Bison Harvest

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
Willie357
Bywalec
Posty: 180
Rejestracja: wt 26.gru.2006 - 21:54
Lokalizacja: Siemianowice Slaskie
Moja broń: liczna

Bison Harvest

Post autor: Willie357 »

Zrodziła się w PSSW koncepcja nowej formuły zawodów długodystansowych-Bison Harvest .Jak sama nazwa wskazuje będziemy polować sobie na stalowe bizony, oczywiście na możliwie sporych odległościach Motyw przewodni.-ma być trudno.,czyli w wolnym tłumaczeniu nie będzie podane strzelającym, do wiadomości na jakim dystansie stoi to stalowe bydle,( czy też ich kilka) które trzeba trafić.Z uwagi na terminarz zawodów w kraju i Europie w tym roku jeszcze nie ruszymy z tymi zawodami w pełnej formule,ale z dużym prawdopodobieństwem może uda się zorganizować ,oczywiście na osi w Skarzysku coś w rodzaju nieformalnego treningu, ,na dwie blachy, np cielatko coś w granicach 600-800 yardów, duży bizon 800-1000 yardów.Proszę o dyskusję co do formuły i informację od osób, które miały by ochotę przyjechać i się nieco pobawić przy okazji treningu.Potencjalny termin 11 sierpnia (nie mam jeszcze oficjalnego potwierdzenia dostępności osi),koszt treningu ok 150 pln,(w tym korytko).Strzelanie od 9 do 15.
wyrzucony
Stary bywalec
Posty: 930
Rejestracja: pt 13.maja.2016 - 22:03
Moja broń: brak

Re: Bison Harvest

Post autor: wyrzucony »

No to nic tylko korzystać :) Trochę trudniejsze strzelanie niż na Creedmor bo cele mniejsze ale damy rady :)
Marek
Stary bywalec
Posty: 808
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 10:45
Lokalizacja: Gliwice
Moja broń:

Re: Bison Harvest

Post autor: Marek »

Dużo łatwiejsze bo strzelasz z podpórki.
ODPOWIEDZ