Łódź :)

Smutas
Moja broń:

Re: Łódź :)

Post autor: Smutas » sob 30.gru.2017 - 20:22

Dzięki za info :) :)
Odezwę się na FB. A tym czasem udanego Sylwestra i Najlepszego w Nowym Roku :)

Awatar użytkownika
KLOSZ
Moja broń: brak

Post autor: KLOSZ » wt 16.sty.2018 - 22:53

Czołem!
Na początek chciałem się przywitać, bo to pierwszy mój post na tym forum.

Z tego co już wyczytałem, widzę że mój post nie będzie oryginalny... Jestem z Łodzi i przymierzam się do zakupu pierwszego czarnoprochowca.
Ponieważ minęło mi już 40 wiosen (i to już trochę czasu temu ;) ), a na motocyklu się już w życiu najeździłem, to wpadła mi do głowy myśl o jakimś nowym, ciekawym hobby. Ponieważ podobają mi się rewolwery, to na początek na cel wziąłem Remika Uberti z lufą 8", ale...jak większość świeżaków, chętnie bym skorzystał z jakiegoś spotkania, żeby zobaczyć jak to jest naprawdę i czy jest tak, jak sobie wyobrażam.
Czy jest w Łodzi ktoś, kto bywa z jakimś Remikiem na strzelnicy w Wifamie albo na Okopowej i zechciałby podzielić się wiedzą i sprzedać trochę bakcyla? Chętnie umówiłbym się w dogodnym terminie. W ramach wdzięczności chętnie pokryję koszty wejścia na strzelnicę czy innych umilaczy postrzelnicowego czyszczenia broni ;)

Zdrówko! :piwo:
KLOSZ

Awatar użytkownika
KLOSZ

Post autor: KLOSZ » ndz 21.sty.2018 - 02:28

No dobra. Dzis poprobowalem jak to jest z zespolonymi nabojami. Bylem w Pelikanie w Aleksandrowie. Super zabawa, fajne emocje. I....., jeszcze bardziej chce CP, co nie zmienia faktu, ze chetnie bym najpierw obejrzal, pomacal cos u Kolegow Czarnorpochowców.
Załączniki
IMG_20180120_135143.jpg
IMG_20180120_135138.jpg
IMG_20180120_135133.jpg
IMG_20180120_135128.jpg
IMG_20180120_135124.jpg

Awatar użytkownika
krzywooki
Moja broń:

Post autor: krzywooki » śr 24.sty.2018 - 17:53

No cóż, aż głupio, że nikt z kolegów nie odpowiada. Ja akurat nie planuję strzelania, może dopiero w marcu [teraz na wszystko brak mi czasu]. Jeśli chodzi o pomacanie jakiejś broni CP i strzelenie z niej, można ewentualnie zadzwonić na strzelnicę przy Okopowej 70/106 [tel. 728 751 954], tam raczej wiedzą, kiedy spodziewać się CP-zadymiarzy, prawdę mówiąc nie mam w tej chwili lepszego pomysłu. Ja zaś dopiero za miesiąc z małym haczykiem mogę umówić się na jakieś spotkanie. Będzie wreszcie więcej czasu i wtedy chętnie :-D :-D

Myczkew
Moja broń:

Post autor: Myczkew » śr 24.sty.2018 - 18:00

Strzelają. Teraz chyba było w sobotę. Na fb jest grupa lodz - bron czarnoprochowa. Tam chłopaki się zwoluja zazwyczaj na strzelnice colt na podany adres wyzej.. Naprawdę miła ekipa..
Pozdrawiam..

Awatar użytkownika
KLOSZ

Post autor: KLOSZ » śr 24.sty.2018 - 18:26

Dzięki za odzew. Jeśli Krzywooki będziesz się wybierał w marcu to daj proszę znak, może uda nam się skoordynować. Ja też mam teraz mocno napięty grafik więc dobrze się składa ;)
Nie chcę tak na Niemca wbijać na strzelnice i się narzucać bez zapowiedzi jak sobie ludzie przyjdą postrzelać. Wolałbym się z kimś umówić, żeby nie zaskakiwać ;) Pożaru nie ma, więc jeśli nie byłby to problem to będę wdzięczny za sygnał w marcu. :)

Awatar użytkownika
krzywooki
Moja broń:

Post autor: krzywooki » śr 24.sty.2018 - 18:45

OK, spotkamy się w marcu. Nie mam konta na FB, więc raczej skrzyknę się tutaj :)

Awatar użytkownika
KLOSZ

Post autor: KLOSZ » śr 24.sty.2018 - 22:16

Będę nasłuchiwał :D

Staszek L
Moja broń: Niezawodna

Post autor: Staszek L » śr 24.paź.2018 - 21:29

Staszek L pisze:
czw 23.lut.2017 - 22:50
Witam kolegów CP.
Jestem z centralnej Polski, polecam strzelnicę myśliwską w Luszynie niedaleko Łowicza osie 50-100m.
Strzelnica przyjazna strzelcom CP.
Sam pierwsze kroki stawiałem trzy lata temu, jako prawdopodobnie jeden z pierwszych strzelców CP na tym obiekcie.
Teraz można tam spotkać wielu strzelców CP praktycznie w każdym tygodniu.
Pozdrawiam, do zobaczenia w Luszynie.
Strzelnica była przyjazna, jak ceny były przyjazne strzelom CP.
W tym roku ceny poszły słono w górę. Za trzecią i każdą następną godzinę trzeba już płacić po 50 zł. Indywidualnego wypadu nie polecam.

Travald
Moja broń: Remington 1851 New Model Army .44

Post autor: Travald » pt 26.paź.2018 - 09:38

Hejka. Ja też z Łodzi. Polecam strzelnicę C4 Guns. Super załoga to raz a dwa - strzelnica jak dla mnie idealna mimo, że zamknięta. Co do odkrytych to myślę nad odwiedzinami obiektu niedawno powstałego specjalnie z myślą o Cowboy Action Shooting w Starym Chrząstowie :) Piszcie jak ktoś chętny

Awatar użytkownika
Yatzeck

Post autor: Yatzeck » pt 16.lis.2018 - 09:47

Cześć!
Witam wszystkich maniaków czarnego prochu. :D To mój pierwszy post tutaj i cieszę się się, że do Was trafiłem. Świerzak to na razie moje drugie imię, ale chciałbym się go w miarę łagodnie i spokojnie pozbyć. Widzę, że posty tutaj nie najświeższe, ale jednak w moim mieście coś się dzieje. Super. Moją głowę aktualnie zajmuje Remington Uberti :remik: . Na razie czytam i oglądam. Chyba pora na realne spotkanie z CP. Nie liczę na jakieś niańczenie i noszenie na rękach. Chcę tylko powąchać czarnego prochu i sprawdzić czy to hobby dla mnie. Na odległość wygląda mi to na coś czego szukałem całe życie, kto wie...? W moim przypadku każdy kto już strzelał z CP jest w innej galaktyce. Chętnie bym popatrzył jak ona wygląda. Na co dzień zasypiam i budzę się w mieście Łodzi. Jeśli ktoś stąd lub okolic miałby chwilę by mi pokazać coś więcej niż tekst i film o CP to mam czas dużo chęci. Dajcie znać. Pozdrawiam. :D

ODPOWIEDZ