Szukam osób na wspólne strzelanie

Forum regionalne: Dolnośląskie
Gulicz
Posty: 1
Rejestracja: wt 01.lis.2016 - 21:52
Moja broń:

Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: Gulicz »

Witam, jestem z okolic Legnicy, zastanawiam się czy może ktoś w moich okolicach strzela gdzieś na strzelnicy. Czy są tutaj jakieś osoby zainteresowane wspólnymi wypadami? Pozdrawiam. :D
AnOfDe
Posty: 1
Rejestracja: sob 10.gru.2016 - 20:47
Moja broń:

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: AnOfDe »

Witam, ja jestem z Legnicy :) "ogłoszenie" aktualne ? :)
leshy
Posty: 1
Rejestracja: ndz 11.gru.2016 - 23:42
Moja broń:

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: leshy »

Hej! I kolejna Legnica z tej strony. Panowie gdzie strzelacie w okolicy?
Jestem przed kupnem pierwszego cp ;) Strzelam w Świdnicy od czasu do czasu, ale szukam kogoś kto wdroży nooba w CP... :)
Awatar użytkownika
Jan Smuga
Posty: 19
Rejestracja: sob 07.sty.2017 - 16:02
Moja broń:

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: Jan Smuga »

Witaj! Jak nie będę mógł pogrzmieć we Wro, to chętnie uczynię to gdzieś w pobliżu :)
Armageddonman
Posty: 3
Rejestracja: pt 28.kwie.2017 - 12:55
Moja broń:

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: Armageddonman »

Hej,
Ja do tej pory strzelałem w Ząbkowicach Śląskich, ale Legnica też nie jest daleko od Wrocławia. Chętnie bym postrzelał z kimś bo jak do tej pory to strzelałem samotnie, a to żadna frajda jak się nie ma do kogo odezwać w czasie ładowania bębna :)
Miałem nadzieję jechać w ten weekend na zlot do Siemianowic Śląskich, ale widzę, żę odwołany.
Armageddonman
Posty: 3
Rejestracja: pt 28.kwie.2017 - 12:55
Moja broń:

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: Armageddonman »

A co do samego Wrocka to obdzwoniłem chyba wszystkie strzelnice jakie znalazłem w necie i nigdzie nie chcieli czarnoprochowców, bo za dużo dymu...
ARTQ
Posty: 1
Rejestracja: czw 23.lut.2017 - 07:02
Moja broń:

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: ARTQ »

Panowie strzelnice piękną w bronówku macie. 25zł wstęp i siedzisz ile chcesz (8-18) z chęcią moge sie z wami tam ustawić mimo że ja całkiem z drugiej strony(bielawa). Mam fajną ekipe ale oni czesto na rekonstrukcje jeżdżą. A samemu to jak wyżej żadna frajda :-) jak ktoś coś to walcie na priva jakoś sie spikniemy :-)
Christof
Posty: 26
Rejestracja: wt 04.lip.2017 - 22:22
Lokalizacja: Świdnica.
Moja broń:

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: Christof »

leshy pisze: ndz 11.gru.2016 - 23:45 Hej! I kolejna Legnica z tej strony. Panowie gdzie strzelacie w okolicy?
Jestem przed kupnem pierwszego cp ;) Strzelam w Świdnicy od czasu do czasu, ale szukam kogoś kto wdroży nooba w CP... :)
Jesteś ze Świdnicy czy tylko strzelasz
Też zaczynam ale co nie co kumam
Gdzie strzelasz w Świdnicy ,w "muzeum"?
Pozdrawiam
endriu44
Posty: 1
Rejestracja: pt 11.sie.2017 - 20:29
Moja broń:

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: endriu44 »

Witam czy nadal są chętne osoby na wspólne strzelanie z okolic Legnicy? Dopiero czynię pierwsze kroki w tym kierunku do tej pory tylko w wojsku strzelałem 8 lat temu ale i to inna bajka. I dlatego wolał bym z kimś bardziej doświadczonym zaczynać.
dan
Posty: 2
Rejestracja: pt 01.wrz.2017 - 12:56
Moja broń:

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: dan »

Witam, temat słabo się rozwija :/. Wrocław, okolice do wspólnego strzelania? Jak większość z tego postu stawiam pierwsze kroki w strzelaniu czarnoprochowym :) Wcześniejtylko na nitro na strzelnicy. Ktoś coś na weekendy???
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: slaw29 »

Z Wrocka nie masz tak daleko do Siemianowic . Tam jest mocna szkoleniowa ekipa . Kolega Szaddam , kolega Gibs i kolega Oczko . Będziesz zadowolony i chyba warto jechać tak daleko w Twoim przypadku . Chociaż raz albo dwa aby się dowiedzieć jak się bezpiecznie zachowywać na strzelnicy i sobie kuku nie zrobić ;-)
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: Heron »

Ja czekam, kiedy w końcu - każde miast w kraju, będzie miało swoją zgraną ekipę, która wspólnie strzela.
Wspólnie jest ciekawej, raźniej i weselej :)
Yansi
Posty: 1
Rejestracja: wt 17.paź.2017 - 11:13
Moja broń:

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: Yansi »

Witam

Od 2 tygodni szukam strzelnicy we Wrocławiu lub okolicach gdzie mógłbym postrzelać ze swojego czarno prochowego Remingtona 1858 i.. lipa. :/
Świeżakowi we Wrocławiu bez znajomości kogokolwiek ze świata CP ciężko znaleźć miejsce gdzie można rekreacyjnie (nie na zawodach) i towarzysko podymić z czarno prochowca.
Może ktoś ma jakieś namiary na jakąś przyjazną, niedrogą, pewną strzelnice we Wrocławiu lub okolicach gdzie można strzelać z CP?
Ewentualnie z kimś już obeznanym w strzelectwie CP z Wrocławia umówić się na jakieś spotkanie czy wyjazd na strzelnice?
Awatar użytkownika
Długi
Posty: 69
Rejestracja: pt 27.lip.2018 - 13:44
Lokalizacja: Lubin(zDolnyŚląsk)
Moja broń: Remington 44 5,5" z INOXU,a co...

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: Długi »

Witam.
Odgrzeję temat.Jestem z Lubina.Czy są jakieś strzelnice w okolicy żeby postrzelać CP? ...Legnica,Lubin,Głogów itd.
mack
Posty: 11
Rejestracja: wt 24.paź.2017 - 23:23
Moja broń:

Re: Szukam osób na wspólne strzelanie

Post autor: mack »

Jestem z Głogowa i chętnie również z kimś postrzelam. Jestem obecnie na urlopie ale po powrocie odezwę się na pw.
ODPOWIEDZ