Ślady po kurku na bębenku Remingtona 44

podstawowe informacje
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szaddam
Bywalec
Posty: 465
Rejestracja: ndz 24.kwie.2016 - 17:06
Lokalizacja: Będzin
Moja broń: .44, .45, .55

Re: Ślady po kurku na bębenku Remingtona 44

Post autor: Szaddam »

Świetna większość rewolwerów ma takie rysy. To i o ile blokada bębna nie zahacza o obracający się bęben - można brać,
Tylko nieużywany sprzęt ma wygląd idealny ;)

A następnym razem, zwróć uwagę Kolego gdzie umieszczasz post, chyba, ze wykażesz mi jaki tu jest związek z działem "Giełda/Skradzione/Utracone"
Awatar użytkownika
Bready
Stary bywalec
Posty: 1430
Rejestracja: czw 23.lut.2012 - 02:03
Lokalizacja: Dupont, PA, USA
Moja broń: Duzo ,dawno nie liczylem ;)

Re: Ślady po kurku na bębenku Remingtona 44

Post autor: Bready »

Szaddam pisze: czw 12.sty.2017 - 07:20 Świetna większość rewolwerów ma takie rysy. To i o ile blokada bębna nie zahacza o obracający się bęben - można brać,
Tylko nieużywany sprzęt ma wygląd idealny ;)
On nie ma rys obwodowych ,tylko zbicia tylu bebna kurkiem ,przynajmniej ja tak to zrozumialem.
Tak jak by blokada nie wskakiwala ,albo popychacz za malo przesuwal beben.
Jezeli zbicia sa z prawej strony kominka stawiam na za krotki lub wytarty popychacz.
Moze to byc tez efektem zabawy rewolwerem i oddawania suchych strzalow w stylu kowbojskim "z kurka",tj. z wcisnietym caly czas spustem.
Darqs pisze: czw 12.sty.2017 - 08:49Zastanawiałem się co by było, gdyby lufa i bębenek nie były w osi, a kurek muskając w kapiszon
spowodował by zapłon ładunku?
Nie mam doświadczenia, więc pytam.
Nic by nie bylo ,przy takim przesunieciu ze kurek da rady jeszcze zbic kapiszon kula wyleci przez lufe ,lekko tylko scieta z jednej strony ,ale o celnosci mozna wtedy zapomniec.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Ślady po kurku na bębenku Remingtona 44

Post autor: Heron »

Może jakieś zdjęcia?
Na pewno więcej powiedzą ... niż słowa :)
Awatar użytkownika
Tommy
Site Admin
Posty: 223
Rejestracja: pt 25.wrz.2015 - 22:05
Lokalizacja: Katowice
Moja broń: BRAK

Re: Ślady po kurku na bębenku Remingtona 44

Post autor: Tommy »

Ja się przyznaję bawiłem się w szybkie strzelanie w remiku i miałem takie uszkodzenia w moim remiku, a że to był Inox z super extra miekkiej stali to były duże a z czasem i popychacz się zniszczył co spotęgowało uszkodzenia między komorami. W R&S już takowych nie mam.
ODPOWIEDZ