Mistrzostwa Polski 2008

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Mistrzostwa Polski 2008

Post autor: amadeusz »

Do dzisiaj nie ma Klubu , który by się podjął zorganizowania tej imprezy . Nie może tego zrobić osoba fizyczna . Może Klub zrzeszony we Federacji , czyli w PZSS . PZSS ma monopol i nie ma innej możliwości , nie ma innej drogi . Tylko taka . Zgodnie z Ustawą o sporcie . Czy znacie Klub , który mógłby to zrobić ?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
mkl1
Stary bywalec
Posty: 1000
Rejestracja: śr 25.paź.2006 - 14:18
Lokalizacja: KATOWICE
Moja broń:

Post autor: mkl1 »

Amadeuszu....
wszystko zależy od "Eli" ............."eli" sie da , "eli" sie nie da zorganizować...........

http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?p=519332#519332
Mirek
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

Jestem zwolennikiem swobodnego wypowiadania myśli i opini . Niestety , na kremowym forum nie jest to możliwe . Tam można wypowiadać myśli tylko i wyłącznie zgodne z opinią . Niezgodne , są usuwane . Nie mam zamiaru tam pisać , ani czytać tego co tam jest napisane .

pozdrawiam
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

A usunieto cokolwiek? Chyba Valdi z mkowalczukiem podzielili tylko jeden watek na kilka.
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

Podzielili ? Raczej wydzielili .

pozdrawiam

p.s. Nie wspomnę o usunięciu jednej ankiety , na rzecz drugiej .
Mniejsza o to , w tej chwili nie ma to znaczenia.
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Szczerze mowiac, to wszyscy dyskutanci w tematach dotyczacych zawodow, przepisow itp. zachowuja sie cokolwiek dziwnie. Co najmniej, jakby nie chodzilo o rozrywke, rekreacje i sport.
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

Wg. mnie właśnie chodzi o rozrywkę , zabawę , sposób realizowania hobby i również o odrobinę sportu .
Uważam , że trzeba dostrzegać wszystkich .
A , że poniektórzy mają jakiąś obiekcję do PZSS-u ? Trudno , ja ich o tej obsesji nie uwolnię .


pozdrawiam

p.s. Obnoszą się ze swoim wielkim żalem do PZSS-u , jakby on straszną krzywdę im uczynił .
Awatar użytkownika
amadeusz
Stary bywalec
Posty: 594
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 09:44
Moja broń:

Post autor: amadeusz »

Również nie jestem w stanie zmienić tego chorego monopolu . Ani ja , ani Wy .

pozdrawiam
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Jak to mowia, kropla drazy skale. Taka kropla bylaby zarejestrowana organizacja (nb. jedna juz jest, tylko prezes jest kiepskim dyplomata).

Moja uwaga nie byla osobistym przytykiem, tylko niewesola refleksja. Po prostu wiekszosc tych problemow jest dla mnie calkowicie sztuczna.
Awatar użytkownika
andree
Bywalec
Posty: 364
Rejestracja: pn 16.paź.2006 - 19:20
Lokalizacja: Poznań
Moja broń:

Re: Mistrzostwa Polski 2008

Post autor: andree »

amadeusz pisze:Do dzisiaj nie ma Klubu , który by się podjął zorganizowania tej imprezy . Nie może tego zrobić osoba fizyczna . Może Klub zrzeszony we Federacji , czyli w PZSS . PZSS . .. . Czy znacie Klub , który mógłby to zrobić ? pozdrawiam
Właśnie na 'kremowym' MarekP zamieścił w gorzkim tonie utrzymaną informację, że NIKT imprezy nie zgłosił i mistrzostw Polski w tym roku nie będzie.
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Moze jednak nie bedzie tak zle :>
marekp
Bywalec
Posty: 140
Rejestracja: wt 27.lis.2007 - 20:52
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: brak

Post autor: marekp »

Nie bedzie bo PZSS nie przyjmie juz zgloszenia. Czyli moze byc impreza ale nie bede to Mistrzostwa Polski takie ze mozna bedzie np. we Francji przeczytac kto jest Mistrzem Polski w danej dziedzinie. Szkoda. Byly dwa razy i juz trzecich nie bedzie.

MarekP
mackra
Stary bywalec
Posty: 674
Rejestracja: sob 28.paź.2006 - 00:15
Lokalizacja: Krakow
Moja broń:

Post autor: mackra »

Podobno byl problem ze zgloszeniem z przyczyn wewnetrznych PZSS. Poczekajmy moze, az mkl1 napisze slowo wyjasnienia, bo chyba to on wie jak sprawy stoja...
marekp
Bywalec
Posty: 140
Rejestracja: wt 27.lis.2007 - 20:52
Lokalizacja: Warszawa
Moja broń: brak

Post autor: marekp »

Mozliwe. Ale fakt jest taki, ze nie ma w kalendarzu i pewnie nie bedzie. Chyba ze sie uda kogos przekonac ze opoznienie wyniklo z przyczyn niezaleznych. Ale zgloszenie i oraganizacja to dwie rozne sprawy. Trzeba bylo npisac:
1. Kiedy
2. Gdzie
3. Kto organizuje
4. Cel i regulamin (np. strzelanie konkurencji wedlug regulaminu MLAIC)
i podac adres. I to wszystko. Koniec zgloszenia.
Nasze zawody nie koliduja z innymi. Potem mozna podac nazwiska sedziow i delegata technicznego. To naprawde nie jest skomplikowane. Ja nie wiem dlaczego tak sie stalo.

MarekP
Telesfor
Bywalec
Posty: 118
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:27
Lokalizacja: CZERSKIE BRACTWO KURKOWE
Moja broń:

Post autor: Telesfor »

Wczoraj rozmawiałem z Kiniem , który zreferował mi swoje spotkanie
z Prezesem PZSS.
Otóż nie ma żadnego zgłoszenia Mistrzostw Polski z Broni Odprzodowej na 2008 rok.Zgłoszenie , aby było zaakceptowane przez PZSS powinno było się znależć do października 2007.Ale nie wplynęło.
Więc w 2008 r MP nie będzie.
ODPOWIEDZ