 - 09:03
Moja broń: Remington new model army 1858. 44 pietta

Re: Bydgoszcz

Post autor: Paul »

A o której jedziesz? Mogę też pojechać.
Paul
Posty: 81
Rejestracja: sob 09.kwie.2022 - 09:03
Moja broń: Remington new model army 1858. 44 pietta

Re: Bydgoszcz

Post autor: Paul »

Nie wiem, czy jakoś można edytować swój ostatni post, bo mnie się nie udało więc napiszę, że Belma zawalona na sobotę i niedzielę więc jadę do Kowalewka. Będę w sobotę koło południa, jakby co.
Paul
Posty: 81
Rejestracja: sob 09.kwie.2022 - 09:03
Moja broń: Remington new model army 1858. 44 pietta

Re: Bydgoszcz

Post autor: Paul »

Byłem w Kowalewku i potwierdzam, że jest bardzo sympatycznie. Wystrzelałem 13, albo 14 bębenków. W przyszłą sobotę też pojadę.
ODPOWIEDZ