[Zamienię] Pietta Remington 1858 8 cali INOX na Buffalo Texas / Steel

Oferty towarów do sprzedaży. Oferty są widoczne przez 14 dni od ich złożenia.
F_Alonso
Posty: 1
Rejestracja: czw 27.maja.2021 - 20:22
Moja broń: brak

[Zamienię] Pietta Remington 1858 8 cali INOX na Buffalo Texas / Steel

Post autor: F_Alonso »

Witam, chciałbym zamienić nowego Remingtona Pietty (produkcja 2020) ze stali nierdzewnej na nowego, stalowego, oksydowanego Remingtona Buffalo 12" (bez dopłaty z żadnej strony) lub na nowego Remingtona Buffalo Texas 12" (rama ze stopu mosiądzu) z dopłatą z drugiej strony.

Jeżeli ktoś byłby chętny na zamianę, a nie ma nowego egzemplarza, to możliwa zamiana na używany, ale zadbany, egzemplarz.

Remington INOX jest nowy. Kupiony po koniec 2020 r. za granicą. Produkcja 2020. Muszka mocowana na jaskółczy ogon. Broń została wyjęta z pudełka i wyczyszczona z fabrycznego smarów, olejów i brudu oraz nasmarowana. Z rewolweru nigdy nie strzelałem - leży po prostu w oryginalnym pudełku. W komplecie także instrukcja i ulotka reklamowa Pietty. Rewolwer posiada drobne ryski, ale w takim stanie wyjechał od producenta. Szczelina wynosi 0,10 mm. Egzemplarz jest osiowy. Mechanizm pracuje prawidłowo. Lufa z gwintem 7-polowym.

Więcej zdjęć zrobię, gdy będzie zainteresowanie ofertą. Wymiana tylko osobiście. Jestem z okolic Opola. Możliwość podjechania do miejsca oddalonego od Opola o maks. 100 km.
Załączniki
IMG_20201210_215456_cr.jpg
IMG_20201210_215448.jpg
ODPOWIEDZ