Łódź :)

Smutas
Posty: 3
Rejestracja: czw 28.gru.2017 - 19:30
Lokalizacja: Łódź
Moja broń:

Re: Łódź :)

Post autor: Smutas »

Dzięki za info :) :)
Odezwę się na FB. A tym czasem udanego Sylwestra i Najlepszego w Nowym Roku :)
Awatar użytkownika
KLOSZ
Posty: 5
Rejestracja: ndz 14.sty.2018 - 22:27
Lokalizacja: Łódź
Moja broń: brak

Re: Łódź :)

Post autor: KLOSZ »

Czołem!
Na początek chciałem się przywitać, bo to pierwszy mój post na tym forum.

Z tego co już wyczytałem, widzę że mój post nie będzie oryginalny... Jestem z Łodzi i przymierzam się do zakupu pierwszego czarnoprochowca.
Ponieważ minęło mi już 40 wiosen (i to już trochę czasu temu ;) ), a na motocyklu się już w życiu najeździłem, to wpadła mi do głowy myśl o jakimś nowym, ciekawym hobby. Ponieważ podobają mi się rewolwery, to na początek na cel wziąłem Remika Uberti z lufą 8", ale...jak większość świeżaków, chętnie bym skorzystał z jakiegoś spotkania, żeby zobaczyć jak to jest naprawdę i czy jest tak, jak sobie wyobrażam.
Czy jest w Łodzi ktoś, kto bywa z jakimś Remikiem na strzelnicy w Wifamie albo na Okopowej i zechciałby podzielić się wiedzą i sprzedać trochę bakcyla? Chętnie umówiłbym się w dogodnym terminie. W ramach wdzięczności chętnie pokryję koszty wejścia na strzelnicę czy innych umilaczy postrzelnicowego czyszczenia broni ;)

Zdrówko! :piwo:
KLOSZ
Awatar użytkownika
KLOSZ
Posty: 5
Rejestracja: ndz 14.sty.2018 - 22:27
Lokalizacja: Łódź
Moja broń: brak

Re: Łódź :)

Post autor: KLOSZ »

No dobra. Dzis poprobowalem jak to jest z zespolonymi nabojami. Bylem w Pelikanie w Aleksandrowie. Super zabawa, fajne emocje. I....., jeszcze bardziej chce CP, co nie zmienia faktu, ze chetnie bym najpierw obejrzal, pomacal cos u Kolegow Czarnorpochowców.
Załączniki
IMG_20180120_135143.jpg
IMG_20180120_135138.jpg
IMG_20180120_135133.jpg
IMG_20180120_135128.jpg
IMG_20180120_135124.jpg
Awatar użytkownika
krzywooki
Posty: 17
Rejestracja: pn 01.maja.2017 - 19:58
Moja broń:

Re: Łódź :)

Post autor: krzywooki »

No cóż, aż głupio, że nikt z kolegów nie odpowiada. Ja akurat nie planuję strzelania, może dopiero w marcu [teraz na wszystko brak mi czasu]. Jeśli chodzi o pomacanie jakiejś broni CP i strzelenie z niej, można ewentualnie zadzwonić na strzelnicę przy Okopowej 70/106 [tel. 728 751 954], tam raczej wiedzą, kiedy spodziewać się CP-zadymiarzy, prawdę mówiąc nie mam w tej chwili lepszego pomysłu. Ja zaś dopiero za miesiąc z małym haczykiem mogę umówić się na jakieś spotkanie. Będzie wreszcie więcej czasu i wtedy chętnie :-D :-D
Myczkew
Posty: 2
Rejestracja: wt 22.lis.2016 - 21:59
Moja broń:

Re: Łódź :)

Post autor: Myczkew »

Strzelają. Teraz chyba było w sobotę. Na fb jest grupa lodz - bron czarnoprochowa. Tam chłopaki się zwoluja zazwyczaj na strzelnice colt na podany adres wyzej.. Naprawdę miła ekipa..
Pozdrawiam..
Awatar użytkownika
KLOSZ
Posty: 5
Rejestracja: ndz 14.sty.2018 - 22:27
Lokalizacja: Łódź
Moja broń: brak

Re: Łódź :)

Post autor: KLOSZ »

Dzięki za odzew. Jeśli Krzywooki będziesz się wybierał w marcu to daj proszę znak, może uda nam się skoordynować. Ja też mam teraz mocno napięty grafik więc dobrze się składa ;)
Nie chcę tak na Niemca wbijać na strzelnice i się narzucać bez zapowiedzi jak sobie ludzie przyjdą postrzelać. Wolałbym się z kimś umówić, żeby nie zaskakiwać ;) Pożaru nie ma, więc jeśli nie byłby to problem to będę wdzięczny za sygnał w marcu. :)
Awatar użytkownika
krzywooki
Posty: 17
Rejestracja: pn 01.maja.2017 - 19:58
Moja broń:

Re: Łódź :)

Post autor: krzywooki »

OK, spotkamy się w marcu. Nie mam konta na FB, więc raczej skrzyknę się tutaj :)
Awatar użytkownika
KLOSZ
Posty: 5
Rejestracja: ndz 14.sty.2018 - 22:27
Lokalizacja: Łódź
Moja broń: brak

Re: Łódź :)

Post autor: KLOSZ »

Będę nasłuchiwał :D
Staszek L
Bywalec
Posty: 322
Rejestracja: czw 23.lut.2017 - 18:08
Lokalizacja: Środek Polski
Moja broń: Niezawodna

Re: Łódź :)

Post autor: Staszek L »

Staszek L pisze: czw 23.lut.2017 - 22:50 Witam kolegów CP.
Jestem z centralnej Polski, polecam strzelnicę myśliwską w Luszynie niedaleko Łowicza osie 50-100m.
Strzelnica przyjazna strzelcom CP.
Sam pierwsze kroki stawiałem trzy lata temu, jako prawdopodobnie jeden z pierwszych strzelców CP na tym obiekcie.
Teraz można tam spotkać wielu strzelców CP praktycznie w każdym tygodniu.
Pozdrawiam, do zobaczenia w Luszynie.
Strzelnica była przyjazna, jak ceny były przyjazne strzelom CP.
W tym roku ceny poszły słono w górę. Za trzecią i każdą następną godzinę trzeba już płacić po 50 zł. Indywidualnego wypadu nie polecam.
Travald
Posty: 16
Rejestracja: śr 19.wrz.2018 - 08:27
Moja broń: Remington 1851 New Model Army .44

Re: Łódź :)

Post autor: Travald »

Hejka. Ja też z Łodzi. Polecam strzelnicę C4 Guns. Super załoga to raz a dwa - strzelnica jak dla mnie idealna mimo, że zamknięta. Co do odkrytych to myślę nad odwiedzinami obiektu niedawno powstałego specjalnie z myślą o Cowboy Action Shooting w Starym Chrząstowie :) Piszcie jak ktoś chętny
Awatar użytkownika
Yatzeck
Posty: 4
Rejestracja: pt 16.lis.2018 - 08:46
Lokalizacja: Łódź
Moja broń: brak

Re: Łódź :)

Post autor: Yatzeck »

Cześć!
Witam wszystkich maniaków czarnego prochu. :D To mój pierwszy post tutaj i cieszę się się, że do Was trafiłem. Świerzak to na razie moje drugie imię, ale chciałbym się go w miarę łagodnie i spokojnie pozbyć. Widzę, że posty tutaj nie najświeższe, ale jednak w moim mieście coś się dzieje. Super. Moją głowę aktualnie zajmuje Remington Uberti :remik: . Na razie czytam i oglądam. Chyba pora na realne spotkanie z CP. Nie liczę na jakieś niańczenie i noszenie na rękach. Chcę tylko powąchać czarnego prochu i sprawdzić czy to hobby dla mnie. Na odległość wygląda mi to na coś czego szukałem całe życie, kto wie...? W moim przypadku każdy kto już strzelał z CP jest w innej galaktyce. Chętnie bym popatrzył jak ona wygląda. Na co dzień zasypiam i budzę się w mieście Łodzi. Jeśli ktoś stąd lub okolic miałby chwilę by mi pokazać coś więcej niż tekst i film o CP to mam czas dużo chęci. Dajcie znać. Pozdrawiam. :D
Jaro
Posty: 4
Rejestracja: ndz 20.sty.2019 - 11:05
Moja broń: brak

Re: Łódź :)

Post autor: Jaro »

Witam,kolegów z Łodzi i nie tylko,robię przymiarkę do Remingtona jak większość zapewne, cal.44 bo tyle już latek na karku ale co tam .Widzę że kilku "Łodziaków" by się znalazło żeby postrzelać,mam nadzieję że jak już się zaopatrzę we wszystko to uda się gdzieś wyskoczyć a tym czasem przekopuję forum w poszukiwaniu cennych informacji i gromadzę wiedzę .Gdyby ktoś był chętny podyskutować bądź podzielić się wiedzą, czy spotkać się przy piwku to bardzo chętnie.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Yatzeck
Posty: 4
Rejestracja: pt 16.lis.2018 - 08:46
Lokalizacja: Łódź
Moja broń: brak

Re: Łódź :)

Post autor: Yatzeck »

Jest duuużo zabawy i trochę ludzi w Łodzi dymiących czarnym prochem. C4 Guns to jest coś dla każdego miłośnika rewolwerów nie z tej epoki. Ja sam zaczynałem od Remington, ale Walker podbił moje serce.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Łódź :)

Post autor: RedGuy »

Colty mają swój urok :ok:
Jaro
Posty: 4
Rejestracja: ndz 20.sty.2019 - 11:05
Moja broń: brak

Re: Łódź :)

Post autor: Jaro »

Też myślałem nad Coltem lecz Remington wizualnie bardziej mi się podoba ale jeszcze wyjdzie w praniu ,zastanawiam się nad kupnem w Militaria.pl, tylko doślą broń z Warszawy bo u nas nie mają .Brał ktoś u nich już coś? czy może macie jakiś namiar na inny sklep w Łodzi?
ODPOWIEDZ