Spotkanie w Krakowie na strzelnicy

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
Awatar użytkownika
Tommy
Site Admin
Posty: 223
Rejestracja: pt 25.wrz.2015 - 22:05
Lokalizacja: Katowice
Moja broń: BRAK

Re: Spotkanie w Krakowie na strzelnicy

Post autor: Tommy »

Mi się wydaje że temat powinien być inny... bo do Krakowa było nam daleko.
Awatar użytkownika
motherathor
Posty: 29
Rejestracja: pn 09.maja.2016 - 17:27
Moja broń:

Re: Spotkanie w Krakowie na strzelnicy

Post autor: motherathor »

Kraków był blisko i cały z Wami :) jestem pod ogromnym wrażeniem do teraz :) Mówiłem już, że Was kocham i to wcale nie jest żart - wyczuwam na kilometr pasjonatów i ich miłość do rzeczy, które robią, a ja jak to lustro, po prostu ją czuję i odbijam :) Znowu spotkałem lepszych od siebie i mam się od kogo uczyć :)

Panowie dziękuję baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo! Przyjechał obcy a potraktowaliście go jak swojego. To było zacne spotkanie. Adrenalina na poziomie najwyższym z możliwych. Pierwsza styczność z czarnym prochem i tak jak czułem - będzie ciąg dalszy :)

Paweł - fajnie, że wiedza i uprzejmość nie są Ci obce. Przyjechał obcy gość, żółtodziób, a Ty częstujesz go słuchawkami i okularami, bo wiedziałeś, że cymbał nie pomyśli :) no bo faktycznie nie pomyślałem o tym :)

Przemek - kopalnia wiedzy. Łeb mam jak sklep po naszym spotkaniu ale za to kierunek obrany :) już po drodze szukałem, gdzie wskazałeś :)

Zbyszek niby z boku ale dorzucił swoje przysłowiowe 5 groszy ale za to bardzo znaczące. Nie spojrzę już na nowe rzeczy skórzane - one w ogóle nie mają charakteru. Już wypatrzyłem sobie zacne stare dodatki - dziękuję :)

Szaddam - miło było poznać kogoś równie początkującego. Skubańcu też masz konkretną wiedzę :)


Następny etap - zakup. Zamieszczę fotkę jak temat będzie już zrealizowany. Do zobaczenia następnym razem :)
Awatar użytkownika
Tommy
Site Admin
Posty: 223
Rejestracja: pt 25.wrz.2015 - 22:05
Lokalizacja: Katowice
Moja broń: BRAK

Re: RE: Re: Spotkanie w Krakowie na strzelnicy

Post autor: Tommy »

motherathor pisze:Kraków był blisko i cały z Wami :) jestem pod ogromnym wrażeniem do teraz :) Mówiłem już, że Was kocham i to wcale nie jest żart - wyczuwam na kilometr pasjonatów i ich miłość do rzeczy, które robią, a ja jak to lustro, po prostu ją czuję i odbijam :) Znowu spotkałem lepszych od siebie i mam się od kogo uczyć :)

Panowie dziękuję baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo! Przyjechał obcy a potraktowaliście go jak swojego. To było zacne spotkanie. Adrenalina na poziomie najwyższym z możliwych. Pierwsza styczność z czarnym prochem i tak jak czułem - będzie ciąg dalszy :)

Paweł - fajnie, że wiedza i uprzejmość nie są Ci obce. Przyjechał obcy gość, żółtodziób, a Ty częstujesz go słuchawkami i okularami, bo wiedziałeś, że cymbał nie pomyśli :) no bo faktycznie nie pomyślałem o tym :)

Przemek - kopalnia wiedzy. Łeb mam jak sklep po naszym spotkaniu ale za to kierunek obrany :) już po drodze szukałem, gdzie wskazałeś :)

Zbyszek niby z boku ale dorzucił swoje przysłowiowe 5 groszy ale za to bardzo znaczące. Nie spojrzę już na nowe rzeczy skórzane - one w ogóle nie mają charakteru. Już wypatrzyłem sobie zacne stare dodatki - dziękuję :)

Szaddam - miło było poznać kogoś równie początkującego. Skubańcu też masz konkretną wiedzę :)


Następny etap - zakup. Zamieszczę fotkę jak temat będzie już zrealizowany. Do zobaczenia następnym razem :)
Jak tylko masz ochte to zapraszamy. Za 2 tygodnie jestesmy w ZORACH jezeli masz ochote zapraszamy. Mozesz z nami jechac z Katowic albo dojechac na miejsce bezpośrednio.
ODPOWIEDZ