Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Heron »

Witam,
z uwagi na ostatnie problemy jakie występują na FB (https://www.facebook.com/groups/1547796218822234/) - czyli zmiana regulaminu i zakaz pomimo zgodności z prawem Polskim, FB blokuje grupy związane z bronią (wszelkiego typu).
Dlatego daję tutaj informację - jeśli chcesz utrzymywać dalej kontakt, zapraszamy na to forum.
Będziemy systematycznie doprowadzać je do takiego stanu, jaki jest wymagany i pożądany przez użytkowników. Tutaj nic nie znika 'tak sobie' bo ktoś w jakimś kraju zmienił przepisy.
Zgodnie z naszym prawem, nie ma problemu obecnie z obrotem używanej broni czarnoprochowej (wiadomo 1885 rok).

Osobiste spotkania oczywiście możliwe - staramy się bywać w każdą sobotę od 10:00 do 12:00 na strzelnicy w Siemianowicach Śląskich (http://strzelnica.eu/).
Co drugi czwartek miesiąca, spotykamy się w Dixie (https://www.facebook.com/events/914849941967189/)

Kontakt majlowy jest oczywiście dostępny: kontakt@ oraz nazwa naszej domeny.pl

Forum będzie rozbudowywane, pracujemy nad tym wszystkim. Tak jak pisałem wcześniej na FB - najważniejsze było bezpieczeństwo i stabilność, teraz czas na porządkowanie forum ... oczywiście zapraszamy do współpracy.
Awatar użytkownika
Hans
Posty: 44
Rejestracja: pt 01.sty.2016 - 10:25
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Hans »

Spoko :-D
Awatar użytkownika
mckvak
Posty: 1
Rejestracja: pn 02.maja.2016 - 00:07
Lokalizacja: Chorzów
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: mckvak »

Muszę koniecznie wpaść w którąś sobotę do Siemianowic :) .
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Heron »

Na fanpage będziemy systematycznie informować o spotkaniach ... nie tylko w weekendy, ale także w tygodniu, jak ktoś będzie się wybierał ... przeważnie po 16-17 ... jak jest ładna pogoda :)
Z weekendami jest różnie, więc ... informacja przeważnie pojawia się dopiero w piątek :)
Duna
Posty: 18
Rejestracja: sob 05.mar.2016 - 16:25
Lokalizacja: Lubliniec
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Duna »

Też się już wybierałem nie raz i zawsze coś wypadało :(
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Shelton »

Czekam na wyjaśnienie mojej sprawy i bezpodstawne wyrzucenie mnie z fanpage na Facebooku. Rozumiem, że koledzy poczuli się zagrożeni moim filmikami i zamiast porozmawiać w ordynarny sposób bez wytłumaczenia mnie zblokowali. Rozumiem, że za chwilę tutaj po tym poście nastąpi to samo. Jedynie dziewczyna stanęła w mojej obronie i byłem na chwilę odblokowany. Nikt ze mną nawet nie porozmawiał. Czekam na wyjaśnienia.
Ocet
VIP
Posty: 91
Rejestracja: pt 12.lut.2016 - 22:39
Moja broń: Smith Carbine .50

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Ocet »

Z tego co mi wiadomo to poleciałeś za spam nie związany z tematyką CP. ;)
darkaav
Posty: 9
Rejestracja: czw 09.cze.2016 - 18:56
Lokalizacja: Brodnica
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: darkaav »

A jak dołączyć do grupy na fb?
Jest zamknięta?
Awatar użytkownika
Tommy
Site Admin
Posty: 223
Rejestracja: pt 25.wrz.2015 - 22:05
Lokalizacja: Katowice
Moja broń: BRAK

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Tommy »

Wystarczy poprosić o przyjecie :)
Przyjmujemy prawie każdego +18 :)
Janusz.szczela
Posty: 10
Rejestracja: pn 06.cze.2016 - 20:24
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Janusz.szczela »

@Shelton

To jest zwykla grupa na facebooku.
A to jest prywatne forum.
Jej wlasciciel/administrator moze robic co chce.
To on ustala zasady.
To nie studia, ze jak Cie nie drzwiami to oknem.

Gosc, ogarnij sie.
Awatar użytkownika
Heron
Site Admin
Posty: 526
Rejestracja: wt 11.sie.2015 - 21:10
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Heron »

Janusz.szczela pisze:@Shelton

To jest zwykla grupa na facebooku.
A to jest prywatne forum.
Jej wlasciciel/administrator moze robic co chce.
To on ustala zasady.
To nie studia, ze jak Cie nie drzwiami to oknem.

Gosc, ogarnij sie.
@Janusz.szczela - na chwilę obecną, sprawa z @Shelton jest już całkowicie wyjaśniona. Co zresztą można poczytać w innym temacie.
Mam nadzieję że kiedyś uda się nawiązać współpracę, zobaczymy - bo się nie zapieramy. Dajemy sobie po prostu trochę czasu.
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Shelton »

Mam prośbę o zamknięcie tematu i nie pisanie farmazonów. Sprawa została zamknięta, ale nie wyjaśniona i nie załatwiona, a na współpracę nie ma i nie będzie szans. Proszę o nie wprowadzanie innych w błąd, bo to jest żenujące.

Ktoś tu leczy swoje chore ego i bynajmniej to nie jestem ja. Nie zamierzam współpracować z wami ani w przyszłości, ani w przeszłości.

Po tym jak to zostało wyjaśnione z forum Blackpowder nie zamierzam mieć nic wspólnego.
Dla chorych ambicji jednego z admionów, który wszystko wie i decyduje w imieniu ogółu i z powodów własnych kompleksów.

Jeśli zdanie jednego dupka z waszej grupy ma decydować o współpracy to ja za taką współpracę serdeczenie dziękuje. Zróbcie porządek na swoim podwórku, zanim trafcie na zawodnika, który wam nie odpuści, lub stracicie na tym wizerunkowo i finansowo.
.44
Bywalec
Posty: 483
Rejestracja: ndz 06.maja.2012 - 13:01
Lokalizacja: Piła
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: .44 »

Shelton pisze:Mam prośbę o zamknięcie tematu i nie pisanie farmazonów. Sprawa została zamknięta, ale nie wyjaśniona i nie załatwiona, a na współpracę nie ma i nie będzie szans. Proszę o nie wprowadzanie innych w błąd, bo to jest żenujące.

Ktoś tu leczy swoje chore ego i bynajmniej to nie jestem ja. Nie zamierzam współpracować z wami ani w przyszłości, ani w przeszłości.

Po tym jak to zostało wyjaśnione z forum Blackpowder nie zamierzam mieć nic wspólnego.
Dla chorych ambicji jednego z admionów, który wszystko wie i decyduje w imieniu ogółu i z powodów własnych kompleksów.

Jeśli zdanie jednego dupka z waszej grupy ma decydować o współpracy to ja za taką współpracę serdeczenie dziękuje. Zróbcie porządek na swoim podwórku, zanim trafcie na zawodnika, który wam nie odpuści, lub stracicie na tym wizerunkowo i finansowo.
Sheltonku, to kolejny foch jakiego strzeliłeś, jesteś facet czy obrażona panienka? Uważasz że ktoś tu ma przerośnięte ego (ty wcale...), pierdolisz o chorych ambicjach, straszysz utratą wizerunku i pieniędzy, zamierzasz pozwać kogoś? Wyzywasz od dupków, nie zamierzasz mieć z forum BP nic wspólnego. Więc co tu jeszcze robisz? Podaj się do dymisji i wszystkim z tobą włącznie będzie lżej. Do administratora tego forum: CO TEN KOLEŚ TU JESZCZE ROBI, DLACZEGO NIKT GO JESZCZE NIE WYPIERDOLIŁ Z TEGO FORUM?

P.S.
Sheltonku po tym jak zlano twoje judupne filmiki, mógłbyś mieć trochę honoru i ambicji i nie otwierać papy, a nie robisz publicznie raban. Na co liczysz? Że całe środowisko czarnoprochowe wstawi się za tobą i będzie zbierać podpisy pod petycją? Otóż przyjmij do wiadomości że wszyscy (tak jak i ja zresztą) mają twoje bóle w najgłębszym poszanowaniu czyli mówiąc oględnie w dupie...
Shelton
Posty: 26
Rejestracja: pn 11.kwie.2016 - 22:34
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Shelton »

Posłuchaj nie rozmawiałeś to się nie wypowiadaj. Jak zamierzasz sobie pobluzgać, to zrób to na kim bliskim.

Pawełek się wpierw ze mną dogadał, a później cytuje: ze względu na zdanie swojego kolegi admina niestety muszę cię poświęcić i wybieram ciebie. Rozmowy nagrywam więc wszystko mam zarchiwizowane, tak traktować się nie dam i wiem co kto powiedział.

Jak nie wiesz jaka przebiegała rozmowa to po prostu zamknij swoją jadaczkę i się nie wypowiadaj, no chyba, że chcesz zaplusować to rozumiem. Nie masz pojęcia nie pisz. Jak jesteś pieskiem liżącym łapę pana to liż ją w ciszy, nie musisz tego robić głośno.

Prosiłem o zamknięcie wątku i skaskowanie profilu, dlatego odpisałem. Jeszcze jakich chory emocjonalnie przydupas będzie w tym wątku plusował?
Janusz.szczela
Posty: 10
Rejestracja: pn 06.cze.2016 - 20:24
Moja broń:

Re: Facebook - grupa Strzelectwo Czarnoprochowe

Post autor: Janusz.szczela »

Ja pierd**** ten gosc ma bron...
ODPOWIEDZ