Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: wyrzucony »

Panowie dość już na tym, koniec z podwójnymi postami, zmianami tematu i dalszymi prowokacjami.
Bawcie się dzisiaj dobrze a jutro Nowy Rok.
Wszystkiego Dobrego!


p.s. jak ktoś chce się zgłosić do zawodów to proszę pisać do mnie na priv.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: wyrzucony »

Pojutrze Zawody strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego. Powstania gdzie nauczylismy się jako naród istnieć jako Państwo Podziemne, Powstanie tragiczne w swych skutkach ale oddające heroizm ludzi w nich uczestniczących. Powstanie tak jak to u nas pełne podziałów z jednej strony szlachta, mieszczanie, rzemieślnicy z drugiej potężne Imperium i pazerne chłopstwo przekupywane przez Moskali. Ot tragiczne nasze losy styczniowe na które nakładają się nawet sprawy bieżące - tragedia zabójstwa prezydenta Gdańska.
Mimo podziału Kraju przez zaborców nawet kilkudziesięciu Górnoślązaków dało radę wziąć udział w tym Powstaniu nie wspominając o wsparciu materialnym dla Powstańców. Przeżyjmy godnie te zawody bo to nie tylko pamięć o naszych Przodkach ale i dni Żałoby Narodowej.

Do naszych zawodów zgłosiło się już ponad 50 zawodników w tym trzy kobiety. Przyjeżdżają bez mała z całej Polski: Z Dolnego Śląska, Ziemie Lubuskiej, Warszawy, Bydgoszczy i Małopolski nie zapominajmy też o naszych braciach strzeleckich z Moraw i Czeskiego Śląska. Praktycznie strzelnica będzie huczała od 8:15 do 15:30 a koledzy z klubu Starych Strzelb będą się uwijać jak w ukropie by ze wszystkim zdążyć. Wyniki jak zawsze będą prezentowane na bieżąco.
Niech wygrają najlepsi !
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: stangret »

"Ciszej nad tą trumną" Panie moderatoze.
Wtrącenie w wątek Powstanie Styczniowe tego zabójstwa - żałosne I bez jakiegokolwiej związku.
Proponuję szklankę wody.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: wyrzucony »

Panie Stangret czy się to Panu podoba czy nie Prezydent ogłosił Żałobę Narodową.
Cytowanie Strońskiego, gratuluję idola.
stangret
Bywalec
Posty: 223
Rejestracja: sob 13.lut.2010 - 17:52
Lokalizacja: Londyn
Moja broń: Zdrowy rozsądek niepoprawny politycznie :)

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: stangret »

Uczcij więc żałobę i nie strzelaj zatem.
Zastanów się ilu wartościowych ludzi odeszło w tym samym czasie. Daj przykład I poprowadź zaduszki przy okazji. Żałosne.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: wyrzucony »

Stangret odpuść sobie takie bezwartościowe o niczym pisanie. Jest Żałoba państwowa i nic Tobie i mnie do tego, została ogłoszona.

Cytuję decyzję Organizatorów:
W związku z tym, że nasze spotkanie ma charakter patriotyczny, Zarząd CKS Stare Strzelby zdecydował, iż w najbliższą sobotę zawody się odbędą. Na znak żałoby zostanie wywieszona flaga państwowa z kirem. Będziemy prosić również uczestników o minutę ciszy przed ceremonią rozdania nagród.
MarcinJ
Posty: 24
Rejestracja: czw 11.sty.2018 - 16:25
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: MarcinJ »

Było super😁
Dwa razy 10 🤔
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: wyrzucony »

Wyniki w formacie protokołu MLAIC do zobaczenia
ODPOWIEDZ