II Unisławskie Strzelania Czarnoprochowe 2010

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
0207pmz
Posty: 5
Rejestracja: czw 15.kwie.2010 - 09:35
Lokalizacja: SSCZCh
Moja broń:

II Unisławskie Strzelania Czarnoprochowe 2010

Post autor: 0207pmz »

Stowarzyszenie Strzelców Czarnoprochowych Ziemi Chełmińskiej zaprasza na zawody czarnoprochowe będące kontynuacją ubiegłorocznych I Bydgoskich strzelań czarnoprochowych. Klikając na poniższe linki zobaczyć można opis i fotki z ubiegłorocznych zawodów:
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=512 ... e&start=30
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=512 ... e&start=45
Zawody odbędą się w dniach 03-05.06.2010 (piątek 04.06 i ewentualnie czwartek 03.06 – treningi i sobota 05.06 - zawody) na strzelnicy w Unisławiu (obok stoku narciarskiego – mapkę dojazdu podamy razem z pełnym regulaminem)
Chętnych do strzelania treningowego w czwartek i/lub piątek prosimy o zgłaszanie się do końca maja – organizatorzy muszą mieć przynajmniej parę dni aby wszystko przygotować.

Przewidywane konkurencje (szczegóły wkrótce):
Karabin odprzodowy kapiszonowy 50m
karabin skałkowy gwintowany 50m
karabin skałkowy gładkolufowy 50m
pistolet kapiszonowy 25m
pistolet skałkowy 25m
rewolwer 25m
Rewolwer szybki
Oraz rzutki – pełen zakres!!

Aby konkurencja się odbyła musi wziąć w niej udział co najmniej 6 osób
Jeżeli organizator nie zaznaczy inaczej obowiązuje regulamin Mlaic.
Startowe 25 zł za konkurencję.
Jeżeli z braku chętnych konkurencja się nie odbędzie startowe zostanie zwrócone.
Zapewniamy dla każdego zawodnika ciepły posiłek (zupa z wkładką) ponadto odpłatnie bufet na strzelnicy

pełen regulamin strzelań zamieścimy w najbliższym czasie (początek przyszłego tygodnia)
Awatar użytkownika
Piotr-p40
Posty: 19
Rejestracja: czw 23.lis.2006 - 17:17
Lokalizacja: Włocławek
Moja broń:

Post autor: Piotr-p40 »

Pewnie się nie uda - ale spytać można - czy udałoby się ,,rozbić" same zawody na dwa dni? Tzn. część konkurencji byłoby strzelanych w piątek a wyniki byłyby uwzględnione w sobotnich notowaniach? Oczywiście pod warunkiem że w piątek przy strzelaniu byliby obecni świadkowie i sędzia - aby nie było nadużyć.
P.S. Pytanie egoistyczne - po prostu w sobotę będzie niezmiernie ciężko mi dotrzeć...
Pozdrawiam
0207pmz
Posty: 5
Rejestracja: czw 15.kwie.2010 - 09:35
Lokalizacja: SSCZCh
Moja broń:

Post autor: 0207pmz »

temat do rozważenia:)

Poniżej zamieściłem parę zdjęć naszej strzelnicy i okolic - strzelnica usytuowana jest obok stoku narciarskiego i dzięki uprzejmości właściciela stoku będziemy mogli skorzystać z jego infrastruktury (lokal na 50 osób + parking i ewentualnie pole biwakowe)

jeszcze słowo wyjaśnienia co do terminu zawodów - zawody planujemy na sobotę 5 czerwca ale w związku z długim weekendem w piątek 4 czerwca możemy już zaczynać treningi. Jeżeli ktoś ma ochotę przyjechać już w czwartek to zapraszamy, także będzie możliwość strzelania - tylko prosimy o powiadomienie nas do końca maja żebyśmy mieli czas na przygotowania.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek
0207pmz
Posty: 5
Rejestracja: czw 15.kwie.2010 - 09:35
Lokalizacja: SSCZCh
Moja broń:

kilka fotek sali przy strzelnicy

Post autor: 0207pmz »

poniżej kilka zdjęć sali przy strzelnicy - miejsca jest na około 70 osób.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
0207pmz
Posty: 5
Rejestracja: czw 15.kwie.2010 - 09:35
Lokalizacja: SSCZCh
Moja broń:

Post autor: 0207pmz »

Na miejscu będzie też można obejrzeć "kolekcję" broni i akcesoriów do niej.

Obrazek
ODPOWIEDZ