Saguaro Arms

Pytania i prośby o opiniowanie sprzedawanych broni czarnoprochowych na aukcjach i ogłoszeniach internetowych.
PosiadaczProcy
Moja broń: brak

Re: Saguaro Arms

Post autor: PosiadaczProcy »

Pas dla... krasnala? Bo tą długością to nawet niektórej łydki nie opasze... :) :)
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Bywalec
Moja broń: Uberti, Remington New Army .44 / 8"

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

182cm o normalnej wadze. :pomysl:
Pan ze Slaska? Wasza kuchnia jest po prostu zbyt dobra. :P
Ciekawy jestem ale jak on bedzie sie nosil kiedy cale zelastwo bedzie wsrodku. Pewnie przymocuje jeszcze taka szelke na poprzek.
Irek M
Bywalec
Moja broń: za dużo sztuk

Post autor: Irek M »

Ta "szelka" w poprzek to koalicyjka(?). Mam to wszystko w swoim zestawie. Bez nie poruszając się trzeba trzymać za pas by to wszystko nie zjechało na kolana :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Bywalec

O wlasnie! Ja nie mam pojecia jak sie nazywa. Ani po Polsku ani po Niemiecku. Dlatego nie wiem gdzie szukac aby kupic. Chyba bede musial cos improwizowac. Cztery bebenki zapasowe i Remington osmio calowy. To bedzie pare kilo.
Szabla tez juz zamowiona. Ale Szwajcarska i okolo 50 lat za mloda. Za to oryginalna i jeszcze z czasow gdzie sie spodziewano walk na szable. Krotko przed pierwsza wojna swiatowa. Nie bede z szabla chodzil na strzelnice ale jakos mi brakowala do sprzetu. Mam dwa miecze w stylu sredniowiecznym od Vladimira Cervenka ale to jakos nie pasuje juz kompletnie. :D
Irek M
Bywalec
Moja broń: za dużo sztuk

Post autor: Irek M »

Koalicyjkę to albo kupisz sobie w jakimkolwiek militarnym lub allegro. Możesz też sam sobie zrobić z węższego paska odpowiedniej długości.
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Bywalec

Dzieki! Minute temu zamowilem. I zauwazylem ze tego typu pasy sa bardzo popularne nie tylko miedzy reenactors tylko tez w pewnej scenie z ktora raczej nie chce miec nic do czynienia. :lol:
Motoguziec
Moja broń: Remington, Catelman,Hawken, Mortimer

Post autor: Motoguziec »

Jestem po zakupach w Saguaro Arms i faktycznie odpowiedzi mailowych na moje pytania dotyczące spraw technicznych zanim w ogóle się skontaktowałem ani widu ani dychu:) , ale po wykonanym telefonie (udało mi się za drugim razem) w sprawie zakupu, korespondencja była szybka i rzeczowa, cały zakup zajął mi około 15 minut a do tego brałem na raty, więc komunikacja super , lekko polegli na tym jak zadałem mailowo pytanie o rodzaj kuli jaką oni by polecili i za jakiś czas dostałem maila o tym że mój towar nie zostanie wysłany i czeka na wysyłkę ponieważ musze dopłacić koszt kul , mimo tego że tych kul nie zamawiałem a tylko o nie zapytałem , troszkę mnie to wkurzyło ,bo jak bym nie przeczytał w miarę szybko maila, to czekał bym sobie na przesyłkę do usranej śmierci , a wcześniej miałem już od nich wiadomość o zakończeniu transakcji i czekałem na przesyłkę odliczając czas, no ale odpisałem do nich że robią sobie żarty i dobrze że nie sprzedają samochodów bo jak bym się o któryś zapytał to już musiałbym go kupić :) , i tutaj miła niespodzianka w ramach przeprosin dostałem bardzo fajne gratisy, cała sprawa zakupu odbyła się bardzo szybko pomimo pośrednika banku i jestem w pełni zadowolony, tak ze polecam!
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Moja broń: skuteczna

Post autor: mar_kow »

Po prostu mają naprawdę duży "przemiał", nie tylko broni CP. Pomyłki się zdarzają, mi też nie spakowali całego towaru ale wystarczył mail a trzech dniach miałem w domu...
ODPOWIEDZ