Czarne chmury nad czarnym prochem

Tematy prawne oraz bezpieczeństwa CP
Awatar użytkownika
DRIZZLERE17
Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: czw 06.paź.2016 - 15:09
Lokalizacja: Woj. Śląskie
Moja broń:

Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: DRIZZLERE17 »

Warto przeczytać ten artykuł nie są to co prawda jeszcze kasandryczne wieści, ale jeżeli stanie się tak jak pisze autor to, wielu z nas może się pożegnać z naszym hobby na zawsze. Podziękujmy czerwonym EUnuchom z Brukseli. Zapraszam do lektury. link:http://trybun.org.pl/2017/09/01/czy-zmi ... ed-1885-r/
Biker
Bywalec
Posty: 215
Rejestracja: pn 16.maja.2016 - 11:34
Moja broń:

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: Biker »

Jak na fejsiku zachwycano się nowym projektem to kilka razy pisałem, żeby się nie cieszyć na wyrost bo ustawa może się zmienić w trakcie prac nad nią. I jako przykład podałem sytuację u naszych sąsiadów tj. Czechy gdzie można posiadać czarnoprochową dubeltówkę i i Niemcy gdzie bez pozwolenia jest tylko broń jednostrzałowa. A tu proszę, grozi nam to samo.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: slaw29 »

Kolego to nie czerwone Eunuchy . Czerwoni w swoich założeniach mieli aby wszyscy ludzie byli równi i posiadali mniej więcej tyle samo i pracowali tak samo . WSZYSCY PO RÓWNO . I jak najmniej przepisów i urzedników i kierowników . Sami robotnicy mniej więcej równego sortu .

Natomiast dzisiejsze obostrzenia są spowodowane czym co jest zupełnie odmienne od CZERWONYCH ZŁOŻEŃ .

Dzisiejsze obostrzenia są spowodowane tym aby 1% ludzi mógł być bezgranicznie bogaty i posiadać połowę dóbr tego świata . 10 % aby żyło dobrze i pilnowało tego żeby ten jeden procent się bogacił samemu fajnie i łatwo żyjąc .
80 % ma ZAPIERDALAĆ i nie dyskutować . Ma nic nie mieć i przymierać głodem . A jak ma coś kolwiek mieć to na kredyt który powoduje to że będą zapierdalać a jak już nie będą mieć siły zapierdalać to będą się wieszać .

Natomiast kojarzenie CZERWONY =ZŁY jest dlatego żeby ludzie nie chcieli przeprowadzić takiego przewrotu jak Rewolucja Pażdziernikowa .
Tylko mają zapierdalać i myśleć że tak ma być i to jedyna słuszna i najlepsza droga .

Więc sądzę że choćby skały srały to te 10 % i tak pozbawi tych 80 % jakichkolwiek możliwości zmiany sytuacji . Więc jakakolwiek Broń która umożliwiała by wykonanie jakiegokolwiek przewrotu czy rewolucji społecznej będzie zakazana . Będzie zakazana aby 10 % mogło rozpędzić 80 % stada baranów ;-) samemu nie ponosząc strat .
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: RedGuy »

Chcą wprowadzić zmiany z powodu ataków terrorystycznych. Z tego co wiem więcej razy używano noży niż broni czarnoprochowej. Proponuję geniuszom w Łuniiijjji by wprowadzili całkowity zakaz używania wszelkich narzędzi w tym sztućców, no chyba że plastikowych jednorazówek. Stado wełnianych czworonogów.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: slaw29 »

Kolego RedGuy proszę nie obrażać urzędników ani naszych ani tych z Brukseli . To mądrzy ludzie - w przeciwieństwie tych którzy ich wybierają . To dopiero stado baranów które co kilka lat zakreśla krzyżykiem przeciwną opcję .
Chcą wprowadzić zmiany z powodu ataków terrorystycznych.
Tylko Baran może tak mówić . Może nawet nie baran tylko pantofelek bo to chyba prostsza forma życia .
Człowiek bardziej inteligentny od barana wygogluje w minutę jak naprawdę wygląda terroryzm .
Ostatnie lata są jednak dla UE alarmujące. 2015 rok był rekordowy pod względem liczby ofiar zamachów terrorystycznych w zachodniej Europie od 2004 roku – śmierć w ich wyniku poniosło 148 osób.

W 2004 roku zabitych zostało łącznie 196 ludzi, a ponad 1850 zostało rannych. Większość ofiar zostało poszkodowanych wskutek zamachów terrorystycznych w Madrycie. Były to najkrwawsze ataki w Europie od czasu zamachu nad Lockerbie z 1988 roku. Podczas którego w wyniku wybuchu bomby na pokładzie Boeinga lecącego z Londyny do Nowego Jorku zginęło 259 osób.
148 osób zgineło w europie w której garstka cwaniaków rządzi stadem kompletnie głupich baranów
Aby Baranom uzmysłowić co to jest to 148 osób to w samej Polsce .....
1) w wypadkach ginie rocznie 3500 osób
2) popełnia samobójstwo około 5000 osób
3) umiera w wyniku błędu lekarzy 25000 osób a tylko jednego lekarza rocznie pozbawia się prawa do wykonywania zawodu
4) spierdala z tego pięknego kraju około 40000 osób bo są zbytnio niepokojenie przez komornika .

Stado baranów powinno używać liczb i statystyki aby zorientować się iż nawet nie są godni aby nazywać ich baranami i tyle.
Baran nie powinien mieć nawet siekiery przy sobie a co dopiero czarnoprochowego Remika . Urzędniki Brukselskie robią dobrze pozostawiając baranom kije . Jeszcze by sobie barany tymi Remikami w głowy strzelały i kto by tych urzędników utrzymywał :-D
Awatar użytkownika
roundball
Bywalec
Posty: 176
Rejestracja: czw 13.paź.2016 - 19:10
Lokalizacja: Żywiec
Moja broń:

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: roundball »

Ty dalej nie rozumiesz.
Nie chodzi o to ile osób ginie tylko w jaki sposób!
Zdarzenia typy wypadki, samobójstwa i błędy w leczeniu są rzeczą naturalną w każdym społeczeństwie, systemie czy okresie historii.
Można im zapobiegać do pewnego stopnia zmieniając te liczby (statystyki) w mniejszym czy większym stopniu ale ich nie wyeliminujesz !
Natomiast fakt że w twoim własnym kraju (dzieki bogu nie w Pl.) może zabić Cię obcy kolorowy niepiśmienny turbaniarz- kozojebca który szczerze Cie nienawidzi a którego zaprosił twój własny rząd jest problemem samym w sobie a poza tym jest przejawem otwartej wojny cywilizacyjnej i to bardzo prawdopodobne że odgórnie zaplanowanej i sterowanej do osiągnięcia konkretnych efektów !

Nie chodzi o to ile osób ginie rocznie w zamachach, tylko oto że we własnym kraju nie możesz czuć się bezpiecznie a twoje własne państwo celowo
(bo nie wierzę ze bezmyślnie) tych ludzi sprowadza i udaje że nic się nie dzieje !


Masz rację większa częśc społeczeństwa to barany którym spokój i dobrobyt- tak DOBROBYT !- w dupach poprzewracał i przez to już nie są baranami ale jak to określiłeś -pantofelkami.
Cały tzw. zachód przez okres braku lokalnych konfliktów, stały wzrost gospodarczy i rozdmuchane socjale (do których właśnie lecą tez "nachodźcy") stracił instynkt samozachowawczy i zdolność logicznego myślenia co doprowadziło do tego co widać.

Poza tym to "cywilizacja" zachodnia rozpirzyła naturalne dobrze działające organizmy państwowe całego bliskiego wschodu w imie naszych racji i naszych wartości i naszego przekonania o wyższości cywilizacyjnej niosąc tym krajom tylko rozbicie i wieloletnie wojny.
A więc mają prawo nas nienawidzić.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: RedGuy »

slaw29 pisze: sob 02.wrz.2017 - 22:38 Kolego RedGuy proszę nie obrażać urzędników ani naszych ani tych z Brukseli . To mądrzy ludzie - w przeciwieństwie tych którzy ich wybierają . To dopiero stado baranów które co kilka lat zakreśla krzyżykiem przeciwną opcję .
Chcą wprowadzić zmiany z powodu ataków terrorystycznych.
Tylko Baran może tak mówić . Może nawet nie baran tylko pantofelek bo to chyba prostsza forma życia .
Człowiek bardziej inteligentny od barana wygogluje w minutę jak naprawdę wygląda terroryzm .
Ostatnie lata są jednak dla UE alarmujące. 2015 rok był rekordowy pod względem liczby ofiar zamachów terrorystycznych w zachodniej Europie od 2004 roku – śmierć w ich wyniku poniosło 148 osób.

W 2004 roku zabitych zostało łącznie 196 ludzi, a ponad 1850 zostało rannych. Większość ofiar zostało poszkodowanych wskutek zamachów terrorystycznych w Madrycie. Były to najkrwawsze ataki w Europie od czasu zamachu nad Lockerbie z 1988 roku. Podczas którego w wyniku wybuchu bomby na pokładzie Boeinga lecącego z Londyny do Nowego Jorku zginęło 259 osób.
148 osób zgineło w europie w której garstka cwaniaków rządzi stadem kompletnie głupich baranów
Aby Baranom uzmysłowić co to jest to 148 osób to w samej Polsce .....
1) w wypadkach ginie rocznie 3500 osób
2) popełnia samobójstwo około 5000 osób
3) umiera w wyniku błędu lekarzy 25000 osób a tylko jednego lekarza rocznie pozbawia się prawa do wykonywania zawodu
4) spierdala z tego pięknego kraju około 40000 osób bo są zbytnio niepokojenie przez komornika .

Stado baranów powinno używać liczb i statystyki aby zorientować się iż nawet nie są godni aby nazywać ich baranami i tyle.
Baran nie powinien mieć nawet siekiery przy sobie a co dopiero czarnoprochowego Remika . Urzędniki Brukselskie robią dobrze pozostawiając baranom kije . Jeszcze by sobie barany tymi Remikami w głowy strzelały i kto by tych urzędników utrzymywał :-D
Ne mam zamiaru politykować, widzę że ubodły cię te barany. Tak dla twojej wiadomości o terrorystach wyczytałem z wstawionego tekstu dyrektywy więc nie jest to mój "barani czy też pantofelkowy" wymysł.
http://www.europarl.europa.eu/sides/get ... /PL#BKMD-7
Ty zamiast przeczytać tekst zaraz porównałeś mnie do jednokomórkowca typowy internetowy yntelygent z chronicznym skurczem zwieraczy.
Mad Bob
Posty: 48
Rejestracja: czw 17.sie.2017 - 23:53
Lokalizacja: W-wa Białołęka
Moja broń:

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: Mad Bob »

To jeszcze należy wprowadzić specjalne zezwolenia na posiadanie samochodu - bo to ostatnio najmodniejsza broń terrorystów :-P
Ponadto duże pole do popisu dla nowych zezwoleń mamy w kwestii posiadania:
- maczet,
- noży kuchennych
- siekier
- młotków
- nożyków tapicerskich
- szpikulców do lodu
- łomów
- szydełek
i innych wysoce niebezpiecznych przedmiotów :-D
No i niech nie zapomną o foliowych reklamówkach, bo można nimi kogoś udusić!
Już ich zupełnie pogięło??
Kto będzie robił zamach czarnoprochwcem jak ma tyle innych "narzędzi" do wyboru!?
Kanister z benzyną albo butla z gazem (nie wspominając o mieszankach z nawozów) zrobi więcej szkody niż jakikolwiek czarnoprochowiec...
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: slaw29 »

A ja dochodzę do wniosku że najwyższy czas sprzedać swoje zabawki czarnoprochowe i zająć się strzelaniem z łuku i władaniem kataną .
Barany dalej dyskutują czy kupić Piettę czy Uberti a wprowadzane restrykcyjne prawo nikogo nie interesuje ;-) Niedługo te Pietty będa sobie w dupę wsadzać i tyle .
Mad Bob
Posty: 48
Rejestracja: czw 17.sie.2017 - 23:53
Lokalizacja: W-wa Białołęka
Moja broń:

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: Mad Bob »

Proponuję perspektywicznie już zająć się procą, bo jak skończą z CP to przyjdzie im ochota i na łuk i na katany ... :-?
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: RedGuy »

slaw29 pisze: ndz 03.wrz.2017 - 22:28 A ja dochodzę do wniosku że najwyższy czas sprzedać swoje zabawki czarnoprochowe i zająć się strzelaniem z łuku i władaniem kataną .
Barany dalej dyskutują czy kupić Piettę czy Uberti a wprowadzane restrykcyjne prawo nikogo nie interesuje ;-) Niedługo te Pietty będa sobie w dupę wsadzać i tyle .
Jakbyś sobie włożył i wypalił to wyświadczył byś przysługę wielu osobom. Po co się tu baranie udzielasz - zniżyłem się do twojego poziomu to może zrozumiesz. Na miejscu twoich opiekunów zastanawiał bym się czy ci dawać sztućce do jedzenia, a ty o katanie myślisz.
Wycior
VIP
Posty: 2066
Rejestracja: pt 14.kwie.2017 - 14:45
Lokalizacja: Okolice Katowic
Moja broń: CP i ostry jęzor

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: Wycior »

RedGuy -> nie karm sfrustrowanego trolla.
Ostatnio zmieniony pn 04.wrz.2017 - 11:04 przez Wycior, łącznie zmieniany 1 raz.
salvatorfabris
Posty: 37
Rejestracja: śr 27.lut.2008 - 14:02
Moja broń:

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: salvatorfabris »

Wszystko to bardzo fajne, tylko racz zrozumieć, ze zniszczenie każdej kolejnej gałęzi strzelectwa wpływa także na " kolekcjonerów" . Tracicie bazę pod nowy narybek i ewentualne oparcie w przypadku kolejnych totalitarnych pomysłów prawodawcy. Jesteście teraz dosyć elitarnym towarzystwem posiwiałych panów. Obecnie jest was w kraju ilu? Stu, dwustu - wątpie nawet w takie wielkości. Za dziesięć lat może się z tego ostać połowa - z przyczyn biologicznych i nie za bardzo nawet będzie komu sprzedać lorenza - chyba ze zlituje się muzeum ziemi cieszyńskiej albo kolega z Austrii - który także będzie już po siedemdziesiątvce. O strzelaniu na zawodach też trzeba będzie powoli zapomnieć bo w takiej sytuacji oryginały przestaną mieć charakter broni i staną się inwestycją chowaną w sejfach osób zamożnych i spółek prowadzących fundusze inwestycyjne. Lokaty kapitału nie brudzi się prochem, nie naraża na uszkodzenie. Dodajmy teź że były już pomysły na obowiązek nabijania numerów na oryginalnej broni - jeśli nie będziecie mieli naturalnej otoczki w postaci licznych posiadaczy broni, to nikt się wami nie przejmie gdy wprowadzą np. obowiązek rejestracji zabytkowej broni kapiszonowej. Ile wtedy będzie wart lorenz z numerem z CLK? Nie wątpie, że muzealnicy zacieraliby łapki do możliwości taniego wzbogacenia zbiorów publicznych kosztem osób prywatnych. Z oryginałami może być różnie co sam wiesz jako były posiadacz kb dreyse, który obecnie cieszy oko kogoś innego, w innym kraju. Pamiętaj że ta obecna dyrektywa to - jak się wyraził jeden z eurokratów tylko kamień milowy - na końcu drogi jest totalna kontrola nad wszystkim co może zostać uznane za broń palną. Tak więc gratulując przezorności inwestycyjnej polecam trochę mniej pychy przy podejściu do sprawy, tak ,zeby nie wyglądać jak ten sympatyczny cieszyniak z obrazka poniżejObrazek Wszyscy jadą na tym samym wózku, to że ktoś może będzie musiał wcześniej wysiąść ma małe znaczenie, bo przystanek końcowy wg biurokratycznych totalitarystów jest jeden.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: slaw29 »

Jakbyś sobie włożył i wypalił to wyświadczył byś przysługę wielu osobom. Po co się tu baranie udzielasz - zniżyłem się do twojego poziomu to może zrozumiesz. Na miejscu twoich opiekunów zastanawiał bym się czy ci dawać sztućce do jedzenia, a ty o katanie myślisz.
Oj chłopie przez całe swoje życie jestem dla siebie sterem i okrętem i w przeciwieństwie do Ciebie nie mam problemu jak zechcę żeby sobie 100 remików kupić a nie jednego ;)
Więc jak żyję od 20- dziestego roku życia nikt mi nie mówił co mam robić . Raczej to ja wydaję dyspozycje ;-)
RedGuy -> nie karm sfrustrowanego trolla.
Wcale nie jestem frustratem tylko jak widzę lemingowate zachowanie społeczeństwa i bierność na tworzone idiotyczne ustawy to mnie ponosi.
Tak na koniec czym sie tak kolega slaw29 przejmuje przeciez jeszcze niedawno mowiles ze bedziesz kupowal same strzelajace orginaly...co koleszko wiedzy i fachowej pomocy braklo w tym zakresie...no coz takie zycie , w Cieszynskim sie mowi - wysrany zawsze traci , nic niezezre a zaplaci :lol:
To co mam mi na razie wystarczy - strzelać jest z czego . A wysrany na kasę nigdy nie byłem . Traktuję to jako hobby . Natomiast nie toleruję jak ktoś chce mnie w CIULA po Cieszńsku mówiąc ładować ;)
A obcując z kolegą zaczynałem mieć takie wrażenie. I ta interesowność kolegi w każdym detalu czy pytaniu porażała mój komfort osobisty.

Wracając do tematu nawet chyba żadnej akcji internetowej nikt nie planuje aby się tym niecnym poczynaniom biurokratów sprzeciwić .
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Czarne chmury nad czarnym prochem

Post autor: RedGuy »

Aż 100? Jesteś bohaterem, zakup sobie te 100 remików, rozłóż wokół siebie i podziwiaj jaki jesteś wspaniały. Swoją drogą myślałem że na tm forum będzie panować atmosfera podobna do braci motocyklowej nikt nie będzie się nadymał i bluzgał drugiego z byle powodu. Jedni siedzą w prochu od kilkudziesięciu lat inni dopiero zaczęli czy to czyni tych pierwszych lepszymi i daje prawo do obrażania? Jeśli nie odpowiada wam obracanie się wśród świeżaków to pogadajcie z moderatorem że wam to uwłacza i nie chcecie się bratać z czarnoprochowym plebsem i wywalcie wszystkich. Zostaniecie wreszcie sami, najlepsi, taka "rasa panów".
ODPOWIEDZ