Info o wizytach na strzelnicy w Pucicach

Forum regionalne: Kujawskie-pomorskie
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Info o wizytach na strzelnicy w Pucicach

Post autor: mkowalczuk »

Witam
Zachęcam do umieszczania informacji o wyjazdach na strzelnicę. Tu proponuję pisać o Pucicach, a w kolejnych tematach - np. o Dobieszczynie itd.
No to na dobry początek: jutro na strzelnicy krytej w Pucicach zechcę przestrzelać R&S Match. Na samo strzelanie nie zapraszam, bo do realizacji planu potrzeba spokoju, ale jak ktoś będzie w okolicy - to "po" będzie możliwość zobaczenia ww rewolweru.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Planuję dziś postrzelać z Colta Root. Dokonałem w nim pewnych modyfikacji, które mają podnieść bezpieczeństwo strzelającego. Teraz wypada sprawdzić czy coś te działania dały.
Jak będziecie w okolicy - będzie możliwość zobaczenia tego dość rzadkiego karabinu.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Jakoś nikt tych zaproszeń nie bierze na serio:-(
Wczoraj było fajnie. Root strzela, aż miło.
Było nas dwóch. Spotkaliśmy się z miłymi i bardzo uczynnymi Kolegami z Gorzowa. Miło było poznać Kolegów i pogadać:-)
Dzięki Nim Kolega, który przyjechał ze mną miał okazję popróbować nie tylko Roota, ale i Springfielda 1842 a i coś AN-o podobne też użył. Przepraszam, ale na skałkach to się nie znam :ops:


Szkoda, że nie mieliśmy aparatu czy kamery. Wyobraźcie sobie minę neofity strzelającego ze skałki. Uprzedziliśmy Go, że będzie masa atrakcji przy strzale. Widział też pierwszy strzał oddany przez Gorzowianina. Wcześniej widział to na filmach. Mimo to - mam głębokie przekonanie, że Rafał to co przeżył zapamięta na bardzo długo :lol:
Zobaczyć tę minę bezcenne, a resztę kupicie kartą VISA :P
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Do Pucic zawitały: Mosin, SWT i SKS.
Polecam!
Przednia zabawa zwłaszcza z tymi dwoma pierwszymi karabinkami :D
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Uprzejmie informuję, że w tygodniu, tj: wtorek-piątek, w godzinach: 11:00-16:00 obowiązuje promocja polegająca na niepobieraniu wejściówki. Promocja dotyczy jedynie strzelających z broni obiektowej. Osoby z własną bronią nadal płacą 25 zł za wejście.
Promocja obowiązuje do odwołania.

Dziś się o promocji dowiedziałem. Nie wiem jak długo potrwa, ale jak by nie patrzeć to dodatkowe 10 szt. 9 PARA, więc może warto się skusić:-)
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Jutro w Pucicach jakieś zawody, więc troszke trudno będzie postrzelać na spokojnie. Pewnie skuszę się więc na nitro.
Może do zobaczenia ;-)
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Osoby zainteresowane wizytami w Pucicach informuję, że Właściciele podjęli starania o wprowadzenie do oferty słynnego Desert Eagle w największym kalibrze w jakim ta broń występuje, a więc .50 AE

Wczoraj miałem okazję postrzelać z takiej broni.
Sądzę, że miłośnicy broni palnej powinni choć raz w życiu wystrzelić kilka kulek z tej "ręcznej armaty".
Przypomnę tylko, że to pistolet działający podobnie jak Kałasznikow, tj. posiada tłok gazowy. Ryglowanie zamka też jest ciekawe. Odbywa się poprzez obrót rygli jak w sztucerze!
Obrazek

Pożartowałem sobie trochę z Pana Marka, który może wiecie, że z pobłażaniem podchodzi do strzelców CP. Zażartowałem, że jednak zmierzają do ulubionych przez strzelców CP kalibrów:-)

Jeśli broń zostanie zakupiona i zarejestrowana - co nie jest niestety takie oczywiste - dam niezwłocznie znać.
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Niestety - są problemy z rejestracją powyższej jednostki. Nie wiem ile w tym ceregieli ze strony WPA a ile być może braków odpowiednich papierków ze strony strzelnicy.
Jeśli coś będzie w sprawie nowego - oczywiście tu poinformuję.
Czyta ktoś ten temat? Głupio tak z samym sobą rozmawiać :ops:
rubens21
Posty: 87
Rejestracja: wt 01.lis.2011 - 00:10
Lokalizacja: Goleniów
Moja broń:

Post autor: rubens21 »

Ja czytam ten temat :D i bywam w Pucicach by "podymić"
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Bardzo się cieszę bo obawiałem się, że pisząc w tym temacie tylko nabijam sobie posty.
Może kiedyś wspólnie podymimy :D
rubens21
Posty: 87
Rejestracja: wt 01.lis.2011 - 00:10
Lokalizacja: Goleniów
Moja broń:

Post autor: rubens21 »

Będziemy z kolegą w najbliższy piątek od 13 na strzelnicy.
Prawdopodobnie będziemy dymić :-D
rubens21
Posty: 87
Rejestracja: wt 01.lis.2011 - 00:10
Lokalizacja: Goleniów
Moja broń:

Post autor: rubens21 »

Sobota 12.11 od godz. 11 dwóch śmiałków będzie strzelać z "brudasa" 8-)
Więc jeśli ktoś chce dołączyć do czarnej braci smolarskiej to będziemy na "zajączku"
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Może tym razem się uda przyłaczyć :-)
Rewolwery bierzecie czy coś jeszcze?
rubens21
Posty: 87
Rejestracja: wt 01.lis.2011 - 00:10
Lokalizacja: Goleniów
Moja broń:

Post autor: rubens21 »

My to ubogie smoluchy jesteśmy :-( mamy tylko "łełoweły" ale to się zmieni :?:
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

:D
To też zabiorę coś z krótka lufą, by nie musieć strzelać w samotności.
ODPOWIEDZ