Spotkanie ''techniczne''

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
Marius
Posty: 37
Rejestracja: pt 21.paź.2016 - 17:34
Lokalizacja: www.celpal.org
Moja broń: brak

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: Marius »

Cenna inicjatywa wymaga wsparcia . Więc jestem :kastro: .
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: wyrzucony »

Mogę dołączyć i pomóc Rusznikowi w ogarnięciu tematu. Chętnie pomogę chcącym coś więcej się dowiedzieć niż tylko "sypać do pełna" :P
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: Heron »

Poszło info na FB. Ja będę na pewno.
Postaramy się troszkę ludzi ściągnąć :)
Awatar użytkownika
MicromaX
Bywalec
Posty: 129
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:29
Lokalizacja: Jaworzno
Moja broń: palna
Kontakt:

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: MicromaX »

Chetnie bym posluchal mądrzejszych , ale w przyszłą sobote rownież mam zawody, może nastepnym razem sie uda.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: Heron »

Mamy dodatkowo kilka pomysłów na cykliczne spotkania na strzelnicy. Jest to w tej chwili 'rozgrywane' - będziemy informować.
Zamysł jest taki, aby co 1-2 soboty było spotkanie, gdzie każdy może przyjść, porozmawiać, postrzelać.
Jedyny problem to miejsce. Siemianowice odpadają natychmiast z uwagi na coraz to większe problemy.
xtr
Posty: 1
Rejestracja: wt 09.maja.2017 - 13:16
Lokalizacja: Bielsko Biała
Moja broń:

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: xtr »

Witam,
Jestem tutaj nowy i chciałbym zgłębić tajniki CP. Bardzo chętnie się wybiorę w sobotę na "szkolenie", proszę tylko o informację gdzie i o której.
Alf40
Posty: 4
Rejestracja: pn 19.gru.2016 - 14:28
Lokalizacja: Mikołów
Moja broń:
Kontakt:

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: Alf40 »

Witam Ja też zgłaszam się na szkolenie bo dobrych nauk nigdy nie za wiele .Liczę na to, że będzie można zobaczyć coś z kolekcji kolegi Rusznika.
hniv
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: pn 28.gru.2015 - 20:54
Moja broń:

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: hniv »

Heron jakie problemy masz na myśli odnośnie Siemianowic? Chodzi tylko o coraz większą liczbę ludzi czy coś innego jest na rzeczy?
Awatar użytkownika
Heimdallr
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pt 18.mar.2016 - 21:58
Lokalizacja: Zagłębie
Moja broń:

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: Heimdallr »

Będziemy :)

Mam 2 pytania
Czy miejscówka już potwierdzona?
Jak mogę pomóc? ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: Heron »

@hniv
Coś się tam zmienia na gorsze. Personalnie nic nie mam, ale kontakt i uzyskanie realnych informacji jest masakryczne. Próbowałem już 2 imprezy tam zrobić, wydać na organizację ładnych kilka tysięcy ... i nie udało mi się tego załatwić. Zero odzewu, kontaktu - pomimo maili i telefonów.
Już wcześniej okazywało się, że pytamy i że jest wolne - a jak się pojawiamy, to 'nagle' jakieś zawody się odbywają i nie ma miejsca. Więc, kiedy ustalam osobiście wolny termin i strzelnica nie potrafi wystawić faktury proforma (lepiej, chcę zapłacić z góry za całość) lub mailowo potwierdzić rezerwacji - to nie mogę ryzykować i wykładać kasy na imprezę, która może się nie odbyć. Będę coś reklamował, zbiorę zapisy i na dzień przed imprezą lub w dniu jej odbycia się, dowiem się że jednak strzelnica jest niedostępna.
Na wypady spontaniczne czy jakieś małe strzelanie to spoko - fajna miejscówka, ceny znośne, ekipa spoko itd.
hniv
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: pn 28.gru.2015 - 20:54
Moja broń:

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: hniv »

Tez mam takie odczucie ze jest cos na rzeczy ale nie umiem rozkminić o co dokladnie chodzi. Coraz wiecej tam zakazów i utrudnień.Kiedys bylo wolne na dziku brałeś stolik i nikt nie robił cyrków. Teraz często jest tak ze przychodzi instruktor każe sie zwinąć na 25 m jesli tam sa jakies wolne miejsca. Jak strzelałem karabinem na setce instruktor poinstruował mnie ze jak przyjdzie wiecej mysliwych to oni maja tam pierwszenstwo:/
Awatar użytkownika
Heimdallr
Bywalec
Posty: 123
Rejestracja: pt 18.mar.2016 - 21:58
Lokalizacja: Zagłębie
Moja broń:

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: Heimdallr »

Żadne tam pierwszeństwo :) płacisz, wpisujesz się do książki i zajmujesz stanowisko. Nie ma opcji bym dał się wygonić. Często strzelam w siemcach przy stole bo zależy mi na ustawieniu broni. Myśliwi mogą elegancko zapytać do której tu będę i czy może zająć sobie po mnie to stanowisko. :)

Wracając do tematu... czy na pewno się widzimy? Czy trzeba jeszcze zająć się jakimś formalnościami i póki co wszystko jest w sferze teorii?
Awatar użytkownika
Tommy
Site Admin
Posty: 223
Rejestracja: pt 25.wrz.2015 - 22:05
Lokalizacja: Katowice
Moja broń: BRAK

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: Tommy »

Wojtek zapomniał tylko dodać że opłata dotyczy każdego kto zawita na strzelnicę także tych którzy przyjadą się przyglądać. Opłatę zbieramy na miejscu i będzie to całe 25zł w ramach tej opłaty pokazy Wojtka Rusznika oraz wystawa oryginałów broni z epoki. W wyznaczonych godzinach WOLNE STRZELANIE. Planujemy też małe zaplecze gastronomiczne w postaci kiełbasek.

Aby ocenić ilość zainteresowanych i przygotować się na nią robimy rejestrację.

Rejestrujemy się u mnie: https://blackpowder.pl/spotkanie-techni ... maja-2017/ wysyłając e-mail na adres podany w linku z swoim imieniem i nazwiskiem. Telefony z pytaniami proszę w godzinach 10:00 do 20:00.
Prowadzący strzelanie-gospodarz będzie pobierał opłatę na miejscu i sprawdzał listę obecności.
Osób które się NIE zarejestrują ale przyjadą na miejsce i opłacą "wstęp" oczywiście nie wyrzucamy ale nie będziemy im w stanie zapewnić zaplecza gastronomicznego.
Strzelnica leży na terenie prywatnym a więc właściciel ma prawo do usunięcia z obrębu strzelnicy osób które nie uiszczą opłaty.
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: Marek »

Drodzy forumowicze na sobotnich zawodach w Jaworznie powstal temat
Wojtek na mnie tym razem nie licz, sorry ale muszę w sobotę pojechać do Złotego Stoku, może następnym razem.
Chyba ze zrobicie to w niedzielę rano.

Marek.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Spotkanie ''techniczne''

Post autor: Heron »

Dziękuję WSZYSTKIM za spotkanie.
Powstaje właśnie artykuł i film ... wyszło jak zawsze WSPANIALE!!!
ODPOWIEDZ