Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Zapraszamy do umieszczania zdjęć oraz filmów z bronią CP w roli głównej. Generalnie można się pochwalić kto co ma.
ODPOWIEDZ
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Irek M »

Andy jak zwykle idiotycznie się tłumaczy. Nie wyobrażam sobie by yt zablokowało film, na którym odkładam broń - jednostrzałową - po oddaniu strzału.
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: zbiho »

Był jeden moment nieuwagi, naładowałeś, założyłeś kapiszon, odciągnąłeś kurek i położyłeś na stole, bo ci się przypomniało że słuchawek nie ubrałeś. Od razu mi się to rzuciło w oczy. :-?
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Irek M »

Zbicho jeśli to do mnie to może i masz rację ale miałem jeszcze "gorsze " sytuacje na samym początku. Na stole leży kilka sztuk załadowanych, które kolejno biorę strzelam i odkładam. Ale to miała być kontra na wpis Andy'ego :-) Oczywiście dostało mi się od kolegów z forum ale yt nigdy nie zablokował mi takiego klipu. Stąd wnoszę, że Andy'emu zablokowali z jakiegoś poważniejszego problemu.
Awatar użytkownika
zbiho
Stary bywalec
Posty: 1132
Rejestracja: pt 04.sie.2017 - 08:23
Lokalizacja: Bochnia
Moja broń: .31"

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: zbiho »

To na filmie Andego było, ale nie sądzę że to było powodem blokady.
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Irek M »

To jednak był widzialny ten hit sezonu? :-)
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Moderatorzy Youtube wiedzą jak parzyć Latte macchiato z mlekiem sojowym i która suknia pasuje to którego typa mężczyzny, ale na pewno nie znają reguł zachowania na polskich strzelnicach.
Awatar użytkownika
BEAR
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: pn 27.lut.2017 - 21:11
Moja broń:

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: BEAR »

Andy88 pisze: pt 06.sie.2021 - 17:25
stangret pisze: pt 06.sie.2021 - 16:42 Niezły to musiał być film, skoro youptup usunął🤪
Coś Ty tam Andy napsioczył bratku?
To forum jest jednak tolerancyjne :-D
I co w tym złego?
Filmu nie widziałem ale ciekawi mnie dlaczego usuneli ... może na stole zostawiłeś karabin paczke amunicji i kapiszony a Ty poszedłeś pod ścianę i nie było komendy "stop lub "rozładuj"
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Arab »

Mam dwie hipotezy .
Albo moderzy YT czytają wpisy Andiego na tym forum ?! :shock:
Albo to z powodu tego podpisu pod filmem "Brutus wspaniały" , czy jakoś tak :D :D
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: stangret »

Arab pisze: pn 09.sie.2021 - 16:13 Mam dwie hipotezy .
Albo moderzy YT czytają wpisy Andiego na tym forum ?! :shock:
Albo to z powodu tego podpisu pod filmem "Brutus wspaniały" , czy jakoś tak :D :D
Chyba to pierwsze :lol: :lol:
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: nerokpl »

Jest w tym temacie trochę bardzo użytecznych informacji, tylko w złym miejscu. Sekcja "Zdjęcia" raczej nie jest dla takiego tematu. Proszę o przeniesienie do odpowiedniego katalogu forum.
miro
Posty: 8
Rejestracja: pt 02.kwie.2021 - 17:11
Moja broń: brak

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: miro »

dzien dobry,

Przeczytalem ten i inne watki o sharpsie, zdecydowalem sie kupic taki karabin.
Uwazam , ze kazdy temat na forum jest pomocny. Ten takze i mozna pomyslec o przeniesieniu go w inne miejsce.
Wczoraj na strzelnicy z sharpsem bylem pierwszy raz, uzbrojony w karabinek cavalry i wiedze forumowa.

Chcialbym potwierdzic:
-luski po odpuszczeniu sa bardzo miekkie i latwo zrobic kielich patyczkiem bukowym fi 10
- krotki pocisk z pierwszego zdjecia .458 250 grains mozna wcisnac reka do nowej luski i po pierwszym strzale pociski lee 457 450 gr wchodza lekko bez uzycia sily
- luska po strzale jest tylko ciepla
-mialem tylko 10 gilz i z kazdej strzelilem kilka razy bez czyszczenia. Sprawdzalem tylko stan zaworkow.
- strzelalem z vesuvit bez podsypki szwajcara i zadnych problemow z niewypalami
pozdrawiam
Miro

P.S.
zauwazylem tez , ze wlasne strzaly ze "smierdzacego " czarnego prochu sa calkiem do przyjecia ale strzaly kolegow obok z bezdymnego wymagaja naprawde dobrych ochronnikow sluchu . Podobna sytuacja jak w zyciu poza strzelnica.
Andy88
Bywalec
Posty: 293
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Andy88 »

Dobry wieczór, witam wszystkich bo dawno mnie tu nie było.
Dzisiaj jednak nie o strzelaniu ale o samym karabinie.

Chodzi o to, że już pierwszego dnia jak go dostałem to zauważyłem ,że jeden z pierścieni,które spinają lufę z drewnem jest luźny.
Nie przejmowałem się tym ale zacząłem po jakimś czasie zauważać ,że pierścień przez to ,że jest luźny i się porusza doprowadza do lekkiego starcia oksydy na lufie oraz nawet pojawiła się odrobina rdzy ale nie wiem czy to od pierścienia czy od lufy.

Nie chcę wysyłać karabinu do reklamacji, ponieważ Saguaro Arms jest daleko ode mnie oraz mają tyle zleceń że dopiero dzisiaj czyli po pól roku oczekiwania przysłali mi drewnianą skrzynię, która miała być w zestawie:D
Dlatego pytam tutaj i mam nadzieję ,że mi doradzicie jak ten pierścień usztywnić żeby nie schodził z lufy?
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: mar_kow »

Andy88 pisze: czw 28.paź.2021 - 20:40 Dobry wieczór, witam wszystkich bo dawno mnie tu nie było.
[...]pierścień przez to ,że jest luźny i się porusza doprowadza do lekkiego starcia oksydy na lufie oraz nawet pojawiła się odrobina rdzy ale nie wiem czy to od pierścienia czy od lufy.
[...]
Qrcze @Andy znowu coś zepsułeś ?? Najlepiej daj go na bazarek - sprzedasz i kupisz nowy nie obtarty...
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Irek M »

Tylko kto będzie chciał taki popsuty w dodatku od Andy'ego :-) :-)
Awatar użytkownika
Jaroslaw78
Bywalec
Posty: 394
Rejestracja: ndz 10.paź.2021 - 14:13
Lokalizacja: Opole
Moja broń: Remington Pietta 1858 .44 , Jakieś Colty .44

Re: Saguaro Sharps Sniper .45 Berdan

Post autor: Jaroslaw78 »

Nie chcę wysyłać karabinu do reklamacji, ponieważ Saguaro Arms jest daleko ode mnie oraz mają tyle zleceń że dopiero dzisiaj czyli po pól roku oczekiwania przysłali mi drewnianą skrzynię, która miała być w zestawie:D
Dlatego pytam tutaj i mam nadzieję ,że mi doradzicie jak ten pierścień usztywnić żeby nie schodził z lufy?
[/quote]

A ja bym na Twoim miejscu właśnie odesłał karabin na gwarancję. Ostatnio kupiłem karabinek rewolwerowy Remington Uberti. Jak przyszedł,to okazało się ,że jest duża szczelina, oraz miał uszkodzone drewienko w kolbie. Wysłałem do Saguaro w zeszły piątek,w poniedziałek już u nich był. A dzisiaj przyszła paczka z nowym karabinkiem. Więc tragedii nie ma. Pewnie dłużej poczekasz na naprawę, ale moim zdaniem nie warto samemu kombinować, skoro masz gwarancję i serwis Ci to naprawi.
ODPOWIEDZ