Tryon .45

Zapraszamy do umieszczania zdjęć oraz filmów z bronią CP w roli głównej. Generalnie można się pochwalić kto co ma.
pape
Posty: 27
Rejestracja: sob 14.paź.2017 - 16:34
Lokalizacja: DC
Moja broń: colt navy 8", Tryon

Re: Tryon .45

Post autor: pape »

Dziękuję za rady, na pewno dokładnie sprawdzę stan tryona i podzielę się uwagami.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Tryon .45

Post autor: mar_kow »

pape pisze: sob 07.kwie.2018 - 20:49 Też się zaniepokoiłem zdjęciami, ale właściciel to znana osoba w CP, w ogłoszeniu stan idealny, w rozmowie osobistej troska bym nie poobijał, bo karabin zacny, a i odbiór tylko osobisty. Może to kwestia oświetlenia, ale będę czujny.
Spory czas wisiał na ogłoszeniach. Przed zakupem swojego dość długo przyglądałem się rynkowi. Co prawda po przypływie gotówki chciałem tańszego hawkena ale zdecydowałem że nie kupuję "czegoś" żeby później narzekać lub zmieniać. Te oznaki rdzy - obejrzyj dobrze...
Awatar użytkownika
nerokpl
Bywalec
Posty: 263
Rejestracja: pt 10.mar.2017 - 06:53
Lokalizacja: Piaseczno
Moja broń: nie mieści się już w opisie

Re: Tryon .45

Post autor: nerokpl »

Może Ci się przyda: przy kupnie możesz jeszcze poprosić o odkręceniu kominka (zwróć uwagę ile siły trzeba włożyć w ponowne wkręcenie), śruby brandki. Poproś o zdjęcie lufy z osady i oceń ją od tej strony. Sprawdź wtedy również czy nie była ruszają brandka, może być znacznik pomiędzy lufą a brandką. Powodzenia, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i będziesz miał radość z zakupu.
ODPOWIEDZ