Zielona

Forum regionalne: Lubuskie
tomasz1975
Posty: 1
Rejestracja: pn 10.paź.2016 - 19:03
Moja broń:

Zielona

Post autor: tomasz1975 »

Witam Czy ktos z Zielonej Góry strzela z czarnoprochowów
Krismuaythai
Posty: 22
Rejestracja: pn 28.mar.2016 - 21:00
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: Krismuaythai »

Ja strzelam :ok:
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

A ja jestem z Nowej Soli i też będę strzelał 😁
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

Ale widzę że nikt z okolicy nie zagląda tutaj...
Rysiu
Posty: 14
Rejestracja: śr 03.maja.2017 - 12:58
Lokalizacja: Okolice Nowej Soli
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: Rysiu »

Witam, ja z okolic Nowej Soli, niedługo zacznę strzelanie z CP. :D
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

Z okolic Nowej Soli, a można wiedzieć dokładniej. Jaką rurę kolega kupił? Doświadczony czy początkujący jak ja?
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

Cholernie pusto w lubuskiem...ktoś jeszcze strzela/dymi w Gwardii w Zielonej Górze, może w LOK-u w Szprotawie?
Awatar użytkownika
lipton73
Posty: 43
Rejestracja: śr 10.sty.2018 - 21:00
Moja broń: brak

Re: Zielona

Post autor: lipton73 »

Nie jest tak pusto wbrew pozorom :-) Ja jestem ze Świebodzina, jeżdżę do Babimostu
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

lipton73 pisze: śr 14.mar.2018 - 12:31 Nie jest tak pusto wbrew pozorom :-) Ja jestem ze Świebodzina, jeżdżę do Babimostu
No tak...jeden kolega ze Świebodzina, ja z Nowej Soli, jest jeszcze jeden w Nowym Miasteczku...silna grupa pod wezwaniem... :-D
Można by się spotkać, podymić, porozmawiać, wymienić doświadczenia...
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

A co to za strzelnica jest w Babimoście?
mack
Posty: 11
Rejestracja: wt 24.paź.2017 - 23:23
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: mack »

Ja nie mam specjalnie daleko do Szprotawy, więc moglibyśmy kiedyś się umówić :) A jakie tam są warunki i jakie odległości?
Awatar użytkownika
lipton73
Posty: 43
Rejestracja: śr 10.sty.2018 - 21:00
Moja broń: brak

Re: Zielona

Post autor: lipton73 »

Ze Świebodzina jest nas 5 których znam, a jeśli chodzi o Babimost, to jest stowarzyszenie, płacisz 500 zł składki za cały rok, dostajesz klucz do bramy i jeździsz kiedy chcesz i siedzisz na strzelnicy ile chcesz, no limit, link do ich strony poniżej, żeby nie było, to nie jest reklama ich sklepu, tylko podaje link do ich strony, wszystko co trzeba z info tam się znajduje. 1 członek stowarzyszenia może wziąć ze sobą jedną osobę jeszcze na obiekt :-) W moim przypadku, jedno posiedzenie na strzelnicy, to bez żadnej spiny, że musze liczyć czas, bo płacę stawkę godzinową, to 3 do 4 godzin zabawy, wystrzelane 10 - 12 bębenków. Żeby nie było że idę na ilość hihi, mam czas, to strzelam ile wlezie i nie na pałę - ćwiczę :-0

https://campx.pl/index.php

A tak swoją drogą, bardzo miła atmosfera i kontakt z obsługą i odpowiedzialnymi za obiekt
Ostatnio zmieniony śr 14.mar.2018 - 17:02 przez lipton73, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

mack pisze: śr 14.mar.2018 - 15:21 Ja nie mam specjalnie daleko do Szprotawy, więc moglibyśmy kiedyś się umówić :) A jakie tam są warunki i jakie odległości?
O Szprotawie wiem tyle że strzelnicą zarządza LOK, można zadzwonić i umówić się z gościem który tym wszystkim powozi. Członkostwo w LOK-u 60 pln i strzelasz ile wlezie. Jednak trzeba tego pana uprzedzić o przyjeździe bo pracuje na etacie w ochronie więc nie siedzi cały czas na strzelnicy.
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Zielona

Post autor: FunkyKoval5 »

lipton73 pisze: śr 14.mar.2018 - 16:55 Ze Świebodzina jest nas 5 których znam, a jeśli chodzi o Babimost, to jest stowarzyszenie, płacisz 500 zł składki za cały rok, dostajesz klucz do bramy i jeździsz kiedy chcesz i siedzisz na strzelnicy ile chcesz, no limit, link do ich strony poniżej, żeby nie było, to nie jest reklama ich sklepu, tylko podaje link do ich strony, wszystko co trzeba z info tam się znajduje. 1 członek stowarzyszenia może wziąć ze sobą jedną osobę jeszcze na obiekt :-)

https://campx.pl/index.php

A tak swoją drogą, bardzo miła atmosfera i kontakt z obsługą i odpowiedzialnymi za obiekt
Nie wyobrażam sobie żeby za 500 pln mieli by być niemili... :-D
A swoją drogą to nietanio...
Awatar użytkownika
lipton73
Posty: 43
Rejestracja: śr 10.sty.2018 - 21:00
Moja broń: brak

Re: Zielona

Post autor: lipton73 »

Hmm, nie tanio ? Jeździłem wcześniej i tu i tam, średnio na wyjazd i licząc się z czasem traciłem na strzelnicę za tor ok 50 zł. Nietrudno sobie przeliczyć korzyści, jeśli chcesz jeździć częściej niż raz na 2 miechy. Jak się zrobi cieplej, to mam zamiar regularnie raz w tygodniu dymić
Zerknij choćby na strzelnice W Gorzowie i okolice, tor przeważnie 30 zł za godzinę, albo i wiecej, a dla członków stowarzyszeń itd zniżki za wjazd, oprócz tego wpisowe też jest, wychodzi duzo drożej
Jesli ktoś chce dymić od święta, to pewnie, że takie coś się nie opłaca, ja sobie przeliczyłem, że już już licząc nawet pojedyncze przerwy, kiedy powiedzmy nie w każdy weekend pojadę, to po 4 miesiącach jestem na zero w porównaniu do tego co było, później tylko przody
ODPOWIEDZ