Remik

Zapraszamy do umieszczania zdjęć oraz filmów z bronią CP w roli głównej. Generalnie można się pochwalić kto co ma.
ODPOWIEDZ
Irski
Posty: 7
Rejestracja: pn 25.gru.2017 - 11:42
Moja broń:

Remik

Post autor: Irski »

Mój nabytek)) fotka bardziej artystyczna)) Ale problemy z grochem. Może ktoś pomoże??
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Remik

Post autor: Wycior »

Irski pisze: pn 25.gru.2017 - 18:14 Mój nabytek)) fotka bardziej artystyczna)) Ale problemy z grochem. Może ktoś pomoże??
Witamy Cię serdecznie, Kolego! Coś ci się jednak nie udało z wklejaniem zdjęcia. Wyszła fotka-niewidka. Możemy ci doradzić ale na początek opisz co zrobiłeś. A z tym grochem o co konkretnie chodzi? Czy to jest broń wiatropędna?
Irski
Posty: 7
Rejestracja: pn 25.gru.2017 - 11:42
Moja broń:

Re: Remik

Post autor: Irski »

Tak)))) wyszło ż grochem)) a miało być ż prochem. Słownik w telefonie) fotki też nie udało się wrzucić. Nie udany początek) chodziło o to czy ktoś pomoże bo zbliżam się do końca pierwszego pojemnika ż prochem
Wycior
VIP
Posty: 2071
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Remik

Post autor: Wycior »

Domyślałem się że nie chodzi o groch ale nie mogłem się powstrzymać od żartu. Ten twój słownik nadaje się dla jakiegoś hoplofoba. Co do czarnego proszku to wejdź do działu "Sprzedam" i uważnie poszukaj. Myślę że bez większego problemu znajdziesz czego potrzebujesz.
Jeżeli zamierzasz publikować na forum zdjęcia to najpierw musisz je przesłać na jakiś publicznie dostępny serwer - np. ten poniższy, prosty w obsłudze i często na tym forum używany:
https://www.fotosik.pl/
W poście forumowym wklejasz link do pliku z obrazkiem, otrzymany podczas zapisu na serwer. Jak chcesz instrukcji krok po kroku to daj znać.
Irski
Posty: 7
Rejestracja: pn 25.gru.2017 - 11:42
Moja broń:

Re: Remik

Post autor: Irski »

Dziękuję za podpowiedź co do prochu kolego. Poszukam tam gdzie mówiłeś. Będę też probowal jeszcze ż tymi zdjęciami) pozdrawiam
ODPOWIEDZ