III mistrzostwa polski w CP (Starachowice) 2008

Terminy zawodów i spotkań - wspomnienia, wyniki, rekordy ...
kinio
Posty: 6
Rejestracja: wt 14.lis.2006 - 17:54
Moja broń:

III mistrzostwa polski w CP (Starachowice) 2008

Post autor: kinio »

W imieniu organizatora zapraszam na III MP w Starachowicach.

Więcej inf. na forum brązowym http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=48413

Formularz zgłoszeniowy : http://www.b-powder.ugu.pl/download/Zgl ... e_2008.xls
Awatar użytkownika
HEGE
Posty: 41
Rejestracja: pn 14.kwie.2008 - 09:30
Lokalizacja: Messkirch (Niemcy)
Moja broń:

Post autor: HEGE »

Dodatek do powtarzających się dyskusji:
1. Mistrzostwa Polski powinny odbywać się zgodnie z regulaminem MLAICu a ten nie zabrania ani butów strzeleckich ani kurtek strzeleckich.
2. Co do tarcz, to powinne one również być zgodne z przepisami MLAICu, więc w Miquelet obowiązuje tzw. Tarcza francuska wojskowa 85cm X 85cm. I takie już są w drodze z HEGE do Starachowic.
3. Co do ilości startujących Polaków, to z doświadczenia mogę powiedzieć: na termin zgłasza się 10ciu a przyjedzie 50ciu. Tak warto zaplanować katering i inne przygotowania nie na ilość zgłoszeń do 16.11. tylko pomnożyć przez 5.
4. Po III.MP proponuję dyskusję nad kalendarium 2009. ME odbędą się w sierpniu 2009: 13th European Zone Championship, Valencia, Spain. Kiedy zaplanować MP ? Czy, a jeśli tak to kiedy zaplanować Grand Prix (jakie odbyły sie w tym roku w Krakowie i Austrii?)
Awatar użytkownika
HEGE
Posty: 41
Rejestracja: pn 14.kwie.2008 - 09:30
Lokalizacja: Messkirch (Niemcy)
Moja broń:

Post autor: HEGE »

W miedzyczasie podal sekretarz generalny MLAICu, David Brigden, pierwsze wiadomosci na rok 2009:
"We have two GP's set up for next year, one in Bordeaux in May and another in Austria in July. There is normally one in Pfortzheim (Friendship Shoot) but I am not sure if this will be on next year"

Tzn. mamy okazje pojechac w maju do Bordeaux a w lipcu do Austrii. Niemcy organizują swoje mistrzostwa z reguly na początku lipca, wiec ich "Friendship Shoot" mógłby by być w polowie lipca..
Jak tylko bede mial bardziej konkretne wiadomosci, podam je Krzysiowi Szymczakowi, jako kapitanowi druzyny narodowej Polski i tutaj na forum.
ODPOWIEDZ