Karabin 45

Tu składamy oferty kupna. Oferty są widoczne przez 60 dni od ich złożenia.
ktokolwiek22@op.pl
Moja broń: brak

Karabin 45

Post autor: ktokolwiek22@op.pl » wt 09.paź.2018 - 11:13

Kupię karabin kapiszonowy w kalibrze 45 do 1000 zł Najchętniej nowszą ardese, ale rozważę każdą propozycję.
Pozdrawiam.
Info: 782 638 489

Awatar użytkownika
GreenPowder
Moja broń:

Re: Karabin 45

Post autor: GreenPowder » wt 09.paź.2018 - 22:54

Widzę, że kolega szuka czegoś takiego samego jak ja mniej więcej. :) Udanych łowów!

slaw29
Stary bywalec
Moja broń:

Post autor: slaw29 » wt 09.paź.2018 - 23:22

Koledzy nie lepiej zabrać się do pracy i kupić coś za 2000 zł ? Strzelectwo to droga pasja . Może lepiej się zabrać za wiatrówki . Wydatek na karabin to dopiero początek góry lodowej . Potem są inne wydatki którym praktycznie nie ma końca .

Tutaj fajna wiatrówka w akceptowalnej cenie
https://allegro.pl/fwb-300s-feinwerkbau ... 39704.html

wygląda prawie jak prawdziwy karabin :piwo:

tutaj jak Kałach z lunetą .
https://allegro.pl/wiatrowka-qb-57-spor ... l#imglayer

Co z tego ze kupicie karabin . Same wizyty na strzelnicy też kosztują kupę pieniążków . Odpowiedzialność przy posiadaniu broni nawet takiej obejmuje kupę lat pierdla i wieloletnie procesy sadowe . Popieprzcie - kupcie sobie wiatrówki .

Awatar użytkownika
GreenPowder
Moja broń:

Post autor: GreenPowder » śr 10.paź.2018 - 02:22

slaw29 pisze:
wt 09.paź.2018 - 23:22
Koledzy nie lepiej zabrać się do pracy i kupić coś za 2000 zł ? Strzelectwo to droga pasja . Może lepiej się zabrać za wiatrówki . Wydatek na karabin to dopiero początek góry lodowej . Potem są inne wydatki którym praktycznie nie ma końca .

Tutaj fajna wiatrówka w akceptowalnej cenie
https://allegro.pl/fwb-300s-feinwerkbau ... 39704.html

wygląda prawie jak prawdziwy karabin :piwo:

tutaj jak Kałach z lunetą .
https://allegro.pl/wiatrowka-qb-57-spor ... l#imglayer

Co z tego ze kupicie karabin . Same wizyty na strzelnicy też kosztują kupę pieniążków . Odpowiedzialność przy posiadaniu broni nawet takiej obejmuje kupę lat pierdla i wieloletnie procesy sadowe . Popieprzcie - kupcie sobie wiatrówki .

Może za mało się Pan bierzesz i przykładasz do pracy, że uważasz Pan Strzelectwo za drogą pasję? Może lepiej się zabrać za pistolety na wodę? Nie ma przy tym aż takich wydatków bez końca.

Jak rozumiem, jesteś Pan fanem pneumatyków, więc może taki model przypasuje?
https://tinyurl.com/pistolet-na-wode-fajny

Wygląda jak prawdziwy ... :piwo:

https://tinyurl.com/kalach-na-wode
ten wyglada nawet trochę jak kałach!

Ale co z tego, że nawet kupisz Pan taki pistolet na wodę. Woda z kranu kosztuje kupę pieniążków. Odpowiedzialność żadna, ale zmoczenie munduru policjantowi może obejmować kupę lat pierdla i wieloletnie procesy sądowe. Kup sobie Pan co chcesz i za ile chcesz - mi to zwisa.

P.S. Przy takich wypowiedziach, jak Pańska, Panie slaw29, nie widzę sensu merytorycznej dyskusji na temat tego, że uważam używane egzemplarze z dobrej ręki za lepsze od obecnie produkowanych, fabrycznie nowych modeli. Nie ukrywam, że poszukuję podstawowego modelu, którego użytkowanie wskaże mi właściwą drogę w wyborze pierwszego poważnego karabinka CP. W dodatku jestem w trakcie robienia pozwolenia na broń, aby się nie martwić o kwestie prawne naszego wspaniałego Meksyku Europy na wypadek zmian w prawie dot. broni rozdzielnego ładowania, której to z pasją poświęcam wiele uwagi, choć do tej pory głównie skupiając się na broni krótkiej. Ponadto w Kałachu też się zakochałem i prawdopodobnie gdy uzyskam już pozwolenie, będzie to jeden z moich pierwszych egzemplarzy broni współczesnej, dlatego serdecznie dziękuje za pseudo-kałacha wiatrówkę i proszę zadowolić się odpowiedzią powyżej, Panie slaw29.

ktokolwiek22@op.pl

Post autor: ktokolwiek22@op.pl » śr 10.paź.2018 - 14:53

Widzisz kolego slaw29, szukam takiego karabinu jakiego szukam. Nigdzie nie pisałem, że innych nie mam czy to mój pierwszy.
Strzelam i mieszam w broni od 7 lat i aktualnie potrzebuje tanią, długą 45.
Nie wiem czy się orientujesz ale kilka lat temu jak strzelectwo CP nie było tak rozpowszechnione takie kentucky czy hawkeny kupowało się po 800 zł w stanie jak nowe, tylko popyt podciągnął ceny do góry.
Rozważę również pomysł z wiatrówką.
Pozdrawiam.

jurdz

Post autor: jurdz » śr 10.paź.2018 - 20:32

Z calym szacunkiem, ale tysiąc złotych to za mało by bawić się w strzelanie z karabinu. Polecam kupno taniego rewolweru za 800zl z którejś ręki. Bo na same akcesoria +proch+wizyty na strzelnicy będą dużo kosztować, a i tak pewnie wyjdzie ponad 1tysiac. Lepiej popracować miesiąc dluzej to sobie kupisz lepszy karabin też z którejś reki za 3-4 tysiące z akcesoriami. Może jakimś przypadkiem uda ci się znaleźć sam karabin za tysiąc, ale będzie to totalny złom, z którego znający się na tym ludzie baliby się strzelać. Chyba nie zamierzacie strzelać po lasach żeby było taniej? Jeśli tak to powodzenia z nauką strzelania...

slaw29
Stary bywalec
Moja broń:

Post autor: slaw29 » śr 10.paź.2018 - 23:38

Kolego Ktokolwiek - Pomysł z fwb300 wcale głupi nie jest ;-) Waga jak prawdziwego karabinu - dipterek prawie taki sam . Trudność strzelania podobna . Koszty znikome treningu .

Wycior
Stary bywalec
Moja broń: CP i ostry jęzor

Post autor: Wycior » czw 11.paź.2018 - 00:00

jurdz pisze:
śr 10.paź.2018 - 20:32
uda ci się znaleźć sam karabin za tysiąc, ale będzie to totalny złom, z którego znający się na tym ludzie baliby się strzelać.
Z całym szacunkiem ale znający się na tym ludzie potrafiliby dobrze strzelać nawet z wydrążonego kija podczas gdy dyletanci z karabinami za 5000+ mają problemy z trafieniem w czarne z 50 metrów. Może nie dokładnie za tysiąc ale już za kwotę niewiele większą przy odrobinie cierpliwości i roztropności można dostać użyteczny karabin w dobrym, może nawet bardzo dobrym stanie. Nie będzie to raczej Pedersoli, raczej jakaś skromniejsza i/lub starsza produkcja, ale nie ma żadnej prostej i automatycznej proporcjonalności między ceną a celnością. Czynnik ludzki ma tutaj większy wpływ niż w nitro.

ktokolwiek22@op.pl

Post autor: ktokolwiek22@op.pl » czw 11.paź.2018 - 11:52

Czy ktoś umie czytać ze zrozumieniem ?

Szukam karabinu do 1000zł w kalibrze 45.

Mam karabiny 58cal, mam rewolwery, pistolety i zostało mi sporo amunicji do karabinu 45 którą chce wystrzelać ale nie mam z czego.

Po co ktoś mi radzi kupić wiatrówkę, czy rewolwer, ludzie błagam was.

Nowe ardesy 45 są po 1250, Zouave 58 spadły już do 1400, sam nigdy nie dałem więcej jak 1000 za 45 w bdb stanie, więc chyba i dziś używane 45 można za 1000 dostać.

Pozdrawiam

Len
Moja broń:

Post autor: Len » czw 11.paź.2018 - 18:57

Owszem, można taki kupić bez większych problemów. Po prostu trzeba szukać.
A to co się w tym wątku dzieje... No cóż. Świetnie określa poziom tego forum.

Irek M
Moja broń: za dużo sztuk

Post autor: Irek M » czw 11.paź.2018 - 21:10

Zgadzam się z kolegą Len ale tylko z jego 1 częścią wypowiedzi. Co do drugiej to za krótko tu jestem by odzywać się w tej sprawie. Jestem przykładem kupowania karabinów(sztucerów) typu Kentucky za 600 - 900zł ale to było z 3-4 lata temu. Pistolety Kentucky nawet sygnowane Bondini kupowałem nawet za 300zł z haczykiem. Ale teraz jak słusznie zauważono ceny poszły znacznie do góry. Ale mimo to można trafić na giełdach nawet allegro nieco tańszą sztukę. Nie trafiają się codziennie ale można trzeba tylko obserwować. Sam posiadam 9 rożnych karabinków nie wspominając o pistoletach ale jak wpadłeś w ten nałóg to nie możesz powstrzymać się od obserwowania/kupna następnych :-)

slaw29
Stary bywalec
Moja broń:

Post autor: slaw29 » czw 11.paź.2018 - 23:02

Trzeba być realistą i twardo stąpać po ziemi ;-) Niemcy już wszystko wyprzedały . Pensje poszły w górę skoro hydraulik chce już 50 zł za godzinę to i handlarz starociami ma prawo wołać 100% więcej za swoją prace .

Irek M
Moja broń: za dużo sztuk

Post autor: Irek M » pt 12.paź.2018 - 00:17

Slaw29 - za jaką pracę??? Za to, że za 1/5 wystawionej ceny kupił od Niemca to co trzymał w mokrej piwnicy???

slaw29
Stary bywalec
Moja broń:

Post autor: slaw29 » pt 12.paź.2018 - 07:53

Slaw29 - za jaką pracę??? Za to, że za 1/5 wystawionej ceny kupił od Niemca to co trzymał w mokrej piwnicy???
No to jedz do Niemiec idz do niemieckiej mokrej piwnicy kup sprzęt po 40 euro z 10 sztuk i sprzedawaj po tysiaku :piwo: Czekamy masz już 2 kolegów w kolejce :ok:

Praca hydraulika to betka przy pracy handlarza starociami . Lub zarejestruj się na egunie i sprzedawaj w PL :ok:

ktokolwiek22@op.pl

Post autor: ktokolwiek22@op.pl » pt 12.paź.2018 - 08:27

forum.jpg
Dla niedowiarków odnośnie cen karabinów CP, oto wykaz obserwowanych przeze mnie aukcji z ostatniego miesiąca z allegro na którym jak wiadomo najtaniej nie jest.
Są to oczywiście ceny sprzedaży (końcowe).

Moja chęć zakupu nadal aktualna, więc jak ktoś będzie miał taką sztukę na sprzedaż to proszę o kontakt.

ODPOWIEDZ