Przyspiesznik - colt , remongton

Przeróbki broni CP, naprawy oraz ciekawe akcesoria CP.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MicromaX
Bywalec
Posty: 129
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:29
Lokalizacja: Jaworzno
Moja broń: palna
Kontakt:

Przyspiesznik - colt , remongton

Post autor: MicromaX »

Tak sie zastanawiam , moze ktos wykonuje, lub chociaz jest w stanie podpowiedziec jak poprawic spust? o ile w remingtonie mam spust ktory potrzebuje okolo 6mm aby odpalic, to w colcie jedyne co mi sie udalo uzyskac to okolo 3mm. po sobotnich zawodach widze ze bardzo ciezko poprawic wyniki z twardym spustem powodujacym drganie broni przy strzelaniu.

a moze trzeba odpuscic i kupic cos "drozszego" ?
Biker
Bywalec
Posty: 215
Rejestracja: pn 16.maja.2016 - 11:34
Moja broń:

Re: Przyspiesznik - colt , remongton

Post autor: Biker »

Ja też bym się przypiął do tego tematu. Mam Remingtona z bardzo lekkim spustem i z niego wyniki mam znośne. Za to Colt 1860 Army (z którego bardzo lubię strzelać) ma spust bardzo twardy. Niby jest w miarę krótki ale dosyć twardy i zrywam wszystkie strzały siejąc po całej tarczy aż wstyd. Może ktoś by podpowiedział jak się zabrać do zmiękczenia spustu - tzn gdzie go tam podpolerować i jak. Miałem kiedyś innego Colta Army - tamten miał spust leciutki i strzelało się z niego znaczne lepiej. To mnie podkusiło żeby kupić "stare Hege".
Awatar użytkownika
MicromaX
Bywalec
Posty: 129
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:29
Lokalizacja: Jaworzno
Moja broń: palna
Kontakt:

Re: Przyspiesznik - colt , remongton

Post autor: MicromaX »

ciezko na takim "betonie" o powtarzalne wyniki. ktos moze wie gdzie sie udac na slasku z takim problemem?

ewentualnie co kupic ?
Awatar użytkownika
MicromaX
Bywalec
Posty: 129
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:29
Lokalizacja: Jaworzno
Moja broń: palna
Kontakt:

Re: Przyspiesznik - colt , remongton

Post autor: MicromaX »

tak, strzelam z 1862 navy, jest sensowna bo jako jedyny lezy mi w dloni jak zaden inny :-) chetnie zostawie pare PLN`ow aby zaczal ze mna wspolpracowac. reszte na pw.
Awatar użytkownika
MicromaX
Bywalec
Posty: 129
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:29
Lokalizacja: Jaworzno
Moja broń: palna
Kontakt:

Re: Przyspiesznik - colt , remongton

Post autor: MicromaX »

Po dzisiejszych zawodach musze skromnie wspomnieć , że mój wynik (90Pkt na 25m) jest zasługą odpowiedniego potraktowania mojego prawie 40 letniego colta przez kolege Rusznik. Nie był bym w stanie tego osiągnąć bez jego poprawek. Za co dziekuje jeszcze raz.
ODPOWIEDZ