Nowy wita z nabytkiem

Zapraszamy do umieszczania zdjęć oraz filmów z bronią CP w roli głównej. Generalnie można się pochwalić kto co ma.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Nowy wita z nabytkiem

Post autor: RedGuy »

Panowie, piękne sprowadzenie do parteru, będzie tu pluł żółcią :brawo:
jurdz
Posty: 4
Rejestracja: sob 18.sie.2018 - 19:59
Moja broń: brak

Re: Nowy wita z nabytkiem

Post autor: jurdz »

Ale ja nie mam nic przeciwko, tylko żeby się z tym publicznie nie odnosili i dzieci nie adaptowali :-P bo przyjdzie taki jeden z drugim z Remingtonem w inoxie, wyciągnie z różowego holstera, wsadzi patrony(albo wcześniej chłopak w domu)założy kolimator i kolbę z miotły i będzie robił za snajpera :lol:
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Nowy wita z nabytkiem

Post autor: RedGuy »

jurdz pisze: wt 09.paź.2018 - 22:39 Ale ja nie mam nic przeciwko, tylko żeby się z tym publicznie nie odnosili i dzieci nie adaptowali :-P bo przyjdzie taki jeden z drugim z Remingtonem w inoxie, wyciągnie z różowego holstera, wsadzi patrony(albo wcześniej chłopak w domu)założy kolimator i kolbę z miotły i będzie robił za snajpera :lol:
Ja proponuję byś się nie stresował. Odpal sobie piwko przed telewizorem i nie mieszaj się do cudzych spraw. Coś się tak najeżył na te inoxy? Nikt cię nie zmusza do zakupu, jeśli cię brzydzi sam wygląd to nie patrz - zdrowszy będziesz.
RadekP
Posty: 73
Rejestracja: ndz 04.lut.2018 - 16:16
Lokalizacja: Nieopodal
Moja broń: Różne

Re: Nowy wita z nabytkiem

Post autor: RadekP »

jurdz pisze: wt 09.paź.2018 - 15:10 A że tak zapytam wlasciciela remingtona w Inoxie. Twój chłopak nie robi ci problemów co do nowej pasji? Czy może razem strzelacie? A jak już strzelacie to kto komu ładuje patrony w bęben?
Dawno mnie tu nie było a jakiś koleś z kompleksami wszedł do mojego tematu. Kolego nie mierz wszystkich swoją miarą i nie mów co cię w swerze intymnej spotkało. Współczuję i pozdrawiam
Takie osoby powinno się sprawdzać pod kątem psychiki i zakazać sprzedaży czegokolwiek. Ewentualnie mogę ci polecić maść na ból dupy lub na jeża w dupie.
Szczęśliwy posiadacz Wielu pukawek i Inoxa 🙂🙂
ODPOWIEDZ