Nowy projekt UoBiA

Tematy prawne oraz bezpieczeństwa CP
Zablokowany
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: slaw29 »

Bardzo chciałbym mieć choć 20 % tej wiedzy i obycia co Pan Marek. Obawiam się iż nigdy nie będę w stanie stanąć w takim rozkroku tak chwycić broń zrobić minę , sapnąć i piedyknąć tak dychę :cry: . Godnym następcą to nie będę nigdy.

Miałem okazję poznać pana Marka osobiście w czasie zawodów . O ile forumowo wydawał mi się lekko nadęty ;) to w realu okazał się być bardzo rozmownym i konkretnym Mistrzem. Prosto odpowiadał na nurtujące mnie pytania i udzielał prostych skutecznych rad . Wielokrotnie zdarzyło mi się konsultować jakieś niejasności i dylematy.
Pomocny , mający wiedzę i chętnie się nią dzielący Mistrz :piwo:

Kolega Wycior miał okazję poznać ostatnio Pana Marka - może powie jakie ma wrażenia z tego spotkania.

Flash - robisz coś byśmy mogli dalej spotykać się na strzelnicach ?
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: mar_kow »

slaw29 pisze: ndz 19.sie.2018 - 20:28 [...]
Kolega Wycior miał okazję poznać ostatnio Pana Marka - może powie jakie ma wrażenia z tego spotkania.

Flash - robisz coś byśmy mogli dalej spotykać się na strzelnicach ?
Niestety mieszkam w innej części kraju i raczej spotkanie na strzelnicy z Wami mi się nie zdarzy... A szkoda...
Maile i owszem choć niewiele dadzą... Krzyk rozpaczy w czasoprzestrzeni... Ale trzeba coś robić...
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: slaw29 »

mar_kow a nie masz czasem jakiejś łajby na tych Mazurach ? Poszukuję Jachtu na 3-4 dni . Moja łajba stoi a obiecałem dzieciakom pożeglować .
Flash
Bywalec
Posty: 202
Rejestracja: śr 08.lis.2017 - 11:32
Moja broń:

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: Flash »

slaw29 pisze: ndz 19.sie.2018 - 20:28 Flash - robisz coś byśmy mogli dalej spotykać się na strzelnicach ?
taka praca u podstaw... np. nie noszę giwery po mieście, nie grożę nią somsiadowi, na strzelnicę chodzę sam albo z osobami, które znam - wszystko po to żeby w mediach nie było o debilach z bronią. własnym przykładem propaguję postawę odpowiedzialną pod każdym względem, słowa i lufy.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: mar_kow »

slaw29 pisze: ndz 19.sie.2018 - 22:29 mar_kow a nie masz czasem jakiejś łajby na tych Mazurach ? Poszukuję Jachtu na 3-4 dni . Moja łajba stoi a obiecałem dzieciakom pożeglować .
Planuję dopiero za trzy lata, na emeryturze, żeby nieć czas popływać. A jachtów w bród, polecam Sztynort. Dodatkowo bardzo fajne, klimatyczne zaplecze...
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: RedGuy »

Cóż, to ich genialna propozycja zapewnienia bezpieczeństwa narodowi. Jeśli nie będziemy ch informować że mamy w d... takie bezpieczeństwo to przepchną ten swój gniot. Pisze ktoś jeszcze do tych oszołomów?
Godarzin44
Posty: 7
Rejestracja: czw 02.sie.2018 - 19:28
Moja broń: brak

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: Godarzin44 »

No ja pisałem w poniedziałek i jeszcze trochę planuję powysyłać
Brayan
Posty: 86
Rejestracja: czw 18.sty.2018 - 19:44
Lokalizacja: Szczytno
Moja broń: Siła spokoju

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: Brayan »

ja wysłałem do wszystkich maila z linku z forum bężowego ale tylko z automatu odpowiedzi.
Zlewka zupełna.
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: RedGuy »

Ja piszę do każdego z osobna. Mam co prawda gotowe pismo ale zmieniam szczeguły: Pan - Pani, Poseł, Minister itp. Niestety zlewa jest podobna co prawda zostało mi jeszcze PO, ale z pozostałych odpisało mi 4 z czego dwóch podpisanych pod projektem z zamrażarki.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: slaw29 »

Panowie pisanie ma sens i piszmy dalej albo będziemy w czarnej ....
Biker
Bywalec
Posty: 215
Rejestracja: pn 16.maja.2016 - 11:34
Moja broń:

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: Biker »

Nikt nie odpisuje :( . Moim skromnym zdaniem dop*****lą nam taką ustawę, ze obecne czasy będą wspominane z łezka w oku (kurła, kiedyś to było). Zresztą w skali Europy mieliśmy (a nawet jeszcze mamy) bardzo liberalne przepisy.
Awatar użytkownika
mar_kow
Stary bywalec
Posty: 1060
Rejestracja: pt 16.lut.2018 - 12:18
Lokalizacja: Mazury
Moja broń: skuteczna

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: mar_kow »

Biker pisze: czw 23.sie.2018 - 13:11 Nikt nie odpisuje :( . [...]
Też nie dostałem żadnej odpowiedzi... :!: Oni mają to w d... zagłosują jak im prezes każe...
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: RedGuy »

Więc ja zagłosuję w wyborach po przeanalizowaniu kto jak zagłosował w tej ustawie i każdego będę gorąco przekonywał do takiego rozliczania bądź co bądź naszych pracowników., bo ta banda tam na Wiejskiej jest dla nas nie my dla niej.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: slaw29 »

https://www.pzss.org.pl/images/stories/ ... owiedz.pdf

No to się zmienia . Wygląda na to że będzie można sobie kiljkiem pomachać i ładować dalej tłuszcze zwierzęce w lufę . Mam pytanie jak się mają przepisy o emisji CO2 w naszym przypadku .
Awatar użytkownika
RedGuy
Stary bywalec
Posty: 655
Rejestracja: pn 14.sie.2017 - 21:40
Lokalizacja: Kamieńsk
Moja broń:

Re: Nowy projekt UoBiA

Post autor: RedGuy »

Nic się nie odzywaj bo jeszcze każą katalizatory i inne EGRy pozakładać na lufy 8(
Zablokowany