ANSCHÜTZ Match Modell 64 22lr

Awatar użytkownika
donkihot
Bywalec
Posty: 391
Rejestracja: wt 29.sie.2017 - 11:48
Lokalizacja: LASY PODWARSZAWSKIE
Moja broń: Walther GSP .32 S&W, CZ 557 Varmint, CZ 75 TS S&W

Re: ANSCHÜTZ Match Modell 64 22lr

Post autor: donkihot »

137 teraz 151
Tendencja zwyżkowa, dobrze idzie ;)
Kurcze trzecia dziewczyna,a druga rubryczka to rok urodzenia?
Bo jeśli tak to drugie miejsce zajął gość co mu pykło 7 dych a dziewczyna też w kwiecie wieku zaledwie 60 wiosen.
Pogratuluj Jej i ucałuj ode mnie. :D
A na poważnie, to tak jak sam powiedziałeś: okulary, kurteczka, rękawiczka i trening strzałowy + analiza, trening bez strzałowy i tak na zmianę.
Dasz radę.
Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Re: ANSCHÜTZ Match Modell 64 22lr

Post autor: Matlak »

Tak, Pan Zdzisław to prezes klubu w Bobolicach a Pani Masełek to żona gospodarza, prezesa klubu w szczecinku :) oboje strzelali z ruskiej broni, strój oczywiście pełny, podobnie jak triumfator kolega z mojego poprzedniego klubu, Patryk. Rok trenował a ja miałem rok przerwy ;-)
Awatar użytkownika
Matlak
VIP
Posty: 1079
Rejestracja: sob 28.lip.2012 - 14:04
Lokalizacja: Pojezierze Drawskie
Moja broń: brak

Re: ANSCHÜTZ Match Modell 64 22lr

Post autor: Matlak »

Cholera nie działa w ogóle ten link do artykułu nt. dobierania szkieł... :/
Awatar użytkownika
donkihot
Bywalec
Posty: 391
Rejestracja: wt 29.sie.2017 - 11:48
Lokalizacja: LASY PODWARSZAWSKIE
Moja broń: Walther GSP .32 S&W, CZ 557 Varmint, CZ 75 TS S&W

Re: ANSCHÜTZ Match Modell 64 22lr

Post autor: donkihot »

Przez to pieprzone RODO forum jest zawieszone i to dla tego.
Pozycja nazywa się "Nowoczesny Karabin Pneumatyczny" autor Grzegorz Gładyszewski.
Wpisz w Google i próbuj otworzyć z kopii, jak się nie uda to P. Gładyszewski prowadzi swój kanał na Youtube i czynnie udziela się w PZZS. Jest bardzo kontaktowy, napisz do niego żeby ci wysłał (chyba nie będzie problemu)
Z tego co pamiętam przy wadach wzroku "+ " trzeba soczewkę odsunąć od oka i wtedy jest potrzebna o mniejszej mocy, zaś przy krótkowzroczności (czyli szkła " - " ) soczewka musi być jak najbliżej oka (tak aby tylko nie dotykać rzęsami) a samo szkło jest takie same jak w zwykłych okularach lub nieznacznie mocniejsze.
Dobór szkła ma za zadanie pozwolić Ci widzieć ostro muszkę a tarcza może być lekko zamglona (nawet powinna)
ODPOWIEDZ