Rolling Block

Zapraszamy do umieszczania zdjęć oraz filmów z bronią CP w roli głównej. Generalnie można się pochwalić kto co ma.
jedna_brew
Bywalec
Posty: 217
Rejestracja: pt 22.cze.2018 - 15:04
Moja broń: Remigton NMA x 2, Colt SAA

Re: Rolling Block

Post autor: jedna_brew »

a mnie się tam podoba i póki co to mamy wolny kraj gdzie w ramach obowiązującego prawa każdy może robić co uważa. komuś podoba się jak wszystko jest oryginalne lub maksymalnie zbliżone do oryginału, inny zaś nie waha się użyć współczesnych rozwiązań. jak ktoś lubi blond a inny szatynki, to który ma lepszy gust? ;) to, że jest to lupka z airsoftu a nie wypasiona luneta myśliwska za biliard trylionów miliardów, no cóż - tak krawiec kraje jak mu materii staje. dla mnie to ciekawy przypadek któremu warto się bliżej przyjrzeć bo warto korzystać z cudzych doświadczeń.
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Re: Rolling Block

Post autor: Willie357 »

Jak długo przedmiotem wyboru są blondynki lub szatynki wszystko jest ok.Problem zaczyna się z chwilą wyboru spoconego męskiego tyłka.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Rolling Block

Post autor: Arab »

Jak pamiętam za takie "wynalazki" paliłem ludzi na stosie .......
"Są dwie rzeczy nieskończone , pierwsza to kosmos, druga to ludzka głupota , chociaż w o tej pierwszej mógłbym polemizować "
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Rolling Block

Post autor: slaw29 »

https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Lem


Dziś pewno by to powiedział inaczej.... bardziej dobitnie . Krzywa średnio ważonej inteligencji maleje drastycznie od 1975 roku . Co widać dobitnie na załączonych zdjęciach.
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Rolling Block

Post autor: nerokpl »

slaw29 pisze: śr 03.paź.2018 - 10:06 Dziś pewno by to powiedział inaczej.... bardziej dobitnie . Krzywa średnio ważonej inteligencji maleje drastycznie od 1975 roku . Co widać dobitnie na załączonych zdjęciach.
Mam wrażenie, że nie ten link chciałeś umieścić. Z takimi osądami to spokojnie, wiesz co piąty człowiek na świecie to chińczyk. Jeżeli już chcesz iść tym tropem i dowiedzieć się więcej to lepiej sprawdź efekt Flynna i odwrotny negatywny efekt Flynna. Czasami lepiej nic nie pisać.
A w temacie, regulamin jasno określa co można, a czego nie można na forum. Kolega Wycior staje na wysokości zadania. Osobiście takich dodatków raczej nie będę instalował.
Flash
Bywalec
Posty: 202
Rejestracja: śr 08.lis.2017 - 11:32
Moja broń:

Re: Rolling Block

Post autor: Flash »

nerokpl pisze: śr 03.paź.2018 - 20:57
slaw29 pisze: śr 03.paź.2018 - 10:06 Dziś pewno by to powiedział inaczej.... bardziej dobitnie . Krzywa średnio ważonej inteligencji maleje drastycznie od 1975 roku . Co widać dobitnie na załączonych zdjęciach.
Mam wrażenie, że nie ten link chciałeś umieścić. Z takimi osądami to spokojnie, wiesz co piąty człowiek na świecie to chińczyk. Jeżeli już chcesz iść tym tropem i dowiedzieć się więcej to lepiej sprawdź efekt Flynna i odwrotny negatywny efekt Flynna. Czasami lepiej nic nie pisać.
A w temacie, regulamin jasno określa co można, a czego nie można na forum. Kolega Wycior staje na wysokości zadania. Osobiście takich dodatków raczej nie będę instalował.
Poważnie: gdzie widzisz regulamin ?
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Rolling Block

Post autor: nerokpl »

Flash pisze: czw 04.paź.2018 - 12:10 Poważnie: gdzie widzisz regulamin ?
Podczas logowania przy użyciu przeglądarki na dole po lewej stronie.
Flash
Bywalec
Posty: 202
Rejestracja: śr 08.lis.2017 - 11:32
Moja broń:

Re: Rolling Block

Post autor: Flash »

Dzięki.

:ok:
tomareks
Posty: 1
Rejestracja: ndz 04.lis.2018 - 21:34
Moja broń: brak

Re: Rolling Block

Post autor: tomareks »

Czołem!
Mam pytanie odnośnie karabinu podjętego w temacie.

Czy ten sprzęt jest rzeczywiście bez pozwolenia??
Kilka sklepów go oferuje jako "bez pozwolenia" jednak w różnych miejscach, tudzież forach pojawiają się głosy, że to czarnoprochowa pomyłka i w sumie nie spełnia UOBiA, w związku z tym posiadanie może być problematyczne :D

Z góry dzięki, za rzeczowe odpowiedzi!
pape
Posty: 27
Rejestracja: sob 14.paź.2017 - 16:34
Lokalizacja: DC
Moja broń: colt navy 8", Tryon

Re: Rolling Block

Post autor: pape »

tomareks pisze: ndz 04.lis.2018 - 21:47 Czołem!
Mam pytanie odnośnie karabinu podjętego w temacie.

Czy ten sprzęt jest rzeczywiście bez pozwolenia??
Kilka sklepów go oferuje jako "bez pozwolenia" jednak w różnych miejscach, tudzież forach pojawiają się głosy, że to czarnoprochowa pomyłka i w sumie nie spełnia UOBiA, w związku z tym posiadanie może być problematyczne :D

Z góry dzięki, za rzeczowe odpowiedzi!
Tak jak z catelmanem, teoretycznie dozwolony, ale może stać się nie koszernym. Są to konwersje wsteczne - scalone - rozdzielne. Nie było (przynajmniej oficjalnych) protoplastów.
ODPOWIEDZ