Zawody w Zamościu - 15 sierpień 2012

mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Zawody w Zamościu - 15 sierpień 2012

Post autor: mkowalczuk »

REGULAMIN MIEDZYKLUBOWYCH OTWARTYCH WOJEWÓDZKICH ZAWODÓW STRZELECKICH o „Puchar Dowódcy 3 batalionu zmechanizowanego w Zamościu"

Pobierz plik .pdf - REGULAMIN MIEDZYKLUBOWYCH OTWARTYCH WOJEWÓDZKICH ZAWODÓW STRZELECKICH o „Puchar Dowódcy 3 batalionu zmechanizowanego w Zamościu”



I. Organizatorzy:

Klub Strzelectwa Sportowego „VIS”

Centrum Szkoleń Strzeleckich „FENIKS”



II. Cel zawodów:

Popularyzacja strzelectwa sportowego

Umożliwienie sportowej rywalizacji

Integracja środowisk strzeleckich

Zaliczenie zawodów na przedłużenie licencji w 2013r. – obserwator LZSS

Zdobycie odznak strzeleckich.



III. Termin i miejsce zawodów:

Psp/Pcz - Zamość - strzelnica miejska „Rotunda” godz. 9.00 w dniu 15 sierpnia 2012r.

Kcz - Zamość/Sitaniec - strzelnica wojskowa „POLIGON SITANIEC- Wolica” godz.9.00 w dniu 15 sierpnia 2012r.



IV. UCZESTNICTWO W ZAWODACH:

Członkowie klubów posiadający licencje, lub patenty strzeleckie

Osoby przeszkolone z zakresu przepisów bezpieczeństwa, oraz posługiwania się bronią.

Warunkiem uczestnictwa jest uiszczenie startowego w wysokości:

Kcz - 50zł. za jedną konkurencję .

Psp/Pcz – 25zł. za jedną konkurencję, 40zł. za dwie konkurencje.

Opłata startowa Psp/Pcz przeznaczona jest na rozwój działalności klubu.

Opłata startowa Kcz przeznaczona jest na cel charytatywny, pomoc w rehabilitacji żołnierza/komandosa Jednostki Wojskowej FORMOZA!



V. Konkurencje:

- Pcz-20 - 5 strzałów próbnych w czasie 5 min. + 4 serie oceniane po 5 strz. każda w czasie 5 min.

- Psp-20 - 5 strzałów próbnych w czasie 5 min. + 4 serie oceniane po 5 strz. każda w czasie 5 min.

- Kcz-300 open i standart – dowolna ilość strzałów próbnych w czasie 10 min. + 2 serie oceniane po 10 strz. każda w czasie 10 min.



Broń i amunicja własna. Dla osób nie posiadających własnej broni i amunicji, będzie możliwość udostępnienia broni na strzelnicy.

Zabrania się używania amunicji typu Magnum. Konkurencje zgodne z regulaminem ISSF i PZSS - strzelania powszechne oraz niniejszym regulaminem.



VI. Klasy sprzętowe Kcz300:

OPEN – dozwolone stosowanie optycznych przyrządów celowniczych.

STANDARDT – mechaniczne przyrządy celownicze.

W obu klasach sprzętowych dopuszcza się podparcie broni w jednym miejscu (pomiędzy końcem wylotu lufy, a kabłąkiem spustowym),kaliber broni do 8mm.



VII. Klasyfikacja:

Indywidualna w każdej konkurencji.


VII. Nagrody i wyróżnienia.

Psp/Pcz – w każdej konkurencji za miejsca 1-3 puchary i dyplomy, za miejsca

4-6 dyplomy

Kcz 300 – w każdej klasie sprzętowej: za zajęcie miejsc 1- 3 – puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, za zajęcie miejsc 4-10 – dyplomy i pamiątkowe medale.


VIII. Sprawy organizacyjne.

Zgłoszenia telefoniczne pod nr:503365600, adres internetowy : vis.zamosc@gmail.com, lub cssfeniks@wp.pl, tel:509255490, do dnia 14.08.2012r., lub w dniu zawodów. Zawodnicy nie zgłoszeni mogą być niedopuszczeni do zawodów. Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu i zmian.

Startowe można wpłacać na konto klubu lub przed zawodami do skarbnika klubu.





Organizatorzy.



Adres : 22-400 Zamość ul. Kilińskiego 82 A

Regon : P-950302642 NIP : 922-18-97-097

Konto PKO BP SA 87 1020 5356 0000 1902 0037 9685

Internet : www.vis.zamosc.pl

Tel. kont. 503 365 600


Bliższe informacje/regulamin: http://www.vis-zamosc.pl/article/index/id/62
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Byłem.
Warunki prawie idelane nie licząc lekkiego opadu w czasie strzałów próbnych.
984 kPa. Wiatr boczny w porywach znoszący o ok 2-3 cm na prawo. Nie mierzalny jednak na stanowsku strzeleckim. Łamiący się na krawędzi wałów.
Miraż nie występował nawet przy powiekszeniu x 42.
Spora wilgotność - 95%
Temperatura, gdy strzelałem 20,8"c - woeirzchnia stanowiska strzeleckiego. Powietrze ok. 15'C

Zawody wygrał gość strzelając 199 punktów :shock:
Zdjęcia można zobaczyć tutaj:
https://picasaweb.google.com/1047568238 ... directlink
Komunikat z zawodów:
http://www.vis-zamosc.pl/news/item/id/29/news_id/38
Musiałem poprosić organizatorów by poprawili literówkę w moim nazwisku. To częsty bład :ops:

Niestety nie czekałem na ogłoszenie wyników, bo po strzelaniu musiałem ruszać w drogę powrotną. Wiem jedynie, że serię pierwszą strzeliłem na poziomie 97 punktów, a drugą - 95.
To były moje pierwsze zawody na tym dystansie. Wcześniej strzelałem na 300 m ale do sylwetek reakcyjnych i liczyło się trafienie a nie punkty.
Polecam Klub VIS w Zamościu oraz CSS Feniks. Organizują świetne zawody na które warto pojechać choćby w poprzek Polski.
Szczególnie dziękuję Kolegom Andrzejowi i Jankowi za gościnę i wszechstronną pomoc.

Dla wszystkich z 3 Batalionu Zmechanizowanego w Zamościu życzenia z okazji wczorajszego święta!
Dla Żołnierzy biorących wczoraj udział w zabezpieczeniu medycznym i obsłudze strzelnicy - podziękowania za Wasz czas i trud.

Wyrażam uznanie dla dowództwa 3 BZ w Zamościu za zaproszenie strzelców sportowych na obiekty jednostki. Mam nadzieję, że nie tylko w dniu Waszego święta będzie można u Was postrzelać na takich wspaniałych zawodach.

No i oczywiście:
Gratuluję zwycięzcom!

Koledze Jackowi gratuluję świetnej broni i fantastycznego wyniku!
Chciałem to uczynić osobiście, ale poszedłeś do tarcz "pogadać z tą jedyną wredną 9-ka,a ja musiałem się już zbierać.


Dzięki za miłe towarzystwo tym co strzelali, fotografowali i kibicowali!
ODPOWIEDZ