Strzelanie w domu

Tematy prawne oraz bezpieczeństwa CP
william
Posty: 1
Rejestracja: ndz 04.lis.2007 - 21:36
Moja broń:

Strzelanie w domu

Post autor: william »

Mam pytanie - jak wygląda w świetle obowiązującego prawa strzelanie w prywatnym domu (piwnicy) z broni CP i wiatrówki ?
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Z wiatrowki < 17 J mozesz strzelac gdzie chcesz, pod warunkiem, ze nikomu nie zagrazasz (czyli tam, gdzie nie ma ludzi). Z broni CP w domu nie wolno, tylko strzelnica. Takie prawo.
adamco
Posty: 10
Rejestracja: pn 18.sie.2008 - 23:22
Moja broń:

Post autor: adamco »

Jak masz piwnicę odpowiednio dużą a jeszcze wrednej baby nie masz to praworządność też nie musi wiedzieć, że sobie parę razy w piwnicy Colta CP wypróbowałeś.
Moja piwnica moja sprawa co w niej robię skoro nikomu nie zagrażam, wolności i innych praw nie ograniczam.
R0GNAR
Bywalec
Posty: 333
Rejestracja: pt 13.paź.2006 - 10:08
Moja broń:

Post autor: R0GNAR »

adamco ta prywatnosc w piwnicy szybko sie zakonczy gdy sasiad uslyszy strzaly i policje podesle :lol:
Żółtodziób
Posty: 24
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 17:51
Moja broń:

Post autor: Żółtodziób »

Dlatego poza coltem trzeba miec w domu sylwestrowa paczke petard .... i po sprawie :ok:
adamco
Posty: 10
Rejestracja: pn 18.sie.2008 - 23:22
Moja broń:

Post autor: adamco »

R0GNAR pisze:adamco ta prywatnosc w piwnicy szybko sie zakonczy gdy sasiad uslyszy strzaly i policje podesle :lol:
nie robie tego hehe w blokowej piwnicy...
a pozatym: 'My Home is My Castle'
a sąsiedzi i tak mnie znają z moich zainteresowań;) i wszystko jak do tej pory jest OK
Awatar użytkownika
Sebastian
Posty: 39
Rejestracja: wt 27.lis.2007 - 15:44
Moja broń:

Post autor: Sebastian »

adamco pisze:a pozatym: 'My Home is My Castle'
Jasne.Idac tym tropem babe w domu bic mozna o ile nie krzyczy za glosno i nie zakloca w ten sposob wypoczynku sasiadom.
Idiota jestes i tyle.CP nie jest dla Ciebie.Zbedne sa jakiekolwiek tlumaczenia bo i tak widac ze sie filmow naogladales.
adamco
Posty: 10
Rejestracja: pn 18.sie.2008 - 23:22
Moja broń:

Post autor: adamco »

Sebastian pisze:
adamco pisze:a pozatym: 'My Home is My Castle'
Jasne.Idac tym tropem babe w domu bic mozna o ile nie krzyczy za glosno i nie zakloca w ten sposob wypoczynku sasiadom.
Idiota jestes i tyle.CP nie jest dla Ciebie.Zbedne sa jakiekolwiek tlumaczenia bo i tak widac ze sie filmow naogladales.
czego chłopie chcesz ... widze ze Ci praworzadnosc do głowy uderzyła podobnie jak niektórym z iweba...w mojej piwnicy jest napewno kilka razy bezpieczniej niż na tych atestowanych strzelnicach bo ja sam w niej tylko strzelam
na szczęście Ty nie decydujesz co dla kogo jest 8-)
adamco
Posty: 10
Rejestracja: pn 18.sie.2008 - 23:22
Moja broń:

Post autor: adamco »

a dużo z tych co tu jest i posiada broń CP zaopatruje się w kawior poza 'praworzadnością' i to juz wg Ciebie pewnie nie jest aż takie jej łamanie- wiadomo jaka jest prawna regulacja w Polsce dot kawioru, w sklepie wszystko kupisz oprocz tego
adamco
Posty: 10
Rejestracja: pn 18.sie.2008 - 23:22
Moja broń:

Post autor: adamco »

sam idiota jestes skoro potrafisz porownywac bicie baby do strzelania z cp w piwnicy
to mnie zakapuj i OK
Awatar użytkownika
Jankesszuwarek
Bywalec
Posty: 155
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:22
Lokalizacja: Trójmiasto
Moja broń:

Post autor: Jankesszuwarek »

Jak się fajbnie robi!! :-P
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

Jankesszuwarek pisze:Jak się fajbnie robi!! :-P
Może policja zamiast nachodzić takich Rzemków zajęła by się łapaniem prawdziwych przestępców. Szkoda tylko, że tacy @#$^&$$% robią opinię całemu środowisku. Ale cieszę się, że przynajmniej koleś zostanie inwalidą bo po uszach musi dawać nieźle.
Pozdrawiam!
adamco
Posty: 10
Rejestracja: pn 18.sie.2008 - 23:22
Moja broń:

Post autor: adamco »

Na aktywne Peltory jeszcze mi wystarczyło kasy, kupiłem je sobie zaraz po pierwszym teście w piwnicy :-)
a Ty p. Mincerz przypomnij sobie ile razy wdepnąłes na gaz do dechy jak jechałes swoim samochodzikiem bo radaru nie było...
Awatar użytkownika
Mincerz
Stary bywalec
Posty: 762
Rejestracja: czw 26.paź.2006 - 00:25
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń:

Post autor: Mincerz »

Ostatni mandat za szybkość dostałem z 10 lat temu. Zresztą za co innego mandatów też nie dostaję. Zły adres. A co roku pokonuję ze 30.000 km

Ustawodawca dał nam prawo do cp i dał nam prawo do przestrzegania przepisów związanym z tą bronią. I jak to będzie przestrzegane tak będzie dalej wyglądała przyszłość cp w Polsce. Im mniej głupoty (a strzelanie w domu to głupota) tym mniej argumentów w rękach przeciwników cp. Ale widać wyjątki muszą potwierdzać zachowanie ogółu. Mam nadzieję, że się "nawrócisz" a jak nie to mogę liczyć, że media i policja nie zrobi z Twojej sprawy wielkiego cyrku. Tylko po spokojnym procesie dostaniesz dobrą, spokojną celę i przemyślisz dotychczasowe postępowanie. Lub "zawiasy". I tak i tak, pa pa dobra praca wymagająca papierka o niekaralności.
Mimo wszystko pozdrawiam.
adamco
Posty: 10
Rejestracja: pn 18.sie.2008 - 23:22
Moja broń:

Post autor: adamco »

hehe no bo ty p.Mincerz to już się wycwaniłeś i już wiesz jak tą praworządność wykiwać,
a ten zakichany ustawodawca też dał prawo do 'zdzierania skóry' w postaci vatu który musi np. zapłacić chory człowiek jak mu jakaś fundacja kupi jakiś sprzęt rehabilitacyjny i co....? da mu ta fundacja znowu kase na vat i tak g...o z tego bo od tej kasy co da znowu vat trzeba zapłacić,
chromole tego ustawodawce i jego gnioty prawne
nikomu krzywdy nie robie ani nawet szans nie ma aby mi ktoś pod lufe wszedł w piwnicy
ps kombinuję jeszcze z wyciagiem 'spalin' i będzie a testowana strzelnica 8-)
ODPOWIEDZ