Saguaro Arms

Pytania i prośby o opiniowanie sprzedawanych broni czarnoprochowych na aukcjach i ogłoszeniach internetowych.
ODPOWIEDZ
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Saguaro Arms

Post autor: wyrzucony »

compass200 pisze: śr 20.mar.2019 - 09:00 Nie jestem obrońcą Saguro ,ani to mój wuj czy znajomy,Darek do Ozorkowa mam stówę, to na rowerze trudno.
Ty nie dasz rady tej stówki przejechać to kto da rady ? Na mnie nie licz bo ostatnio siedziałem na rowerze jak miałem dwadzieściakilka lat :)

Sklepy jak sklepy mają lepsze i gorsze dni a sklepy on line dla hobbystów to wogóle mają przerypane bo to trudna klientela zna się i jest w sumie prawie stała. Od strony sprzedawcy to bym raczej chołubił swych stałych odbiorców i uczylał subiektów na przeróżne niedoróbki producentów i tutaj Wryg ma rację bo nie możemy się dać paść jak barany ale z drugiej strony trochę wyrozumiałości też nie zaszkodzi.
palisie
Posty: 30
Rejestracja: pt 23.lis.2018 - 09:58
Moja broń: brak

Re: Saguaro Arms

Post autor: palisie »

Wryg ma rację bo nie możemy się dać paść jak barany ale z drugiej strony trochę wyrozumiałości też nie zaszkodzi.
Łatwo krytykować trudniej coś samemu zrobić. Może Derek otworzysz sklep i dasz przykład jak się sprawy załatwia.
Z drugiej strony barana nie sposób traktować jak Orła ;)
Zwłaszcza jak twierdzi, że jak nie ma racji i tak ma rację. Cóż Baran to Baran nie kanarek :piwo:
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Saguaro Arms

Post autor: wyrzucony »

Palisie Ty masz znowu problem z czytaniem ze zrozumieniem czy kolejny raz chcesz wywołać awanturę?
Krawaty czekają a urlop dostaniesz tutaj szybciej niż myślisz.
compass200
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: czw 08.gru.2016 - 17:19
Moja broń:

Re: Saguaro Arms

Post autor: compass200 »

z wróbla orła nie zrobisz.
Mandrake
Posty: 45
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:17
Lokalizacja: Wyspa Wolin
Moja broń:

Re: Saguaro Arms

Post autor: Mandrake »

Mi na początku poprzedniego roku pomogli. Kupiłem sprzęt z gu(m)service z wada ukryta. Firma się nie poczuła do czegokolwiek w związku z tym faktem. Saguaro mi pomogło z naprawa, szybko i w dobrej cenie. Kupuje też u nich kominki i kapiszony. Więc z mojej perspektywy mogę ich tylko polecać :ok:
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Saguaro Arms

Post autor: FunkyKoval5 »

Poważnie z ...servis taka draka z rewolwerem??? A tak ich polecają...dziwne...
Mandrake
Posty: 45
Rejestracja: pt 23.gru.2016 - 14:17
Lokalizacja: Wyspa Wolin
Moja broń:

Re: Saguaro Arms

Post autor: Mandrake »

Mnie akurat wszyscy odradzali. Ale to były opinie wynikające z doświadczeń z bronią nitro. Colt miał być prezentem wiec nie miałem czasu bawić się w formalności prawne. Zwłaszcza, że naprawa zamknęła się w kilkudziesięciu zł w Saguaro i jednym tygodniu wliczając kurierów.
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Saguaro Arms

Post autor: Arab »

Nie polecam , wręcz ODRADZAM !
Awatar użytkownika
FunkyKoval5
Bywalec
Posty: 399
Rejestracja: pt 09.cze.2017 - 19:45
Lokalizacja: Lubuskie
Moja broń:

Re: Saguaro Arms

Post autor: FunkyKoval5 »

Arab pisze: ndz 28.kwie.2019 - 18:05 Nie polecam , wręcz ODRADZAM !
Masz na myśli G...servis...???
Arab
Bywalec
Posty: 422
Rejestracja: pn 26.wrz.2016 - 16:03
Lokalizacja: Bytom
Moja broń: Długa

Re: Saguaro Arms

Post autor: Arab »

NIe ,z nimi nie miałem doczynienia.
Mówię o " jak w tytule " wątku .
Zresztą już zakończyłem z nimi współpracę !
Biker
Bywalec
Posty: 215
Rejestracja: pn 16.maja.2016 - 11:34
Moja broń:

Re: Saguaro Arms

Post autor: Biker »

Nie ma to jak rzeczowa opinia "nie polecam i *uj!" :lol:
Czarnowidz
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: pt 18.lis.2011 - 21:37
Lokalizacja: 3Miasto
Moja broń: Remington NMA1858 uberti TI, Kentucky flintlock

Re: Saguaro Arms

Post autor: Czarnowidz »

Kupuję u nich dość często. Moja opinia pokrywa się w zasadzie z tym co napisał wcześniej Wycior. Wyraźne problemy organizacyjne i strona internetowa sprawiająca wrażenie zaniedbanej, pełna niedostępnego (ba nawet już nieprodukowanego) towaru lub tego samego w różnych cenach. Kontakt wyłącznie telefoniczny. Czasami odbierają odrazu a czasami nie da się do nich dodzwonić. Jak już odbiorą to... zależy na kogo się trafi. Jak odbierze Michał - najlepsza opcja - no cóż Michał to pasjonata, wszystko załatwi jak należy, wysłucha cierpliwie, wytłumaczy, człowiek kończy rozmowę zawsze mądrzejszy. :D Jak odbierze jego pracownik to też jest OK. Załatwi wszystko szybko i krótko. Najgorzej jak odbierze ta ich baba... :-? Michał zatrudnił ją chyba tylko po to by odbierał telefony. I to wszystko co ona potrafi. Nic nie wie, nic jej się nie chce, jest niegrzeczna i roszczeniowa a winę zawsze zwala na kliętów. Jak macie szczęście to zapyta się kogoś innego a jak nie i nie będzie jej się chciało to... domyślacie się. :-? Obecnie jak do nich dzwonię i słyszę jej głos to odrazu się rozłączam i dzwonię później lub jeśli mi zależy na czasie to proszę by zawołała kogoś innego. Ta baba to tragedia. :-P

Jeśli chodzi o reklamację to jak dotąd raz się tylko zdążyło że otrzymałem omyłkowo inny towar - osłonę korony lufy w innym rozmiarze. Zadzwoniłem. Odebrał któryś z pracowników. Wyjaśniłem o co chodzi. Poprosili bym odesłał tą niewłaściwą. Gdy to zrobiłem przysłali co trzeba a nawet dostałem gratis małą niespodziankę. W moim odczuciu wszystko załatwione jak trzeba. Byłem zadowolony. :ok:

Różnie też bywa z czasem wysyłki. Jak coś kupicie w niedzielę to bywa że dostaniecie to we wtorek a bywa że we wtorek następnego tygodnia. ;)

Ogólnie mimo problemów polecam ten sklep.
P. S. No i lubię ich filmy na YT. ;)
Irek M
Stary bywalec
Posty: 1062
Rejestracja: pt 07.wrz.2018 - 02:17
Moja broń: za dużo sztuk

Re: Saguaro Arms

Post autor: Irek M »

Ja, bardzo polecam. nigdy nie było żadnych problemów. Gdy zamówiony towar widoczny na stronie był niedostępny to natychmiast telefon co robimy dalej. Gdy towar uszkodzony - natychmiast mailowo dogadaliśmy wymianę nie angażując mego czasu i wysiłku. Polecam.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Saguaro Arms

Post autor: mar_kow »

Biorąc pod uwagę nawet ostatnie zakupy - mimo niedoskonałego opisu na stronie przedmiotu brakujące elementy zostały wysłane kurierem z dodatkowym gratisem. Ze swojej strony bardzo polecam...
Awatar użytkownika
Chłopiec z Chyloni
Stary bywalec
Posty: 557
Rejestracja: pt 27.mar.2020 - 16:10
Moja broń: Rogers & Spencer, Colt 1851, Enfield P53

Re: Saguaro Arms

Post autor: Chłopiec z Chyloni »

Chcial bym tu podziekowac Saguaro Arms za te przepiekne kabury do zapasowych bebenkow, za kabure do kapiszonownika gdzie model Polish Cappers sie zmiesci, i za rekojesc przy kluczu do kominkow.(za Krowki Czarnoprochowki tez! Szkoda ze prochu nie bylo w nich.)
Kabura do rewolwera byla zamowiona gdzie indziej ale stylem wrzystko pasuje do siebie. Moj pas na strzelnice jest kompletny. Jeszcze bylo by nawet miejsce na szable.
:brawo:
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ