Saguaro Arms

Pytania i prośby o opiniowanie sprzedawanych broni czarnoprochowych na aukcjach i ogłoszeniach internetowych.
ODPOWIEDZ
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Saguaro Arms

Post autor: Marek »

solo1979 pisze: ndz 03.mar.2019 - 16:17 Tak jak napisalem wyzej. Zamowilem remingtona firmy pietta. Zostal sprzedany z bebenkiem ubertii zamiast pietta.
Obydwa są Pietty.

Może wyczyść ten stary z nagaru to będzie miał tą samą pojemność.
Awatar użytkownika
SaguaroMike
VIP
Posty: 20
Rejestracja: śr 25.sty.2017 - 21:52
Lokalizacja: Ozorków
Moja broń:
Kontakt:

Re: Saguaro Arms

Post autor: SaguaroMike »

solo1979 pisze: pn 04.mar.2019 - 17:48 Chciałbym żeby mógł się odnieść do tego postu właściciel firmy Saguaro....

Tak, to jest oryginalna Pietta.
Co do bebenka to na drugim zdjeciu jest widoczne wybite oznaczenie Uberti.
Tu nie chodzi o kwestie wiary, tylko o fakt.
Nie widze sensu w wymyslaniu jakis nie stworzonych histori,

tym bardziej, ze jestem czlowiekiem powaznym...

Kolego XXX X. Piszesz że sprzedaliśmy Ci rewolwer Pietty z bębnem Uberti a Ty przez kilka strzelałeś tego rewolweru i nie zorientowałeś się ze bęben zupełnie nie pasuje do broni. 8(

Wystawiasz nam negatywną opinie w google ( po 5 latach od zakupu !!!) , w dodatku podszywając się pod innego użytkownika z tego tematu ( Funky Koval). Mam print screana tego wpisu , choć usunąłeś go dzisiaj wieczorem , gdy koledzy wskazali Ci że się mylisz.


Tymczasem fakty są następujące :
1.Na zdjęciach które pokazujesz są 2 bębny zrobione przez Piettę . Nawet początkujący strzelec widzi że są takiej samej długości i maja identyczne wyfrezowania na blokadę.
2.Nie zadzwoniłeś , nie napisałeś maila ,nie wysłałeś wiadomości na żadnym forum, Facebooku , Instagramie ,Twiterze Pinterescie, ani w żaden inny sposób nie skontaktowałeś się z nami żeby wyjaśnić swoje wątpliwości , tylko od razu oskarżasz nas o nieuczciwość.
3.Sam wystawiłeś nieprawdziwą opinię w google .

Tak postępują ludzie poważni ???
solo1979

Re: Saguaro Arms

Post autor: solo1979 »

Witam Pana.

Dwie rzeczy.
1. Zmienilem opinie i nawet napisze dobra, bo jest mozliwosc edycji jak sie sprawa wyjasni. Prosze wiec sie nie denerwowac.
Nawet oficjalnie przeprosze, na forum tutaj. Takie rzeczy mozna latwo naprawic.

2. Nie podoba mi sie, ze wywleka Pan moje imie i inne dane na forum. Tez zrobilem screena. Rozumiem, ze nadal posiada Pan je w bazie. Poprosze wiec o informacje, jako administratora moich danych osobowych, informacje w jakim celu byly wykorzystywane i gdzie przekazywane, nawet polowicznie oprocz tego forum.

Ps.
Oba bebenki sa bez nagaru, skad wiec ta roznica?

Ps2.
Nie podszywam sie pod zadnego uzytkownika tego forum.

Ps3.
Prosze usunac moje dane z postu
Awatar użytkownika
Ellen
Posty: 79
Rejestracja: wt 26.wrz.2017 - 18:19
Lokalizacja: Śląsk
Moja broń:

Re: Saguaro Arms

Post autor: Ellen »

SaguaroMike pisze: pn 04.mar.2019 - 23:24 ...nie napisałeś maila...
Akurat z opisywaniem na maile to u Was nie jest najlepiej - niestety. :-( Co też przewija się co jakiś czas tu i ówdzie na forach...
solo1979

Re: Saguaro Arms

Post autor: solo1979 »

Chciałbym sprostować mój pierwszy post w tym wątku.

Zadzwonił do mnie właściciel Saguaro. Rozmowa przebiegła spokojnie, profesjonalnie.
Wytłumaczył mi, że nie ma możliwości żeby bębenek pasował z Ubertii do Pietty.
Czyli firma profesjonalna, skontaktowała się sama z niezadowolonym klientem.
Natomiast klient, czyli ja wykazał się nie profezjonalizmem i niewiedzą (błędną wiedzą wynikającą z forów i internetów).
Dlatego chciałbym przeprosić oficjalnie firmę Saguaro Arms, za błędną interpretację zakupionego towaru (towar w 100% poprawny).

Moje pretensje dotyczyły także utrudnionego kontaktu. Okazało się, że ludzie piszą i dzwonią w różnych absurdalnych tematach (jest tego dużo).
Stąd zwłoka z otrzymaniem wiadomości.


Proszę więc moderatora o usunięcie błędnej/nieprawdziwej informacji z mojego postu, albo usunięcie wszystkich, pozostawiając aktualny.


Ps.
Jeśli się dowiem dlaczego do tego drugiego bębna wchodzi więcej prochu, to opiszę.
Po strzelaniu zmierzę średnicówką średnicę komór i suwmiarką głębokość.

Ps2.
Konto Funky Koval, znajdujące się na tym forum nie należy do mnie. Administrator lub moderator z pewnością to potwierdzi.
Awatar użytkownika
roundball
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: czw 13.paź.2016 - 19:10
Lokalizacja: Żywiec
Moja broń:

Re: Saguaro Arms

Post autor: roundball »

A popatrz se kolego na dno komory to zobaczysz że w orginalnym bębenku (z rewolweru) masz ok 5mm dłogości przewężenie komory o jakieś 2mm, prawdopodobnie celem wzmocnienia miejsca wcięcia na blokadę gdzie ścianka komory jest cieńsza a w dokupionym bębnie tego niema czyli cała komora to cylinder.

Skąd wiem ?? A no bo mam tak samo z rewolwerem z 2016r.
Dlaczego tak jest, nie wiem ale daje to różnicę około 5 grain na plus i kolę 3-4mm głębiej tak na oko.

Być może zmienil proces produkcji i te sprzedawane osobno są starsze lub młodsze.

Jeśli to jest to i mam rację to dziwne że tego nie zauważyłeś.
solo1979

Re: Saguaro Arms

Post autor: solo1979 »

@roundball

No popatrz, spodziawalem sie wiadra pomyj, a tu pelna kultura i merytoryczny komentarz. Dziekuje za informacje.

Ps. Ten nowy lezal w zasadzie odlogiem, rzadko go uzywalem. Kiedy chcialem uzyc obu, wtedy mnie to zaskoczylo. No i na dodatkowym jest znak Pietta. Jednak Mike wyjasnil mi telefonicznie, ze w tych z rewolwerem nie wystepuje takowy.
Awatar użytkownika
roundball
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: czw 13.paź.2016 - 19:10
Lokalizacja: Żywiec
Moja broń:

Re: Saguaro Arms

Post autor: roundball »

Spodziewałeś się wiadra pomyj po mnie czy tak w ogóle ?
Fakt, czasami mnie ponosi ale tylko jesli chodzi o politykę, czy światopoglądy. Jak mi jakiś temat na forum nie pasuje, albo nie chcę odpowiadać na setne pytanie oto samo, to się nie wypowiadam, a nie tak jak niektórzy tutaj co nie maja co robić i wiszą na necie zaogniając głupie tematy zamiast zignorować.

Co do Ciebie, to tak na logikę mogłeś obejrzeć wszystko dokładnie a nie kombinować teorie spiskowe i przepychankę na forum. Zaglądając do komory to od razu widać.
solo1979

Re: Saguaro Arms

Post autor: solo1979 »

roundball pisze: wt 05.mar.2019 - 21:10 Spodziewałeś się wiadra pomyj po mnie czy tak w ogóle ?
Fakt, czasami mnie ponosi ale tylko jesli chodzi o politykę, czy światopoglądy. Jak mi jakiś temat na forum nie pasuje, albo nie chcę odpowiadać na setne pytanie oto samo, to się nie wypowiadam, a nie tak jak niektórzy tutaj co nie maja co robić i wiszą na necie zaogniając głupie tematy zamiast zignorować.

Co do Ciebie, to tak na logikę mogłeś obejrzeć wszystko dokładnie a nie kombinować teorie spiskowe i przepychankę na forum. Zaglądając do komory to od razu widać.
A dlaczego miałbym spodziewać się pomyj od Ciebie, Panie Kolego?
Człowiek w życiu różnych ludzi spotyka, zazwyczaj wątłej moralności (choć sam zaczynam się wpisywać w te ramy).
Polityka Cię ponosi, bo ma niestety pośredni wpływ na Ciebie. I na innych i na mnie.
Podziękował za wyjaśnienie różnicy w starych bębnach i nowych. Ja to potwierdzę gdzieś za miesiąc bo napięty mam grafik jeśli chodzi o pracę.
solo1979

Re: Saguaro Arms

Post autor: solo1979 »

Dzień dobry, kto jest moderatorem na tym forum? Bo mam pewne pytania, a nie chcę oficialnego listu pisać bo to takie staroświeckie.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Saguaro Arms

Post autor: Heron »

są, bywają
solo1979

Re: Saguaro Arms

Post autor: solo1979 »

To poprosze Pana o usuniecie mojego imienia z forum i nazwiska. Bo nie ujawnialem mojej danej wrazliwej na zadnym forum
Awatar użytkownika
Zurek
Bywalec
Posty: 151
Rejestracja: śr 28.mar.2018 - 23:21
Moja broń: Remington 1858 .44, Zouave 1863 .58

Re: Saguaro Arms

Post autor: Zurek »

Ellen pisze: wt 05.mar.2019 - 08:00
SaguaroMike pisze: pn 04.mar.2019 - 23:24 ...nie napisałeś maila...
Akurat z opisywaniem na maile to u Was nie jest najlepiej - niestety. :-( Co też przewija się co jakiś czas tu i ówdzie na forach...
Niestety na żadnego maila wysłanego do w/w firmy nie uzyskałem odpowiedzi, a wysłałem ich sporo, głównie z zapytaniem o towar. No cóż... widocznie tak zarobieni są że nie muszą odpisywać :-/ żeby to jeszcze było z dnia na dzień, ale już kilka tygodni czekam i nic.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Saguaro Arms

Post autor: mar_kow »

Moje ostatnie zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie bez żadnych problemów (kalibrator, brandka i pociski). Pięknie dziękuję i już w zanadrzu mam kolejne pozycje na liście zakupowej... :)
Awatar użytkownika
Tommy
Site Admin
Posty: 223
Rejestracja: pt 25.wrz.2015 - 22:05
Lokalizacja: Katowice
Moja broń: BRAK

Re: Saguaro Arms

Post autor: Tommy »

Ja w Saguaro wydałem ponad 30tyś. nigdy nie miałem problemów. Zawsze mogłem się dodzwonić, nawet odpowiedzi na maile otrzymałem :)
ODPOWIEDZ