Rekordy Polski

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Rekordy Polski

Post autor: wyrzucony »

Powtarzasz się - załóż sobie swój temat i nie śmieć tutaj!
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Rekordy Polski

Post autor: Marek »

Usuwasz moje posty, wiec się nie dziw.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Rekordy Polski

Post autor: slaw29 »

stangret pisze: ndz 10.lis.2019 - 21:29 Więcej przepisów
Więcej formalizacji
Więcej pieczątek
Więcej zaświadczeń
Więcej zakazów i nakazów
Więceń makulatury
Więcej ważnych, ważniiejszych i tych mało ważnych
Quo Vadis strzelecka brać,Quo Vadis
Jedni mówią o decentralizacji i polużnieniu a inni wręcz przeciwnie :? Duch Partii i jej wiodąca rola ciągle żywa. Tylko patrzeć jak narodzą się nowi sekretarze i politrucy (mam wrażenie że juz są i działają)
Fajnie patrzy się na wszystko z perspektywy czasu.
Po czasie znamy już odpowiedz na pytanie " Quo Vadis strzelecka brać,Quo Vadis "
Po patenty i licencje a mając te patenty i licencje , dalej nie będziemy mieć rekordów Polski.

Stangret objaśnij mi proszę kogo miałeś na myśli mówiąc Jedni mówią o decentralizacji i polużnieniu a inni wręcz przeciwnie . Kto to nam Twoim zdaniem chciał polużnić i decentralizować , bo z chęcią bym się do tych głosów przyłączył ?

Czytając tego posta dochodzę do wniosku że nawet mając licencję PZSS dalej nie można ustanowić oficjalnego rekordu Polski CP . Mylę się czy coś się jednak zmieniło i jednak można się zapisać na stałe w annałach wyników?
Z tej okazji wysyłając protokoły z zawodów do odpowiednich organów PZSS otrzymałem prośbę z Kolegium Sędziów by opracować w naszym środowisku Regulamin Rekordów CP.
Nikt chyba tego jeszcze nie opracował czy się mylę ?
Zbliżają się kolejne ME i MP bez możliwości wpisania ustrzelonych tam wyników do oficjalnych statystyk PZSS. Może trochę szkoda wyników , które mogły by być wpisane.

Mam jeszcze takie pytanie - czy ktoś się orientuje czy to zgłoszenie Leszka zostało uznane czy nie ?
https://drive.google.com/file/d/1JlI6Te ... lbLJnnUwHg
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Rekordy Polski

Post autor: stangret »

Odpowiem Ci po raz ostatni.
Gdybyś pomieszkał choć jakiś czas za granicą, gdzie można normalniej to byś wiedział, że taka np. pieczątka może mnie śmieszyć.
Starałem Ci się też wytłumaczyć, że mam tu wszelkie wymagane prawem i przepisami kwity i nie muszę beczeć publicznie na cały kraj i pół europy, że coś zawaliłem.
Tak, jestem przeciwnikiem biurokracji i formalizmów, ale w takim temacie muszę poruszać się w granicach prawa i obowiązujących przepisów.
Mam papiery w dwóch krajach a Ty płaczesz od miesiąca i rzucasz się do Wszystkich dookoła, próbując obarczyć winą cały świat.
Załatw to co zawaliłeś jak facet jeśli tak Ci zależy na sportowej karierze syna a nie zatruwaj ludziom życia.
Zablokowany