Saguaro Arms

Pytania i prośby o opiniowanie sprzedawanych broni czarnoprochowych na aukcjach i ogłoszeniach internetowych.
PosiadaczProcy
Moja broń: brak

Re: Saguaro Arms

Post autor: PosiadaczProcy »

Pas dla... krasnala? Bo tą długością to nawet niektórej łydki nie opasze... :) :)

Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Moja broń: Uberti, Remington New Army .44 / 8"

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

182cm o normalnej wadze. :pomysl:
Pan ze Slaska? Wasza kuchnia jest po prostu zbyt dobra. :P
Ciekawy jestem ale jak on bedzie sie nosil kiedy cale zelastwo bedzie wsrodku. Pewnie przymocuje jeszcze taka szelke na poprzek.

Irek M
Bywalec
Moja broń: za dużo sztuk

Post autor: Irek M »

Ta "szelka" w poprzek to koalicyjka(?). Mam to wszystko w swoim zestawie. Bez nie poruszając się trzeba trzymać za pas by to wszystko nie zjechało na kolana :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni

O wlasnie! Ja nie mam pojecia jak sie nazywa. Ani po Polsku ani po Niemiecku. Dlatego nie wiem gdzie szukac aby kupic. Chyba bede musial cos improwizowac. Cztery bebenki zapasowe i Remington osmio calowy. To bedzie pare kilo.
Szabla tez juz zamowiona. Ale Szwajcarska i okolo 50 lat za mloda. Za to oryginalna i jeszcze z czasow gdzie sie spodziewano walk na szable. Krotko przed pierwsza wojna swiatowa. Nie bede z szabla chodzil na strzelnice ale jakos mi brakowala do sprzetu. Mam dwa miecze w stylu sredniowiecznym od Vladimira Cervenka ale to jakos nie pasuje juz kompletnie. :D

Irek M
Bywalec
Moja broń: za dużo sztuk

Post autor: Irek M »

Koalicyjkę to albo kupisz sobie w jakimkolwiek militarnym lub allegro. Możesz też sam sobie zrobić z węższego paska odpowiedniej długości.

Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni

Dzieki! Minute temu zamowilem. I zauwazylem ze tego typu pasy sa bardzo popularne nie tylko miedzy reenactors tylko tez w pewnej scenie z ktora raczej nie chce miec nic do czynienia. :lol:

ODPOWIEDZ