Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: slaw29 »

Jak zwykle czepiacie się szczegółów.
Marcin pozostaje dokupić na szybko coś ładowanego od przodu, a nie od zadu .
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: wyrzucony »

A kiedy się zgłosi do zawodów miłośnik golonek i rolad tudzież ogórków z Charsznicy, ten którego tak chojnie obdarował Diadia Maroz strzeladłami od zadu i od przodu ?
Bo miejsc co raz mniej i potem trzeba będzie startować o 8:15 :P
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: slaw29 »

Mnie tam ta 8.15 nie przeszkadza bo służbowo będę lub będziemy tam wcześniej.
Spokojnie - gdyby kolega miał życzenie możemy się umówić na pojedynek z oryginałów ( własnych ) ramię w ramię stanowisko w stanowisko - co kolega na to ?
Wygrywający konkurencję zjada golonko na koszt przegranego .
MarcinJ
Posty: 24
Rejestracja: czw 11.sty.2018 - 16:25
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: MarcinJ »

I po sprawie 😁
Ale szkoda :oczy:
Trzeba nabyć coś fajnego :?:
Magua
Stary bywalec
Posty: 548
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: Magua »

W sumie, to Marcin ma trochę racji. W regulaminie w części dotyczącej odprzodówek powinien być dopisek, że "każdy odprzodowy". Zwłaszcza, że na większości zawodów są też konkurencje dla odtylcówek, co może rodzić nieporozumienia.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: wyrzucony »

slaw29 pisze: pt 28.gru.2018 - 18:19 Spokojnie - gdyby kolega miał życzenie możemy się umówić na pojedynek z oryginałów ( własnych ) ramię w ramię stanowisko w stanowisko - co kolega na to ?
Wygrywający konkurencję zjada golonko na koszt przegranego .
Trzymam za słowo 😊
W kwietniu organizuję zawody na Expercie w konkurencjach oryginałów Lamarmora, Sharps, Vetterli i Kuchenreuter. Będę startował w każdej mam nadzieję, że podejmiesz rękawice!
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: slaw29 »

A co to ten Expert ?

Na Kuchenreuter się nie pisze . Zawsze lubiłem jeść a nie gotować. Do kuchni zawsze było mi daleko .
A co to teraz kolega nie chce strzelać z oryginałów Lamarmory, Sharpsa, Vetterli ?
Za duże parcie na wynik czy co ?
Magua
Stary bywalec
Posty: 548
Rejestracja: wt 24.paź.2006 - 12:35
Lokalizacja: środek puszczy
Moja broń:

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: Magua »

W kwietniu organizuję zawody na Expercie w konkurencjach oryginałów Lamarmora, Sharps, Vetterli i Kuchenreuter
I to mi się podoba, warto brać urlop. :brawo:
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: wyrzucony »

slaw29 pisze: pt 28.gru.2018 - 23:59 A co to ten Expert ?
Jak widzę Kolega zbyt świeży w CP by wiedzieć co to Expert więc wyjaśniam KS Expert LOK Jaworzno ul. Energetyków 2
slaw29 pisze: pt 28.gru.2018 - 23:59 A co to teraz kolega nie chce strzelać z oryginałów Lamarmory, Sharpsa, Vetterli ?
Za duże parcie na wynik czy co ?
W Lamarmorze to ostatni sezon moratorium MLAIC na mojego Whithneya tak szkoda mi startów, w sharpsie utrzymanie 2 miejsca w rankingu będzie wymagało wielu bdb. startów a już dwa mi odpadną i to na moim terenie a do Vetterli karabin mam w renowacji i ledwie zdążę na kwiecień.
Ale mam rozwiązanie :) jest teraz rozgrywana konkurencja Marti Dynamic - nigdy nie brałem w niej udziału - to weźmy po karabinie wojskowym i stańmy stanowisko obok stanowiska, 7 minut i kto więcej wystrzela punktów ten wygrywa. To prosta zasada tej konkurencji ale jest jeden warunek trzeba się zgłosić oficjalnie do zawodów bo wtedy obowiązuje nas jeden regulamin.
MarcinJ
Posty: 24
Rejestracja: czw 11.sty.2018 - 16:25
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: MarcinJ »

Darku piszę się na kwiecień 😊
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: slaw29 »

Jak widzę Kolega zbyt świeży w CP by wiedzieć co to Expert więc wyjaśniam KS Expert LOK Jaworzno ul. Energetyków 2
Wybacz - jak dla mnie uznane zawody to te organizowane przez CKS LOK Stare Strzelby. Czołówka zawodników, na nowicjuszy nikt krzywo nie patrzy, dobra atmosfera, sędziowie na poziomie i są to duże zawody gdzie można poznać wielu inteligentnych ludzi i podglądać do woli.
W Lamarmorze to ostatni sezon moratorium MLAIC na mojego Whithneya tak szkoda mi startów, w sharpsie utrzymanie 2 miejsca w rankingu będzie wymagało wielu bdb. startów a już dwa mi odpadną i to na moim terenie a do Vetterli karabin mam w renowacji i ledwie zdążę na kwiecień.
Widzę że mamy dwa odmienne światopoglądy. Tak jak ty traktujesz strzelanie ja traktuję pracę, ale chyba sukcesy odnoszę na tym polu większe ;

Ta cała zabawa w CP to dla mnie czysty relaks w wolnej chwili .... a mam tych chwil naprawdę kilka w roku. Pisanie na forum to taki kilkuminutowy reset mózgu - często w czasie pracy .
To też okazja do porozmawiania o strzelaniu z inteligentnymi ludżmi.
Dla mnie strzelanie to piękno starej broni, to uczenie odpowiedzialności moich synów których zabieram na strzelnicę i sobie pykają . To czysty relaks i bezspinowe poznawanie tajników aby trafić w tarczę :piwo:
To praca nad samym sobą i jednocześnie praca z moimi dziećmi. To trudne, to bardzo trudne pracować na dwóch frontach jednocześnie.
Gdybyś miał trochę więcej ...... inwencji czy pomysłowości to odkrył byś bez problemów, że mam jeszcze kilka innych pasji - (pszczoły czy topiarki do wosku przerabiałem z własnym ojcem jak miałem 8-15 lat) Wtedy też chyba poznałem Twojego Brata na jakiejś wycieczce .
Absolutnie poza moimi zainteresowaniami jest parcie na wynik strzelecki . To zbyt wielka praca i wymaga poświęcenia się tylko tej jednej pasji w życiu. Nie wiem ....ja nie potrafił bym się tak bardzo ograniczyć tylko do jednej rzeczy która daje mi przyjemność. Podejrzewam że jak dojdę w strzelaniu do 90 pkt ( podobno każdy następny to bardzo ciężka praca ) - zmienię zainteresowania :-D i postawię na odkrywanie czegoś innego .
Chyba następny będzie samolot .... samolotu jeszcze nie miałem ale latać już trochę umiem :-D .... zwłaszcza za babami :-D :-D :-D
Ostatnio zmieniony sob 29.gru.2018 - 22:57 przez slaw29, łącznie zmieniany 1 raz.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: wyrzucony »

Czyli tłumacząc na nasze "rura zmiękła".
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: slaw29 »

Znaczy jak rura zmiękła ?
Zastanowię się jak moją Gewerę automatycznie ładować przemyślę i może się zdecyduję.
Tak na szybko to się możemy umówić ramię w ramię na szybkie na...pierdylanie po gębach przy pomocy rękawic. Jest tam gdzieś olinowanie blisko ;)
Ja będę miał ze 3 konkurencje a syn albo 2 albo jedną . Wymagasz abym startował w zawodach z karabinem który miałem 1 raz w ręku po Dziadku Mrozie ;-)
Daj mi jeszcze ze 2 - 3 razy na strzelnicę pojechać i powiem czym mogę startować .
Pierwszy raz to mogę podnieść rękawicę i po mordach się napieprzać a nie z Nowego od Dziadka Mroza karabinu strzelać.
Dobrze że pan Wojtek Ci Sharpsa przygotował to masz wyniki bo sam byś był w czarnej rzyci po waszemu mówiąc .
Ostatnio zmieniony sob 29.gru.2018 - 23:23 przez slaw29, łącznie zmieniany 1 raz.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: wyrzucony »

"slaw29 pisze: ↑ Spokojnie - gdyby kolega miał życzenie możemy się umówić na pojedynek z oryginałów ( własnych ) ramię w ramię stanowisko w stanowisko - co kolega na to ?
Wygrywający konkurencję zjada golonko na koszt przegranego ."
Nie ja proponowalem "pojedynek" i to już od razu w styczniu. Zgłosiłem chęć na kwiecień też było źle no to styczeń i Marti Dynamic w oryginalach ale jak przychodzi co do czego to pełna rejterada.
Zdecyduj się wreszcie kiedy co albo zrezygnuj i nie udawaj lepszego niż sam jesteś.
slaw29
Stary bywalec
Posty: 1107
Rejestracja: wt 29.lis.2016 - 21:45
Moja broń: brak

Re: Zawody Strzeleckie Rocznicy Powstania Styczniowego

Post autor: slaw29 »

Był kiedyś dowcip o takich Panach gdzie jeden umiał czytać a drugi pisać . Mam wrażenie że nie czytasz tego co piszę tylko wymagasz natychmiastowego podjęcia decyzji.
slaw29 napisał.
Daj mi jeszcze ze 2 - 3 razy na strzelnicę pojechać i powiem czym mogę startować .
ODPOWIEDZ