Po walnym zebraniu stowarzyszenia......itd..

Forum regionalne: Kujawskie-pomorskie
waldy
Posty: 93
Rejestracja: pn 30.mar.2009 - 22:17
Moja broń:

Po walnym zebraniu stowarzyszenia......itd..

Post autor: waldy »

Wszystkim uczestnikom walnego zebrania naszego stowarzyszenia w imieniu zarządu dziękuję za uczestnictwo i konstruktywną dyskusję o kierunkach rozwoju na następny rok.
Zalegam jeszcze z informacją dotyczącą kursu na prowadzącego strzelanie. Wg. informacji uzyskanych od organizatorów rozpocznie się on w sobotę o godz.9-tej w forcie VII w Rybieńcu k. Chełmna. Jutro wkleję mapkę z trasą dojazdu ale jeśli będzie jakiś problem z dotarciem, zrobimy wstępną zbiórkę w miejscu "bardziej cywilizowanym."
Jeśli jeszcze ktoś ma ochotę na udział to istnieje możliwość zapisania sie przed samym kursem.
waldy
Posty: 93
Rejestracja: pn 30.mar.2009 - 22:17
Moja broń:

Post autor: waldy »

Obrazek
waldy
Posty: 93
Rejestracja: pn 30.mar.2009 - 22:17
Moja broń:

Post autor: waldy »

Drobna zmiana planów- szkolenie odbędzie się na strzelnicy Chełmińskiego Bractwa Kurkowego. Droga dojazdu po zjechaniu z "jedynki" na załączonej mapce. A czyta to ktoś czy tylko tak sam do siebie pisze??
Obrazek
mkowalczuk
Stary bywalec
Posty: 2304
Rejestracja: czw 12.paź.2006 - 09:23
Moja broń:

Post autor: mkowalczuk »

Ja czytam, choć kwitek już mam :D


Pomyślności w Nowym Roku
Awatar użytkownika
Jankesszuwarek
Bywalec
Posty: 155
Rejestracja: śr 11.paź.2006 - 20:22
Lokalizacja: Trójmiasto
Moja broń:

Post autor: Jankesszuwarek »

Też tu zaglądam codziennie ale jestem troszku za daleko :D
Robert Lee
Posty: 3
Rejestracja: wt 27.lut.2007 - 18:19
Moja broń:

Post autor: Robert Lee »

Ekipa z Włocławka też czyta :D

Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę.
waldy
Posty: 93
Rejestracja: pn 30.mar.2009 - 22:17
Moja broń:

Post autor: waldy »

Fajnie :D bo już myślałem, że piszę sam do siebie.

Jak ustaliłem z Tomkiem, który dowodzi kolumną zmotoryzowaną spotykamy się 8.45 na ul. Łunawskiej za zjazdem z jedynki w stronę Grudziądza.
Przy okazji wezmę aparat może da się zrobić jakieś pamiątkowe foty ale tego "dużego" to chyba nie chce mi się taszczyć.
waldy
Posty: 93
Rejestracja: pn 30.mar.2009 - 22:17
Moja broń:

Post autor: waldy »

Temat rozpocząłem, a więc i pewnie trzy słowa na koniec.
Szkolenie odbyło się na strzelnicy Chełmińskiego Bractwa Kurkowego.
Obrazek

Mimo wrednej pogody zgromadziło ono dość sporą liczbę uczestników - parking jak widać pełen.
Obrazek

Zajęcia teoretyczne odbywały sie w jednej z sal fortu.
Obrazek

W przerwie można było obejrzeć ekspozycję broni nowoczesnej, którą zawdzięczaliśmy bydgoskiemu Kalibrowi, a za sprawą naszego stowarzyszenia odbyła sie prezentacja i omówienie broni historycznej.
Obrazek

W odbyciu części praktycznej nie przeszkodził nawet padający śnieg. Świetna atmosfera, gorąca strawa i popitka plus smakowite wyroby cukiernicze dodały sił organizatorom i uczestnikom, którym jak widać nie straszne takie warunki pogodowe.
Obrazek

Na koniec wypada podziękować organizatorom za włożony trud w zmontowanie przedsięwzięcia na naprawdę wysokim poziomie. Wielki szacun!!
kobusz
Posty: 6
Rejestracja: pn 04.sty.2010 - 20:08
Moja broń:

Post autor: kobusz »

Bardzo ciekawe szkolenie. Gratulacje dla organizatorów.
ODPOWIEDZ