Blokada bębna w new army inox

Przeróbki broni CP, naprawy oraz ciekawe akcesoria CP.
Kamikazee
Posty: 3
Rejestracja: śr 05.paź.2016 - 22:41
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: Kamikazee »

Częściej smaruj blokadę bębna.
Groocha
Posty: 12
Rejestracja: ndz 02.paź.2016 - 10:03
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: Groocha »

Kolego lupus60 zgodnie z Twoimi wskazówkami rozkreciłem rewolwer i wyczysciłem resztki po produkcji było naprawdę sporo opiłków metali zadr na krawędziach itp po czyszczeniu nasmarowalem wszystko smarem do mechanizmów protecha. Niestety nie zmieniło się nic i blokada dalej wyskakiwała za wcześnie. Natomiast zauważyłem ze po poluzwaniu lekko śrubki trzymajacej sprężyne dwupalczasta blokada pracuje jak należy wyskakuje ze słabsza siła i trafia dokładnie w frez na bębnie i rodzi się kolejne pytanie czy ta śrubka może zostać taka poluzowana ? Jak nie, to dlaczego ?☺
Lupus60
Posty: 25
Rejestracja: wt 04.paź.2016 - 10:30
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: Lupus60 »

Może zostać, ale proponuję ci dokupienie popychacza bębna, to ok 50pln, one oryginalnie są za długie i wtedy możesz poświęcić trochę czasu na idealne dopasowanie jej do swojego sprzętu. Większość popychaczy jest fabrycznie doszlifowywana
Lupus60
Posty: 25
Rejestracja: wt 04.paź.2016 - 10:30
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: Lupus60 »

Nie mogę edytować ;) Dziwię się że blokada wpada ci za szybko, za zwyczaj jest za daleko i wtedy wystarczy popracować przy popychaczu. Sprężynę oczywiście można regulować, gdzieś nawet jest filmik który to pokazuje, wówczas osłabiasz sobie również sprężynę spustu, ale to nie jest takie ważne. Jeśli chcesz mieć spokój na lata, lepiej jednak popracować nad nowym popychaczem.
Groocha
Posty: 12
Rejestracja: ndz 02.paź.2016 - 10:03
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: Groocha »

Rewolwer poszedł na reklamacje tak na grubo z rządaniem wymiany sklepanego bębna. Tak sobie myślę że skoro jest nowy i na gwarancji to dlaczego ja mam poprawiać na swój koszt. Ryzykując utratę gwarancji. będę walczył aż będzie wszystko ok ☺ myślę że tak trzeba bo będą nam wciskać coraz większe buble. Zobaczymy co z tego będzie. Szkoda tylko że trzeba czekać w weekend miałem w planach strzelnice .:/
Groocha
Posty: 12
Rejestracja: ndz 02.paź.2016 - 10:03
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: Groocha »

Opiszę jak wygląda reklamacja mojego rewolweru w militaria.pl bo tam właśnie dokonałem zakupu. Po złożeniu reklamacji przez ponad 2 tyg cisza.. więc z automatu reklamacja uznana według prawa a także regulaminu samego sklepu militaria.pl. dzwonie i słyszę ze został wysłany do importera w tym przypadku jest to firma kaliber. Podobno był u rusznikarza pomijając fakt ze od importera "szedł" 3 tygodnie czyli już mamy grubo ponad miesiąc .. po tym jak w poniedziałek pojechałem odebrać broń okazało się ze nie zostało zrobione nic... może poza wysmarowaniem nadmiernie jakimś dziwnym smarem. Oczywiście nie odebrałem a sprzedawca powiedział nie ma problemu wymienimy na nowy nigdzie juz nie będziemy wysyłać. Myślę ok niech będzie tymczasem już wczoraj dostaje SMS ze przyjęto rewolwer na serwis a dzisiaj ze reklamacja rozpatrzona negatywnie i ze wysłali na sklep. Odrazu dzwonie i słyszę ze mogę pisać odwołanie jak juz przyjdzie na sklep ale prawo do zwrotu albo wymiany uwzględnia tez czas jak towar jest u nich na reklamacji wiec juz po terminie... przypominam że reklamacja została prawnie uznana.. nie wiem ile to jeszcze potrwa i jak to wygląda z punku widzenia prawa ale nie odpuszczę im napewno... jak ktoś ma jakieś pomysły co można zrobić to bardzo proszę się podzielić.
RONIN
Posty: 17
Rejestracja: śr 21.gru.2016 - 12:14
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: RONIN »

U mnie też dzieje się coś podobnego, raptem wystrzeliłem 8 bębnów i mam poobijany bęben przy kominkach ....

Blokada nie wskakuje w bęben ..nie obraca go do końca zapodam fotkę wieczorem....
RONIN
Posty: 17
Rejestracja: śr 21.gru.2016 - 12:14
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: RONIN »

Groocha
Posty: 12
Rejestracja: ndz 02.paź.2016 - 10:03
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: Groocha »

RONIN reklamuj jak masz taką możliwość, moja reklamacja ostatecznie została uwzględniona i dostałem idealnie spasowany egzemplarz. Są sposoby poprawienia czy też ustawienia timingów ale o to pytania do bardziej doświadczonych kolegów.
RONIN
Posty: 17
Rejestracja: śr 21.gru.2016 - 12:14
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: RONIN »

Będę dzwonił jutro sprzęt mam dwa tygodnie
RONIN
Posty: 17
Rejestracja: śr 21.gru.2016 - 12:14
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: RONIN »

Oddany na reklamację ....
Awatar użytkownika
rocho
Posty: 2
Rejestracja: sob 30.kwie.2016 - 17:58
Lokalizacja: Rzeszów
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: rocho »

Witam kolegów. Myślę ze ten filmik wyjaśnia jak poradzić sobie ze zbyt wczesnym zwalnianiem blokady bębna.
https://youtu.be/0c-8IySBwQ8
RONIN
Posty: 17
Rejestracja: śr 21.gru.2016 - 12:14
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: RONIN »

Super !
Awatar użytkownika
rocho
Posty: 2
Rejestracja: sob 30.kwie.2016 - 17:58
Lokalizacja: Rzeszów
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: rocho »

RONIN pisze: pt 13.sty.2017 - 21:05Super !
Cieszy że mogłem pomóc ;)
stażżysta06
Posty: 1
Rejestracja: pt 27.sty.2017 - 19:24
Moja broń:

Re: Blokada bębna w new army inox

Post autor: stażżysta06 »

Witam.Mam ten sam problem UBERTI NEW IMPROVED ARMY 1 858 8' KAL.44 INOX 300.233 ,0102. broń zakupiona w listopadzie w sklepie Militaria.pl Wrocław,Oławska16.Ze względów technicznych typu zakupu dodatkowych asortymentów rewolwer nie był jeszcze używany pirotechnicznie.Po przesmarowaniu i typowego zainteresowania na bębnie pojawiły sie wyżej opisywane zgniotki.Pierwsza reklamacja;odpowiedz po tyg cyt;Witamy reklamowane uszkodzenie jest cechą charakterystyczną,która powstaje podczas eksploatacji 'Ciekawe eksploatacji...?10 razy obróciłem bębnem i strzeliłem bardzo ciekawe a czy sprzedawca podając tak bron zainteresowanemu klientowi ,pewnie jest ich setki nie eksploatuje tej broni?? ja dostałem z ekspozycji Następnego dnia udałem sie do sklepu i złożyłem ponowną reklamacje z uzasadnieniem ze oczywiście kurek blokady bębna zaskakuje za szybko i powoduje zgniotek tuz przed wyfrezowaniem w bębnie i Już prosze o wyregulowanie mechanizmu z wymiana uszkodzonego bębna, jak zwykle obsługa sklepu jak zawsze kompetentna i miła przyjęła reklamacje . Następnego dnia otrzymałem sms z serwisu we Wrocławiu, który podpisał sie jako serwis militaria pl, ze podtrzymuje swoja decyzje ale wysyłają towar do serwisu zewnętrznego wiec już nastąpił ukłon w moja strone za co bardzo dziękuję ale co dalej...???Ja mam taki tylko apel do firmy bo wszyscy zapewniali mnie o ex-pertach pracujących w serwisie po co ściemniać wystarczyło to rozebrać i podpiłować co trzeba i nawet nie chciałbym nowego bębna ja chce miec mój towar żeby działał przecież jest nowy.teraz pewnie zacznie sie odbijanie piłeczki.Moi drodzy miłośnicy czarno prochowców jak macie problemy to interweniujcie bo będą cały czas szły buble i nie zgodzę sie z przedmówcą ze to nie jest prom kosmiczny, ale i tez nie kosztuje tyle co paczka papierosów.pozdrawiam...
ODPOWIEDZ