Kolejny dobry kawał broni

Zapraszamy do umieszczania zdjęć oraz filmów z bronią CP w roli głównej. Generalnie można się pochwalić kto co ma.
ODPOWIEDZ
Andy88
Bywalec
Posty: 293
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Kolejny dobry kawał broni

Post autor: Andy88 »

Dzień dobry wiem nie daję wam spokoju dopiero co chwaliłem się nowym hawkenem a tu znowu coś nowego.No ale się trochę z kasy wystukałem więc to w najbliższym czasie ostatni mój nabytek typu militarnego.
Panie i panowie przedstawiam wam Cattleman .44 bridshead typu Thunderer 3,5" ! Poręczny lekki rewolwer na który już od jakiegoś czasu miałem ochotę.Niestety okazuje się ,że jest trudniejszy w obsłudze niż myślałem więc coś zjem bo zgłodniałem i idę czytać instrukcję obsługi.

Ps.
Okazuje się że rozmontowanie bębenka to wyzwanie ale po 15 minutach walki sukces (następene foty) no i praski zapomniałem kupić chyba tym razem bez praski nie da rady ale w tym miesiącu to już raczej nie nastąpi bo kasy brakuje.
Załączniki
bebenek.jpg
rozmontowany.jpg
DSC_0492.jpg
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Kolejny dobry kawał broni

Post autor: RedGuy »

No niestety, w tym przypadku bez praski chyba się nie obejdzie. Nie masz problemów w wyciągnięciem osi bębna?
https://www.youtube.com/watch?v=wFgNPitCZWo
Andy88
Bywalec
Posty: 293
Rejestracja: pn 22.paź.2018 - 23:25
Lokalizacja: Wielkopolska
Moja broń: Remington 1858 Uberti

Re: Kolejny dobry kawał broni

Post autor: Andy88 »

RedGuy pisze: czw 22.sie.2019 - 15:37 No niestety, w tym przypadku bez praski chyba się nie obejdzie. Nie masz problemów w wyciągnięciem osi bębna?
https://www.youtube.com/watch?v=wFgNPitCZWo
Oglądałem ten filmik i się męczyłem ale w końcu się udało gdyby nie ten film to pewnie bym nie wyciągnął :-o .
Powiedz mi bo zauważyłem że kurek można ustawić aż na 3 albo 4 pozycje do czego służą?
Len
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr 12.lip.2017 - 21:35
Moja broń:

Re: Kolejny dobry kawał broni

Post autor: Len »

1. Kurek opiera się na kominku/ramie.
2. Pozycja do przenoszenia (bezpieczna).
3. Pozycja do ładowania (bezpieczna).
4. Pozycja do strzału.
ODPOWIEDZ