SZWAJCARSKI PROCH CZARNY

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
nosu
Posty: 17
Rejestracja: czw 01.lis.2007 - 09:15
Moja broń:

Post autor: nosu »

Chciałbym strzelać z szwajcarskiego prochu ale jak będzie normalnie dostępny.Teraz jest nienormalnie i już.
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

No przecież nikt Cię nie namawia :) .


pozdrawiam

p.s. a , który jest "normalnie" dostępny
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Cieszy Was nienormalość?
Cieszy Was bezprawie?
stalker77
Posty: 5
Rejestracja: pn 10.mar.2008 - 17:11
Moja broń:

Post autor: stalker77 »

My jako narod juz tak mamy :? Jak nie ma nad nami buta i nachajki to nie czujemy sie dobrze, nie wiemy po prostu co to wolnosc i normalnosc. Lata okupacji i zaborow wszelakich zabily w nas niestety to co wazne, mamy Rzeczypospolita Urzednicza, gdzie ludzie tlumnie i z przyklaskiem beda nawet do (za przeproszeniem) sracza tylko za pozwoleniem chodzic i traktowac to jako stan normalny i jak najbardziej wskazany.

Ja tego prochu nie kupie, mam mozliwosc bo znajomy jest mysliwym, ale potem bym sie podle czul strzelajac ze swiadomoscia, ze poddalem sie milicyjnym bezprawnym knowaniom.
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

Bardziej przeraża mnie sprawa Olewnika , niż niedogodność związana z zakupem CP w Czechach , czy koniecznością okazania zezwolenia na broń przy zakupie CP w Polsce .

I z innej strony patrząc . Co mam robić Marku ? Odłożyć karabiny do szafki i czekać , aż Sąd wyda wyrok w sprawie Rzemka ? A potem mam czekać na apelację ? No i koniecznie muszę zakłożyć , że się na tym potyczki sądowe nie skończą .
( ostatnio byłem jako świadek , na apelacji w sprawie karnej , ciągnie się to od 1996 r. )
Kto chce niech czeka , niech się boczy , niech się krzywi i bylebym gościa na strzelnicy nie spotkał .
Bo to zwykłe zakłamanie .
Nie będzie "kolaborować" , ale kombinuje jak koń pod górę byleby parę razy "pyknąć" .



pozdrawiam
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Mariusz. Rozumiem, co piszesz. Czuję, czego chcesz.

Na czecha nikt się nie boczy. Sam z niego strzelam. Wysuszony i przesiany jest całkiem dobry. Pewnie szwajcar lepszy, ale nie będę go chciał za wszelką cenę. Na Pionki się obraziłem. Skoro nie mogę go mieć - to nie zarobią na mnie ani złotówki.
No przepraszam - skłamałem, bo zarobili - bodaj w ubiegłym roku lub dwa lata temu kupiłem koszyczki i łuski do 16.

Ostatnio dość głośno o handlu nielegalną bronią przez Policjantów z Katowic.
Wyjdzie, że szwajcarem Pionek zaprzyjaźnieni dzielnicowi się zajmą :?
Ktoś zadbał by konkurencji nie było :-P
Wszystkie patologie mnie denerwują. Taki już jestem i chyba tego nie zmienię.

Nie namawiam do zarzucenia strzelania, a do patrzenia ciut dalej jak to co dziś wsypujemy do lufy, by krótkowzroczność może pozbawiła nas „za tydzień” prochu, luf i masy zapału :-(
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

Kijem rzeki nie zawrócisz .
Co ma być , to będzie . Cieszmy się z tego co mamy , używajmy do woli . Da się Czecha kupić , sypmy do luf . Zdobędzie ktoś pionki bo mu kolega myśliwy kupił , niech nie ma poczucia , że jest kolaborant . Kupi ktoś szwajcara , bo woli strzelić 20 razy dobrze , niż 100 byle jak , też jest O K .
„Carpe diem”

pozdrawiam
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

OK
Cieszyć się jednak nie mam powodu.
Nadal jest ... średnio marnie, a do euforii daleko, chyba, że sztucznie wywołanej :lol:
Awatar użytkownika
HEGE
Posty: 41
Rejestracja: pn 14.kwie.2008 - 09:30
Lokalizacja: Messkirch (Niemcy)
Moja broń:

Post autor: HEGE »

Jak będzie większe zapotrzebowanie albo Pionki nie będą działały sprawnie, uśmiechniemy się do innego dystrybutora. Ale jak na razie jest pierwszy krok i proszę nie zapomnieć, ze większe ilości tez trzeba legalnie składować, bo jedyny poważny spedytor na Europę do Polski nie zajedzie z byle czym, liczą się tony a na to mają wg. specjalisty z Zielonki tylko Pionki odpowiednie możliwości. Wiec nie ma co grymasić tylko korzystać z dobrej jakości..
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Panie Gorzawski - i w ostanich Pana słowach odnajduję tak mi potrzebną nadzieję na normalizację sytuacji :)

Dobrej nocy wszystkim życzę.
marekp
Bywalec
Posty: 140
Rejestracja: wt 27.lis.2007 - 20:52
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: brak

Post autor: marekp »

..............................................
Ostatnio zmieniony czw 24.kwie.2008 - 18:57 przez marekp, łącznie zmieniany 1 raz.
stary60
Posty: 18
Rejestracja: pn 18.lut.2008 - 15:27
Moja broń:

Post autor: stary60 »

............
marekp
Bywalec
Posty: 140
Rejestracja: wt 27.lis.2007 - 20:52
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: brak

Post autor: marekp »

...................................
Ostatnio zmieniony czw 24.kwie.2008 - 18:56 przez marekp, łącznie zmieniany 1 raz.
stary60
Posty: 18
Rejestracja: pn 18.lut.2008 - 15:27
Moja broń:

Post autor: stary60 »

Kasuję posty.Zostałem"opieprzony przez Pana z Hege,że niepotrzebnie zamieszczam takie informacje
Ostatnio zmieniony śr 23.kwie.2008 - 07:29 przez stary60, łącznie zmieniany 1 raz.
marekp
Bywalec
Posty: 140
Rejestracja: wt 27.lis.2007 - 20:52
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: brak

Post autor: marekp »

........................
Ostatnio zmieniony czw 24.kwie.2008 - 18:55 przez marekp, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ