Warto ?

Pytania i prośby o opiniowanie sprzedawanych broni czarnoprochowych na aukcjach i ogłoszeniach internetowych.
ODPOWIEDZ
Chińczyk
Posty: 12
Rejestracja: pt 06.lip.2018 - 13:29
Moja broń: Proca na skoble :)

Warto ?

Post autor: Chińczyk »

Witam
Proszę o zaopiniowanie oferty :rogers: :
https://www.olx.pl/oferta/rewolwer-czar ... b85f2cc049
Do okoła bębna widoczne lekkie wytarcie (widoczne na dodatkowych zdjęciach nie dołączonych do oferty)

Z góry dziękuję za szybkie podpowiedzi/odpowiedzi

Pozdrawiam
Len
Bywalec
Posty: 115
Rejestracja: śr 12.lip.2017 - 21:35
Moja broń:

Re: Warto ?

Post autor: Len »

Moje zdanie jest takie i niektórym znane... Cena jest za duża. Na bębnie wytarciem się nie ma co przejmować. Każdy ma swoje bariery cenowe. Ja bym ten zestaw brał za jakieś 1200 zł, może 1250 zł maksymalnie. I to pod warunkiem, że wszystko z tego zestawu by mi było potrzebne. Poza samą bronią tam niestety wiele nie ma.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Warto ?

Post autor: RedGuy »

Nowa praska 150, tu są dwie (nie mam pojęcia po co). Proch, kluczyk, kule smarowidła... Teraz tak, praska wystarczy jedna, a w zasadzie do remika przy odrobinie uwagi nie potrzebna jest wcale bo masz poboczyk. Kule jakieś 40zł za 100szt, no chyba że kupisz na aledrogo wtedy trochu taniej. Smar 20zł ja ostatnio używałem wazeliny kosmetycznej za kilka zł :-D Kapiszony - tego nie przeskoczysz więc czeskie 23-27 za 100szt. Proch czeski jakieś 125zł, kluczyk - potrzebny do 50zł, komplet wyciorów 30 - 35zł, smar do broni 20-30zł. Okulary jakieś 10-20zł. ochronniki słuchu 10-20zł = 330-350zł Wychodzi że za remika będzie jakieś 1500zł (bez słuchawek i okularów bo ich nie ma w zestawie). Wydaje mi się że za tę cenę spokojnie wyhaczysz nówkę na gwarancji.
https://saguaro-arms.com/product-pol-38 ... -0107.html
, no chyba że kolega zejdzie z ceny.
Chińczyk
Posty: 12
Rejestracja: pt 06.lip.2018 - 13:29
Moja broń: Proca na skoble :)

Re: Warto ?

Post autor: Chińczyk »

Dzięki za podpowiedzi / odpowiedzi
Nie biorę

Temat można zamykać lub zostawić dla potomnych aby pytania na temat ofert/aukcji były w jednym miejscu
ODPOWIEDZ