Zakupy w USA

Broń długa taka jak karabiny i strzelby.
ODPOWIEDZ
Anfoman
Posty: 2
Rejestracja: sob 07.cze.2008 - 03:12
Moja broń:

Zakupy w USA

Post autor: Anfoman »

Witam.
Jestem tutaj nowy, a skierowało mnie tutaj w Wasze szanowne progi drodzy koledzy pytanie:
Czy kupował ktoś broń z USA, czy w ogóle możliwy jest taki zakup, w szczególności chodzi mi czy z USA wysyłają i czy służby celne w polsce nie robią problemów?
A pytam dlatego iż patrząc na ceny np Deerhunter .50 cena cca 176$! toż to niecałe 390zł, a wysyłka np EMS wyniesie koło 100-150zł cena wręcz przyjazna klientowi.
Tak więc sobie pomyślałem, że jeżeli stan prawny nie stał by na przeszkodzie to może warto by się pokusić o np hurtowy zakup zbiorowy?
Podobne akcje z sukcesem były przeprowadzane np na forum winiarskim na którym się udzielam.

Pozdrawiam i czekam na odzew.
:-D
Awatar użytkownika
Big Bear
Bywalec
Posty: 274
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 18:22
Lokalizacja: Gdynia
Moja broń:

Post autor: Big Bear »

Jest to możliwe i temat był tu już wielokrotnie omawiany.Czy zaaresztują?Kwestia szczęścia.Natomiast co do hurtowego sprowadzenia karabinu Deerhunter?Szukaj nabywców ale czarno to widzę :P Raczej będziesz miał problem ze zbytem nawet po tak promocyjnej cenie :lol:
Anfoman
Posty: 2
Rejestracja: sob 07.cze.2008 - 03:12
Moja broń:

Post autor: Anfoman »

Big Bear pisze:Jest to możliwe i temat był tu już wielokrotnie omawiany.Czy zaaresztują?Kwestia szczęścia.Natomiast co do hurtowego sprowadzenia karabinu Deerhunter?Szukaj nabywców ale czarno to widzę :P Raczej będziesz miał problem ze zbytem nawet po tak promocyjnej cenie :lol:
Pisząc hurt miałem na myśli zamówienie większej ilości niekoniecznie deerhuntera a różnych np Colt Navy etc. Samego aresztu też się nie boję bardziej martwią mnie niepotrzebnie ciągnące sie komplikacje, czasem sprowadzam towary z chin i bywają cyrki w stylu paczka warta 50 zł wartość według celnika 812 zł.
Stąd moje pytanie czy były takie próby.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Big Bear
Bywalec
Posty: 274
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 18:22
Lokalizacja: Gdynia
Moja broń:

Post autor: Big Bear »

Pisząc o areszcie miałem na myśli paczkę :) Obecnie jednemu z naszych kolegów właśnie coś takiego się przytrafiło.Paczka zaaresztowana do wyjaśnienia paru kwestii.A może to trwać nawet ładnych parę miesięcy jak opisywali wcześniej co niektórzy koledzy :?
ODPOWIEDZ