Bydgoszcz/ Toruń- ktoś z okolicy da powąchać prochu?

Forum regionalne: Kujawskie-pomorskie
Zayer1977
Posty: 1
Rejestracja: pt 17.lis.2017 - 18:05
Moja broń:

Re: Bydgoszcz/ Toruń- ktoś z okolicy da powąchać prochu?

Post autor: Zayer1977 »

Witam. Jakis czas temu i mnie wciagnelo cp. Chodze dosc czesto na Zawisze i jestem tez elastyczny z czasem. Jak ktos chce nr tel to prosze sie odezwac na pw. Zawsze planujac nieco podymic moge wyslac info ;) A z kims razniej, chociazby pogadac przy ladowaniu
xywka
Posty: 4
Rejestracja: pn 27.sie.2018 - 10:08
Moja broń: brak

Re: Bydgoszcz/ Toruń- ktoś z okolicy da powąchać prochu?

Post autor: xywka »

Witam Wszystkich, chciałbym odświeżyć temat :)

Od pewnego czasu przymierzam się do strzelania z CP.
Własnej sztuki nie mam. Wizualnie typuję Colta Navy, ale zanim zdecyduje się na jakikolwiek zakup chciałbym przyjrzeć się tego rodzaju broni w akcji.

Szukam osób z Bydgoszczy/ Torunia lub okolic do wspólnego postrzelania i pogadania 😀

Pozdrawiam,
Krzysiek
mariusz_n3o5
Posty: 3
Rejestracja: śr 05.wrz.2018 - 19:12
Moja broń: Remington Uberti New Imp. ARM 8" .44

Re: Bydgoszcz/ Toruń- ktoś z okolicy da powąchać prochu?

Post autor: mariusz_n3o5 »

Witam,

Odkopię trochę wątek. Od niedawna jestem posiadaczem Remingtona od Uberti New Impr.ARM 8" .44. :remik:
Jeśli ktoś wybiera się na Zawiszę i nie ma nic przeciwko towarzystwu świeżaka, bardzo chętnie się przyłączę.

Pozdrawiam,
Mariusz
xywka
Posty: 4
Rejestracja: pn 27.sie.2018 - 10:08
Moja broń: brak

Re: Bydgoszcz/ Toruń- ktoś z okolicy da powąchać prochu?

Post autor: xywka »

Witaj Mariusz, ja nie ma jeszcze sprzętu, ale szukam towarzystwa do nowego hobby.

Orientujesz się czy na Zawiszę wpuszczają z CP? Nie ukrywam, że tamta strzelnica pasowała by mi najbardziej (odległość)☺️

Pozdrawiam,
Krzysiek
mariusz_n3o5
Posty: 3
Rejestracja: śr 05.wrz.2018 - 19:12
Moja broń: Remington Uberti New Imp. ARM 8" .44

Re: Bydgoszcz/ Toruń- ktoś z okolicy da powąchać prochu?

Post autor: mariusz_n3o5 »

Jak najbardziej na Zawiszy można strzelać z CP. Na pewno dostępna jest oś 25m (odkryta), jak na rewolwer i początek spokojnie wystarczy.
Ostatnio byłem tam zapoznać się z obiektem i postrzelać za przysłowiową "stówkę" (kaliber 9mm i .22), więc mam informacje z pierwszej ręki.

Jestem na etapie załatwiania EKB i kupowania prochu. Jednak w Bydgoszczy ani jedno ani drugie nie da rady załatwić szybko. Na policji jak zostawiłem podanie kazali mi czekać do 7 dni na korespondencję. Jeśli chodzi o proch firma Parabellum rozwozi i będą 21.09 w Bydgoszczy.

Następną wizytę planuję już po 21.09 jak uda mi się załatwić puder. Jak masz ochotę wybrać się to zapraszam, pisz na priv.

Polecam też grupę na Facebooku CP Bydgoszcz/Toruń/Rybieniec tam też mnie znajdziesz.

Mariusz
Jupnik
Posty: 45
Rejestracja: ndz 07.kwie.2019 - 14:38
Moja broń: brak

Re: Bydgoszcz/ Toruń- ktoś z okolicy da powąchać prochu?

Post autor: Jupnik »

Cześć! Odgrzewam temat. Czy chciałby się wybrać ktoś bardziej doświadczony ze mną na Zawiszę? Po weekendzie kupuję Hawkena i przydałaby mi się ogarnięta kompania.
mariusz_n3o5
Posty: 3
Rejestracja: śr 05.wrz.2018 - 19:12
Moja broń: Remington Uberti New Imp. ARM 8" .44

Re: Bydgoszcz/ Toruń- ktoś z okolicy da powąchać prochu?

Post autor: mariusz_n3o5 »

Cześć,

Dawno nie byłem na Zawiszy, dlatego, że zawsze miałem problem z umówieniem się, często oś była zajęta. Niestety tam dla CP dostępna jest część "otwarta" a oś ma jakieś 20m, więc jeśli chodzi o coś dłuższego to raczej nie będzie wielkie wyzwanie.

Jeśli jesteś osobą mobilną polecam Rybieniec, tam bez ograniczeń czasowych i finansowych dostępne są różne osie. Na FB można sprawdzić czy planują jakieś zawody i które osie są wyłączone. Czasami jeżdżę tam w weekend i strzelam do oporu, atmosfera jest naprawdę świetna i zawsze trafia się ktoś z CP.

Pozdrawiam,
Mariusz
balaro736
Posty: 3
Rejestracja: czw 19.wrz.2019 - 12:25
Moja broń: brak

Re: Bydgoszcz/ Toruń- ktoś z okolicy da powąchać prochu?

Post autor: balaro736 »

Ja też chętnie wejdę w temat.
ODPOWIEDZ